Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

22 mesačný váži takmer o 1,5 kg menej ako v 15 mesiacoch

shmoulinka1
14. feb 2015

Ahojte, je mozne, ze dieta dlho nepribera, ale dokonca chudne? nas bol vacsi 4000g, 53cm, zo zaciatku rychlo priberal, vyzeral vzdy o par mesiacov popredu, ale akonahle zacal chodit, tak zacal chudnut. Este v 15mes. vazil nieco cez 13kg a teraz 22mes. ani nie 12kg. Stale je i dojceny, papa tak ako kedy, skor malicko, hoci mu ponukam. Mam to nejak riesit ci len to brat tak, ze schudol babatkovsky tuk?

moni73
14. feb 2015

@shmoulinka1 nie som lekar, ale myslim, ze chudnut by dieta nemalo... ja by som sa na to spytala u doktorky.

anketkarka
14. feb 2015

A ako dlho chudne? A predtym bol skor taky baculko, alebo skor chudsi? Myslim, ze za normalnych okolnosti by dieta chudnut nemalo, ale ked bol baculko, tak je normalne, ze teraz vybeha ten tuk. Ked je spokojny a papa len menej, stolica ok, tak by som to neriesila asi.

henikav
14. feb 2015

Pokial nechudne, ci nepribera nejako chorobne by som to neriesila, ved sama vidis, ci tvojmu dietatku strava prospieva, ci je zdravy, culy, ci sa pekne hra a napreduje. V takomto veku to este vselijako skace, niekedy nic, potom zrazu vela, raz priberie, raz sa natiahne do vysky 😉 Pre porovnanie, nasa dcerka ma 22 mesiacov a ma 11kg. Tiez ked bol tvoj syncek malicky sa tolko nehybal, teraz predpokladam ze lieta ako maly sarkan, aspon nasa zabka je v jednom kuse v pohybe, tak co spapaju aj vybehaju 😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli