20 mesačný syn nechce sám papať

suchzuz
4. jan 2016

ahojte.bude mat 20mesiacov a nechce sam papat,vsetko uspini vratane mna ,steny,zeme..zaroven vyjeda hlinu z kvetinaca-a to nechapem normalne nezje ale vyjedat bude tu hlinu,snazim sa mu davat pestru stravu,zeleninu,ovocie domace presnidavky,kompoty ma rad,tvaroh s jogurtom,aj som sa ho snazila motivovat...par krat zobne a vymysla a mne nervy tecu.aj som skusala davat mu mensie davky castejsie aj ho nechat vyhladovat...idu mu aj posledne tie druhe stolicky vrchne obidve..nevydrzi sediet na nocniku ani nechce,pri nicom nevydrzi dlhsie nez dve minuty..je iny ako starsia dcera uplne.viem ze na vsetko treba cas nenutim ho aj ked skusam sem tam..neviem ako na neho.ja mam trpezlivosti dost ale uz ju stracam akosi.viem ze vsetko chce svoj cas kazde dieta je individualne a tohosa ajdrzim .urcite ste mali podobne mozno rovnake skusenosti,len ste cakali kym pride jeho cas alebo ste skusali nieco vymysliet?

ivuska32
22. okt 2018

@barborkark dobry den .chcela by som sa spytat, ci teraz s odstupom casu jedava same vase dieta. ,ci uz s tym jeho jedenim nemate problem.mam 15 mesacne dieta a to sa tiez nedotkne jedla alen nervaci. chrumky a chytanie jedla do ruky unho nehrozi...presne ako u vas, akokeby som citala o svojom dietati. dakujem 😊