6 mesačný syn nechce papať umelé mlieko

lenulka276
28. júl 2017

Ahojte mamicky ...moj syncek ma 6 mesiacov a par dni ...ide o to ze od uk.4 mesiaca davam prikrmy..tie papa pekne..ale problem je ze rano mi nechce papat UM ...mrnka si ,dam mu flasku on ju ak tal nevypije...rychlo potom zarabam kasu a tu spapa...alebo..je mozne ze 6 hod od jedenia nemoze byt este hladny?v noci pije pekne mliecko o polnoci a o 3 cca..aj vecer pree spanim si da..ale na olovrant len zas nejakych 50ml len..

denisa098
28. júl 2017

Mozno mu to staci,skus mu sat najprv kasu a potom mlieko.Ak aj rano vypije len 50,tak asi nema chut,ked vravis ze o tretej vypije.Po siestich mesiacoch uz iba mliecko nezasyti,tak moze pytat kasu miesto mlieka,lebo by bol hladny.

bona7
28. júl 2017

Moj 6,5 mesacny syn tiez nechce mlieko ako sme zacali davat prikrmy, v noci 2x vypije max. 80ml a to je vsetko, cez den do neho mlieko nedostanem, uz som skusila aj zmenit, ale to vobec nechcel.

lenulka276
autor
28. júl 2017

@bona7 aky mate teda jedalnicek na cely den?

lenulka276
autor
28. júl 2017

@denisa098 ale v noci pekne papa 2 -3 x po 150ml aj vecer pred spanim len rano mu nejak nesmakuje

denisa098
28. júl 2017

Ved prave,mozno si zaumienil,ze on bude rano papusenkat kasu a nebude sa zaoberat nejakym mliekom ked uz si v noci popil.Ono to moze byt aj len take obdobie baby,ked m deticky papaju,piju a prospievaju tak by som to ranne mliecko neriesila.Daj kasu ked chce,je to to iste,len hustejsie.A potom par hltov na zapitie.

bona7
28. júl 2017

Ranajky kasa mliecna, obed masovo,-zelen. Prikrm, olovrant mlieko, do ktoreho zamiesam trochu piskotovej kase, avsak zje iba po lyzicke, alebo puding, nakolko nema rad ziadne ovocie, ani surove, ani vyzivy, vecera kasa mliecna a v noci dvakrat mlieko, ako som uz vyssie spominala. Do obedov mu vacsinou, ked su so zemiakmi primisavam aj mlieko, takto nejak fungujeme.

bona7
28. júl 2017

Este som chcela povedat, ze takyo to trva viac ako mesiac, mlicki mu ponukam ajcastejsie, ale odmieta.

jankadr
28. júl 2017

@bona7 ja dojcim,ale na moj vkus ma mlieka dost a ked mu nechuti ovocie,dala by som na olovrant to co mal na obed zeleninovy alebo.masovo-zeleninovy prikrm.alebo dat mu to na veceru.pokial teda nedavas instatne kase,ale robis domace.a v kasi by nezjedol ovocie?

bona7
28. júl 2017

Nie, uz som skusala, ale vobec nechcel, nic kde je ovvocie nezje, ale aj prvy syn bol taky "nepapaj", skoro nic nechcel, uz som skusala aj krupicu z riadneho mlieka, ani to mu nechuti a dokonca ani vodu z flase nepije, len lyzickou, tak snad sa raz "rozje"🙂

lenulka276
autor
28. júl 2017

@bona7 no mne ráno keď nechcel mlieko dávala som raňajky a desiata ovocie ...keď nechcel mlieko ako olvrsnt dala som kašu ..a čo sa týka tekutín vypije možno 50 čaju za deň ficime väčšinou na nurofenovej striekačke

jankadr
28. júl 2017

@bona7 taky bol aj moj prvy syn iba materske mlieko a potom jogurty.a ma 3,5 roka a nie je to velky jedak,ale ma oblubene jedla,ktore zje.a vsetko,co sa toci okolo mlieka a smotany