5 mesačná dcérka spí po každej fľaši. Je to ok?

matveja
21. okt 2011

neviete koľko by malo spať 5 mesačné dieťa? Moja dcéra spí po každom jedení UM - papká každé 3- 3, 5 hodiny, po tom ako sa napapá sa automaticky pýta spinkať a spí od 3/ 4 hod- do niekedy aj 1, 5 hod. Potom sa zobudí vysmiata ako lečo a hrá sa, spieva si..... Večer jej dám riedky grísik o 19 :00 a spí do rána do 6: 30. Váži 7500g a pôrodná váha bola 3340g. Je to v poriadku? 😒

sakura77
21. okt 2011

myslim ze mozes byt spokojna🙂vacsina ti bude len zavidiet: takeho spachtoska 🙂 ono toho spanku zacne postupne ubudat,neboj.-)

mbrazd
21. okt 2011

môžeš si gratulovať 😀

macamac
21. okt 2011

každé dieťa má iný spánkový režim aj potrebu spať 😉 a časom sa to mení
neboj nič-nech buvá, robí to, čo si žiada jej telo 😉
moji boli na UM-a takých spáčov teda ešte nebolo 😅 ony sa nikdy nebudili každé 3hod jesť,lebo cez deň spávali v kuse aj 5-7hod, a noci spali celé zhruba od 2mes., dovtedy sa zobudili max. 2-krát za noc 😉
a tvoja váži pekne, nič jej nechýba, neboj 😉
takže sa teš,že máš spokojnú spachtošku 😉

katy1979
21. okt 2011

vymenim 😀 bud rada ze tak spinka. aj sa napapa aj sa vyspinka. mas spokojne babo co viac si mozes priat. je nas tu vela takych co to v zivote nezazilo.

veronika81
21. okt 2011

určite je to v poriadku, buď len rada. Ešte bude aj horšie 😅

janka2345
21. okt 2011

je to v poriadku Paťko sa najedol a spal a to isté aj v noci 🙂 a teraz Viki to je pravý opak za deň spí pol hodinu a v noci je aj 30 razy hore 😅

barny
21. okt 2011

určite môžeš byť spokiojná, máš ideálne dieťa 😀 môj nechcel spať ani keď sme prešli na UM, cez deň spal keď sa vozil v kočíku alebo hojdal vo vajíčku, poprípade v aute, niekedy som ho tak uspávala, naložila do vajíčka a horsa okružná jazda po dedinách, a v noci hore tak dva krát za noc, to sme boli hore aj hodinu až dve po papani a vstaval uz siestej a najbližší spanok o pol desiatej, prvá prespatá noc sa konala keď mal niečo cez dva roky 😅 teraz je to uz ok, tak dva krat do tyzdna sa nezobudí ani raz a presi celu noc a to má 3 a pol roka 😉

kralicica
21. okt 2011

ty kokso. aj ja chcem. NIE JE TO NORMALNE :D ale je to zavideniahodne... hadam sa nam teraz narodi take babo 😀

mesiacik2
21. okt 2011

ja si tiez myslim ze je to v poriadku, ale najlepsie spravis ked sa opytas doktorky (kludne aj po telefone) a ona ta urcite fundovanejsie upokoji alebo skus nejaku internetovu poradnu pediatra.

irriss
21. okt 2011

take jsem mela takto spokojene miminka..proto jich je nekolik 😉

m.a.c.a.
21. okt 2011

ticha zavist.....uzivaj si to! je to absolutne ok.

sante81
21. okt 2011

babatko roku 2011 🙂 prajem ti to a v tichosti závidím

pink_lady
21. okt 2011

to si sa len chcela pochvalit ze? 😀 pol kona i terazbude zavidiet 😉 😀

lenka.s
21. okt 2011

zavidim 😀 , moja dcera ma 3,5 mesiaca a nespi cez den skoro vobec

katka1981
21. okt 2011

neviem, spytaj sa pediatricky ale myslim, ze asi vsetky mamicky ti zavidia tvoju babiku. Prosim ta napis mi ake mliecko jej davas? 🙂 Vacsina mamiciek ma opacny problem, juj ty tu vela kamosiek mat nebudes 🙂 Zavist je svina. 🙂

melanie2009
21. okt 2011

Ahoj neboj sa aj moj drobcek bol taky,strasne rad spinkal.Trvalo to az do 6mesiaca a potom uz ked mal 7 spinkal iba 3krat.Neboj cim bude starsia tym ude menej spinkat.Moj syncek ma teraz rok a pol a spi uz iba na 1krat a to si pospi 3hodinky.

hori
21. okt 2011

stastna to mamina... 😉

tanyja
21. okt 2011

môj malý prespal prvých 6 mesiacov, buď rada, že patríš do skupiny tých šťastnejších 😉 a potom už aj svet naokolo začal vnímať, teraz má 2 roky a spí na obed 3hodiny 😉 😉

jankaslamka
21. okt 2011

och ako ti zavidim 😀 je to uplne v poriadku..co by som za to dala ja 🙂