Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

5 mesačný synček prestal gagotať

something
17. dec 2012

Nas maly bude mat 5 mesiacov. Od druheho mesiaca bol strasne ,,ukecany,, Stale som sa mu venovala a on strasne vela gagotal. Ale teraz presta, len krcii ako taky jelen ked ma ruju 😒 Skoro vobec negagota, ale vykrikuje strasne nahlas. Ale je to len krik, nic ine a este robi, ze brrrrrrrrrrrrrrrr z jazykom medzi perami, cely je mokry z toho. Je to len vyvojom ten reci? a to sa mu venujem stale rovnako, stale na neho rozpravam. Je to nejake prechodne stadium? Presli niecim takym aj vase deti? Dakujem 😒

majka99999
17. dec 2012

@something no, nas presne rovnako. Ukecany v kuse a zrazu ako orol skrieka a brrrrrrrr robi, so slinami ma samozrejme poopluva. Najvacsia sranda, ked davam prikrm, brokolicu mam aj vo vlasoch, ked nie som rychla. 😀 Zacal to robit, ked mal asi 4 mesiace. Som zvedava, co napisu ini, ale ze vraj ro ma taku fazu, nas to pomaly prekonava a zase je to AVO a ABU a ine slova. Obcas este poskrieka . 🙂

vonicka
17. dec 2012

@something - vyvoj reci prechadza roznymi stadiami, zmeny nie su nic neobvykle. Iste ti tu vela ludi napise, ze to je urcite kvoli ockovaniu, usudok si urobis ale sama. Je uplne normalne,ak dieta, ktore vela gagoce, na par dni/tyzdnov prestane a potom znovu zacne s niecim novym. Ak sa ti cokolvek nezda, odpoved ti neda nikto na fore, ale najskor iba pediater. Ale ja by som sa nebala. Ked deti dojdu na to, ze vedie kricat, radi si to dokola skusaju. Kricia, vyskaju, aj to brrrr je ok 🙂 nepusta si do toho slinky? 🙂

something
autor
17. dec 2012

@vonicka Dakujem.ved to, ze aj ja zacinam mat strach z ockovania ☹ Tak preto trochu neistoty a chcela som vediet, ci to nejake babo malo...pusta aj sliny a kolko...cely je mokry stale..

something
autor
17. dec 2012

@majka99999 tak snad to prejde aj toho nasho..no ja sem tam davam kasu a vcera ju prave zacal takym sposobom plut.radost velka z neho 🙂 Tak si ma aj celkom ukludnila..dufam, ze to prejde aj jeho a bude zase agu a bajiii

timik77
17. dec 2012

mam 8 mesacnu dcerku a v tom veku, presne ako pises, prestala gagotat, akokeby utalo a zrazu nic, trvalo to asi 2 mesiace a teraz znova rozprava a este viac, tak sa nestrachuj iste to nie je nic patologicke, je to len vyvojove stadium🙂

zuzka98
29. dec 2012

@something náš synček robil a robí prese to isté ako tvoj. od 2.mesiaca bol hrozne ukecaný,krásne sa so mnou "rozprával" a potom to prestalo cca v 3,5 mesiaci. to začal objavovať ruky a strkať ich do pusy, slintať a cca od 4 mesiaca robí brrrrmmmm, robí bublinky a slintá pri tom. teraz má 4,5 mesiaca a "rozpráva" hlavne po papaní, ked sa dobre napapá. ale už nie tak ako vtedy v tých dvoch mesiacoch. zase je to iné rozprávanie. 🙂 tak uvidíme, ako to bude dalej. 😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli