20 mesačný synček ma v prítomnosti otca úplne odmieta

veronikaviszlaiova
19. jún 2018

Dobrý deň milé mamičky, rozhodla som sa sem napiisat lebo strasne ma trapi ako sa ku mne sprava moj syncek, sice odmalicka ma blizsi vztah k tatovi ale posledny pol rok je to pohroma, neustale ma zachvaty placu ak odchadza aj ked len vyniest smeti, akonahle ho nema na ociach hlada ho a place za nim, manzel nemoze sa ani v klude najest, okupat proste nic neustale my vysi na krku, ani spinkat nechce ist vecer kym manzel nieje v posteli, mna strka prec

veronikaviszlaiova
autor
19. jún 2018

Absolutne somnou nechce byt, ani hrat sa somnou, pred cudzimi ludmi vyzeram ako hlupana ktora je zlou matkou kedze maly furt len pri ockovi na rukach sa drzi ako kliest, strasne ma to boli kedze on je moj poklad a neustale sa ho snazim zabavit vymyslat pre neho aktivity aby bol kazdy den vynimocny pre nas, a aj v rodine uz mali take pripomienky ze asi nieco robim zle ked ma maly odmieta, ze ocka ma radsej a podobne....co jednu mamu vie neskutovne ranit, manzel je dobry rodic ale urcite sa mu viac venujem ako on je to trapenie ak ja som snim vacsinu casu, ja sa staram o neho aby bol v cistom aby bol on cisty a predsa ked je doma manzel este ani na ihrisko ho neviem dostat bez neho, ani do obchodu proste uz som s toho zufala!!! Neustale placem preco je to tak! 1Ako som rada ze na mne nelipne ale z druhej strany to zenu zaboli poradte mi co by som mala robit...

henikav
19. jún 2018

@veronikaviszlaiova Otecko pracuje a ty si s malym doma?

17juraj17
19. jún 2018

@veronikaviszlaiova Neboj sa to prerastie. Je bezne ze otec je v urcitom obdobi vzacnejsi pretoze je doma menej, menej zakazuje atd atd. Ty len trosku ziarlis ale casom ta to tiez prejde 🙂

laurita285
19. jún 2018

Nuž, možno si vymeniť úlohy. Ty nastúp do práce a ocinko bude doma. Videla by si ako by sa synator časom preorientoval. Lipne na tom, kto je mu viac vzácnejší. To je cele.

henikav
19. jún 2018

Presne v tom je problem ako ti tu pisu, preto som sa pytala ci si s malym doma a otecko pracuje. To nie je o tom ze ta ma menej rad. Ty si v ociach dietata samozrejmost, bez teba si to nevie predstavit, otecko je ten co pride a zas odide, len by si skusila raz ty odist ako by vyvadzal. Vobec nemusis plakat a robit si starosti, normalna reakcia dietata

ivu80
19. jún 2018

@veronikaviszlaiova nie si zlá mama, určite nie!!! Tiež mám skoro 20 mesačnú dcérku, ktorá lipne na tatinkovi..cez týždeň ho vidí malo, keďže chodí do práce,no a keď príde víkend,tak sa od neho nechce ani pohnúť 😁 večer tiež musí ísť s nami búvať,inak vykrikuje, až do kým nepríde.. viem že ti je smutno z toho,ale ber to tak, že koľké deti by boli radi s ockom a nie sú..( ocko nechce/ nemôže...)

pribinak
19. jún 2018

to ho prejde, bud rada, ze mas chvilu pre seba. oddychni si, rob to, co v pritomnosti maleho sa neda. chod von, sportuj, studuj.
je to uplne normalne, ved on mu je vzacny, teba ma pre seba stale, bud rada, ze si ho chce uzit. navyse otec mu nieco ine, co mu zas ty matka nedas. preto ma aj dieta 2 rodicov, kazdy rodic da dietatu nieco ine, preto to tak priroda zariadila.

penelope11
19. jún 2018

Mozno ma len take nejake obdobie, ze teraz viac ho to taha k otcovi a za mesiac to moze byt zase naopak vies

maminuska
19. jún 2018

@veronikaviszlaiova nerieš to a teš sa že ma malý taký dobrý vzťah k otcovi . Moja jedna dcérka bez otca ani ranu . V noci vykrikovala na neho , tatinkooooo , tatinkoooo ..žiadne maminka, mlieko som jej ani nemohla nachystať a dnes má 4,5 roka a má dobrý vzťah k obom .

pininka
19. jún 2018

Ja som bola len dva dni v nemocnici a moja prisavka sa premenila na tatikovu prisavku. Chce ist len k nemu, ak je doma, len nanho lezie. No ked je so mnou a pride niekto iny, nepusti sa zasa mna. Tiez mi je to luto,ale viem ze to bude zasa ok. Zasa som rada ze je taky skvely otec,ze ho deti chcu a jemu to nevadi ze sa nanho lepia.

pereczova
4. júl 2018

My to máme tak isto v poslednej dobe je otcov zadocek a v jednom kuse zanim place ked ide prec.Chvala bohu zaspi aj somnou.Ale akonahle je vnutri ocino tak len k nemu a knemu.A to som snim o nieco viac nez on.Niekedy to naozaj vie zaboliet.Nas maly ma 1 a pôl

veronikaviszlaiova
autor
4. júl 2018

Ano manzel pracuje, okrem vikendu ten travi doma....no ono to praveze nieje obdobie uz od kedy sa narodil je viac na neho .. mrzi ma to velmi ze takto fungujeme, a darmo mi kazdy hovori ze to je v pohode no nie nieje ked Vam zacne revat ze chce ist k nemu a kazdy na nas kuka ...pritom s malym som nonstop ja si ho vsade beriem so sebou a bez neho nikam nejdem len ked tak k lekarovi, neodsuvam ho nabok a som rada snim a predsa on je vsetko v jeho ociach a to nieje o ziarlivosti ale vidim ze moju pozornost si nevyzaduje a ked idem niekam ani si to nevsimne

beky1813
4. júl 2018

@veronikaviszlaiova mozno citi, ze nie si v pohode a tak ide k tatovi, co je kludny. Mozno nechaj dieta cez den dychat a nevyplnaj mu kazdu sekundu, moze to pomoct.
Inac to ber ako trening, ked vyleti z hniezda.

loliki
2. aug 2018

@veronikaviszlaiova no je to na zamyslenie. Ako to vlastne prezivaju otcovia, ked deti chcu byt len s matkami a ich - otcov odmietaju. Pozri, mozete urobit dalsi pokus, mat dalsie babo, syncek bude zaveseny na otcovi, ty budes mat mensie a uvidis co a ako, snad budete v pohode.