5 mesačné bábo spinká 30 minút

lijanajanka
2. máj 2018

Ahojte mojmu synovi 5 mes sa pred týždňom zmenil denný spánok. Predtým spinkal rano 1 hod potom od cca11-13 niekedy aj 4 hod vkuse a pred vecerom tiez tak hodinku. Teraz mi spinka tak 3-4x cez den ale vzdy LEN 30 min a po 2 hod chce spinkat v noci dokaze vkuse aj 5 hodin.Myslite ze je to ok?je plne dojčený. Mne sa 30 min zda málo

moneequa
2. máj 2018

@lijanajanka u nas zacali 30 tky od 3 mesiaca. Vonku v kociku spi dlhsie, ale aj tam sa obcas zobudi po 30 min a je hore. Citala som,ze ked dieta zobudi, treba sa pokusit ho uspat dalej, ale nasa zaspava sama, takze som nevedela ako uspat dalej.

margaretka_
2. máj 2018

A vstava vyspinakany? Nas ked bol maly, budil sa skoro, ale bolo vidno, ze spinkat este chce, tak som uspala zas. Poobedny spanok kludne aj na 3x som uspavala

domincek11
2. máj 2018

Ahoj my sme tak spavali tiez po pol hodinke - hodinke aj v noci. Potom sa nam to upravilo v 6 mes. A teraz mame 15 mes a spime raz za den 3hod a v noci prespime.

conspi
2. máj 2018

My sme od tretieho mesiaca spali ráno 20 minút. Vonku od jedenástej do druhej a podvečer doma 20 minút. Po dvoch mesiacoch sa to doma začalo predlžovať na 30-40 minút a vonku krátiť na hodinku až dve 🙂

ellieellie
2. máj 2018

Veď už má 5 mesiacov, jasné, že neprespí pol dňa 🙂 6 hodín denného spánku je pre také dieťa veľa. Možno už mu stačia tie 2 hodiny, ty musíš vidieť, či je vyspinkaný.

lijanajanka
autor
3. máj 2018

@margaretka_ vyzera ze je vyspinkany cez den len rano je uzývaný a to som myslela ze v noci spi dobre...no nejak sa kazi aj nocny spánok dnes od 4 hore...

majusska202
3. máj 2018

Ahoj my máme ten problém s pol ročným. Pol roka nebol problém so spánkom doobeda si pospal aj poobede v noci prespal aj celú noc od narodenia. No posledné tri týždeň nespi cez deň niekedy si za celý deň pospi 20 minút a to som s nim vonku doobeda aj 3 hodiny ho vozím aby spal (vtedy je aspoň ticho lebo doma len reve teda doslova zúri) poobede to isté chodíme s manželom na striedačku a nič proste. Večer zaspí okolo pol 8 a spi max dve hodky. Potom je vkuse hore keď mi dám prsník zaspí a do rána fungujeme že sa každú pol hodinu budú niekedy 20 minút spi len keď spi hodinu tak je to zázrak. Už sme fakt v koncoch robíme všetko preto aby spal dokonca sme to riešili s lekárom ten mi povedal ze môj opis sedí na nepohodlie že mu mam dat športový kočík keďže malý je taky ze musí všetko vidieť a hrozne zvedavý.. Pomohlo to na dva dni. Od vtedy zas nič. Nie som zástanca liekov ale už sme mu skúsili dat od bolesti že ak ho niečo boli... No žiaľ nepomohlo tak sme usúdili že ho nič nebolí..

lijanajanka
autor
3. máj 2018

@majusska202 keby sme aspon vedeli ako im pomoct aby hajkali. Aj my chodime do kocika to bola vzdy istota ale teraz aj ten funguje len na 30 min. A uz sa nam kazi aj nocny spánok. Musime dufat ze sa im to zas upravi

majusska202
3. máj 2018

Ja už dúfam mesiac. I keď dnes dosť dobré spal v noci. Verím že sa to trosku polepsi

ajko
3. máj 2018

Baby, moze to byt aj zubkami..u nas sa pri vsetkych troch pokazil spanok ked mali ist zuby..a trvalo to veru poriadne dlho kym vysli.. Drzim palce!

uzanka16
3. máj 2018

U nás ako dovŕšil 5 mesiacov nespí doobedu a poobede Max hodinu a je úplne vyspatý a vysmiaty a ak spí doobedu tak 30 min a poobede tiež 30 min a je vyspatý a ani za otca ho nezobudil,tiež je kojeny,a do 5 mesiacov spal v noci ukážkovo zobudil sa mi raz v noci úplný že luxus a potom sek a budil sa aj každú hodinu 2 a len cicku chcel,ja total znicena

biba12
3. máj 2018

@lijanajanka môj starší od narodenia spával systémom 2 hodiny hore, 20 minút spánok... počas celého dňa, potom prešiel na tri hodiny hore a tridsať minút spánok... A cca v 1,5 roku začal spávať 1 krát za deň a to iba 45min -1 hod. A od 4,5 roku už nič 🙂 Každý je iný. MOžno sa mu to upraví, možno nie ...

lijanajanka
autor
3. máj 2018

@uzanka16 jejda tie noci to musi byt drsné! Vyzera to tak ze si to aj ja vyskúšam 😉

uzanka16
3. máj 2018

@lijanajanka bolo to dosť psycho,fakt nevyspata a mám ešte 2 ročnú,poobede mi ani naraz nespia takže ja si zdriemnuť cez deň s nimi žiadna šanca,vždy som to doháňala v noci a už sa potom ani v noci nedalo

jersey87
3. máj 2018

@lijanajanka my sme tiez tak spali. V niektorom mesiaci uz neviem v ktorom si zmenila rezim na 30 minutovky. V noci sa budila len raz a cez den spala 30 minut. Po roku sa to upravilo a terz mi prespi hodinu az dve. Ale tiez by som privitala keby spala viac. My vsak mame i alergie, tak mozno ci prave to nebol spustac toho. Ci ju brusko netazilo alebo cosi.

xxxzzz
5. máj 2018

Mne obaja pali maaaalo. V kociku samozrejme dlhsie. Starsi mi spal 8-15min (!!!!!) max a mladsi 20-30. Upravilo sa to az dost neskoro. Bolo to sialene.

lijanajanka
autor
6. máj 2018

@xxxzzz tak to sme zatiaľ na tom super. Ale zajtra moze byť zas inak😉

jersey87
6. máj 2018

@xxxzzz a to som si myslela, ze aka katastrofa u nas...

maja367
17. jún 2019

Mali sme také obdobie asi 2x čo spávala cez deň po 10 až 30 minút. Trvalo približne vždy asi mesiac. Treba počkať.