27 mesačná dcéra mi odmieta jedlo

sabinka277
10. jan 2018

Ahojte... Mam taky problém.. Mala ma 2 roky a 3 mesiace a odmieta mi čokoľvek zjesť.. Zje sem tma parky, rožteky suchý alebo striedajú z chleba.. Jogurty tiez nemá problém ale polievky, mäso a tieto veci mi prestáva jest... Nechce... Aj keď uvidí len o line jazyk povie ble a vybavene... A okrem toho vypije aj liter mlieka denne ci ochutené ho ci kašu.. Ráno obed večera musí mať mlieko vo fľaše cca 330ml...a keď jej ho nahodov nedám radšej bud ehladna... Sém tam sa stane ze zje aj chlebík natretý s maslom alebo so syrom ale to už musí byť.. Co snou? Co poradíte?

janickacrazy
10. jan 2018

@sebastian333 A pije ti aspon UM? Moj keby nemal to mlieko, tak asi umrie hladom.

lus2909
11. jan 2018

Moj ma 2,5 roka a robi to iste na ranajky jogurt, mlieko ciste alebo umele na obedz polievky ked ma chut vyje stavu asi cca 5 lyziciek ryzu zemiaky cestovinu zje ale aj to musim donho hucat ako stary pilinak a najlepsie je ked si ukaze na vajco uvarim narezem a dam mu chlebik s maslom alebo syr a chleba vyje a vajca sa nedotkne a maso ani pocut jedine co zje je salamka alebo obcas parok zje pol rozka z ovocia len banan a od malicka ako zacali prikrmy jedol vsetko zaradom, takze tiez neviem co s nim a energie ma za celu rodinu a prideme po dvoch hodinach z vonku vyspaty je zohrejem mu cestovinu a ani sa jej nedotkne pred spanim mu davam mlieko, vymysla statocne 🙂

lienka_89
25. apr 2019

@zuzka38 my mame tiez taky problem. Tiez som si povedala ze pride,povie ked bude hladny. A nic. Naš by vydrzal asi aj tyzden nepapat. Hrôza.

ankapuska79
9. okt 2019

Ahoj bola by som zvedava ako ste za ten rok a pol pokrocili.moja ma 2.5 roka a tej staci umele mlieko.do roka papala vsetko nebol problem.chuda nieje praveze taka poriadna baba aj vacsia na svoj vek ale nie tucna.myslim si ze keby nemala mlieko tak schudne.raz bola chora a v tej dobe som jej vysadila umele a dala plnotucne kravske a za ten tyzden velmi pochudla tak sme sa vratili naspat k bebe.nepapa ho vela vypije naobed ked ide spat 180ml, vecer a budi sa aj v noci ale niekedy vypije iba 150ml.s jedlom je to bieda varim normalne , mam aj 1.5 rocneho a ten papa vsetko co mu dam sice nie vela ale papa.malej co ponuknem az ju napne ked si to da do pusy.radsej bude cmulat dudel cely den.chlieb neje vobec, vajco na vsetky sposoby ale stym ju nechcem kazdy den krmit.suche rezance alebo spagety .ja nechcem preberat a radit sa tu.skor by som bola zvedava ako je natom vasa mala ci sa to zlepsilo a ak ano tak aj mozte napisat ako.dakujem