20 mesačná hryzie nadstavce na fľaške

bluesky33
16. feb 2013

mame problemik mala je taka sikulka ze kazdy nastavec na flasi rozhryzne uz som zufala skusili sme hadam vsetky znacky a vsetky chutia rovnako dobre hm pravda je este sme neskusili kaucuk .....ano umele hrnceky to mame cez den ale na noc nechce v tom mliecko....mala ma 20m.

xlucia
16. feb 2013

@bluesky33 skus slamku

euka210
16. feb 2013

to pokuse aj tvrdy naustok? Ci este ma nebodaj dojcensku flasu? Je to potom len zlozvyk, nasho ked som odstavila, tak v noci uz nepyta mesiac jest.

domak2
16. feb 2013

tak uz by sa asi zislo flasku zrusit 😉

barbora59
17. feb 2013

Ahoj tak môj syn ma 17 mes a mám pocit že nic ine nekupujem len cumle na fľaše 🙂

ewelinn
18. feb 2013

@bluesky33 bud rada ze hryze len cumliky na flasiach, náš malý hryzie nás, najma moje nohy aaaaaaau ☹

bluesky33
autor
18. feb 2013

@ewelinn no ved aj ona sa niekedy pozabudne a chce ma papat nie ze by nebolo co je ma dost ale ked kusne davam radsej ruky ako nos....ale hej robi to len zriedka ale len mna nikoho ineho nekuse.....

ewelinn
18. feb 2013

@bluesky33 🙂 náš hryze všetkých, ale je zatazený najma na moje nohy, ale on nehryze tak s láskou, ale normálne zakusne mi do velkého palca na nohe a robí pri tom hlavou pohyby ako ked selma trha svoju korisť a je to hrozne bolestivé, mám čo robiť aby som ho v tej chvli reflexne neodkopla....neviem kde to videl, odkial to má,ale je to nepriemne, robí to často.... a k tým cumlíkom, cez den skus malu naucit na slamku, a vecer, neviem ako ste naucený zaspávať, daj jej mliečko do plastového cucátka,počkaj pri nej kým vypije a dobru noc🙂

bluesky33
autor
18. feb 2013

dakujeme za radu ......skusime ....juj a to mi je luto no len dufat ze ho to coskoro prejde....viem si to predstavit ....mne staci ked mala kusne do ruky a drzi a potom trhne a tiez boli .....nuz ale su to zlaticka ....drzim aj vam palce ....