6 ročná dcérka má jeden prsník väčší ako druhý

stankot
18. apr 2017

Pred tyzdnom som si vsimla ze 6 rocna dcera ma o nieco vacsi dvorec na prsniku,akoby napuchnuty.kuracie maso nepapa,neviem ako v skolke ale doma nie,takze neviem vravi ze sa neudrela.moze to byt hormonmi z inych potravin ako kuracieho masa napr.z cerstvej uhorky?ma niektora podobny problem?

katieg85
18. apr 2017

@stankot mojej svagrine dcera to mala ako pol rocna,ze vraj hormony,neviem ci daco jej dali nato.

stankot
autor
18. apr 2017

@katieg85 moja mladsia to mala tiez ako pol rocna a tiez hormony zo mna lebo som kojila potom to zmizlo...ale tato ma uz 6.a vies sa potom opytat za aky cas to zmizlo a ci jej dali nieco?dakujem

lorela
19. apr 2017

@stankot Aviváž má vplyv na hormonálnu sústavu.
Uhorky rozhodne nie! 🙂

stankot
autor
19. apr 2017

@lorela dakujem,skusim posledovat ale nemenila som poslednu dobu avivaz

lorela
19. apr 2017

@stankot Nemyslela som zmenu avivaze, ale avivaz ako taku. Na detske pradlo by sa pouzivat nemala.

stankot
autor
19. apr 2017

@lorela a mohlo sa to prejavit teda po takom case az teraz?co myslis zmizne jej to?ked vysadim avivaz?

lorela
19. apr 2017

@stankot To si netrufam posudit. Mozno by bolo vhodne poradit sa s vasou lekarkou a navstivit endokrinologiu.

stankot
autor
19. apr 2017

@lorela ano urcite pojdem pockam este tyzden ako sa to sprava a zbehnem,zatial dakujem za radu

lorela
19. apr 2017

@stankot Za malo. Nech je vsetko v poriadku 🙂.

gabulienka623
18. mar 2020

@stankot dobrý deň, prosím vás, ako ste vyriešili z tým prsnikom? Zmizlo to? Tiež som si to teraz všimla u 6r dcéry a tiež len na jednom

stankot
autor
19. mar 2020

@gabulienka623 dobry den ano zmizlo...

gabulienka623
19. mar 2020

@stankot ďakujem , že ste sa ozvali. A samo od seba to zmizlo? Za ako.dlho prosím? Lebo čítam o tom a veľa mamičiek spomínalo predčasnú pubertu, kedy dievčatá už v 7-8r začali aj menstruovat, tak som teraz z toho dosť nervózna a dr teraz nechcem chodiť.

lidia73
19. mar 2020

pri takychto malych dievcatkach je to celkom dost casty jav, no aj to zvykne samo odist, takze by som pockala a je pravdepodobne, ze ich bude mat casom rovnake

stankot
autor
19. mar 2020

@gabulienka623 same od seba,prestala som ju sledovat radsej lebo som panikarila a fakt potom odrazu to nemala...nebola som ani za lekarkou nic...teraz ma 9 a v pohodke...