Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

9 mesačný po návrate z nemocnice často plače

mimuska123_
19. jan 2013

ahojte viete mi poradit, s malym sme dosli pred tyzdnom z nemocnice ma 9 mesiacov, mal bronchytidu, a este uziva sirup a kvapky, moze to byt tymi liekmi ze horsie spava, nechce moc papat a tak lutostivo place, on byval vzdy taky smejko a teraz sa mu moc nechce, alebo este nad zubkami som uvazovala, ale predtym ked mu sli byval v pohode, zatial ma styri dakujem pekne

renata5
19. jan 2013

ahoj tak to moze byt vselico deti proste plackaju bud zubky mozno uskost ze pojde znova do nemocnice...treba vydrzat mojkat lubkat

monka_m
19. jan 2013

ahoj, a čítala si si letáčik k tomu sirupu a kvapkám, čo užívate, či tam nie sú vedľajšie účinky?

anetkaadamko
19. jan 2013

my sme boli v nemocnici pre dehydratáciu v 7 mesiacoch....a ked sme sa po 2 dňoch vrátili domov, tak v noci 1x zaplakal..............dovtedy od narodenia v noci nezaplakal...takže so súvisí s prostredím......

kacena4
19. jan 2013

@mimuska123_ skor ako liekmi si myslim, ze to bude tou stresujucou situaciou - nemocnica, cudzi ludia, prostredie, domov este slabucky chorucky, vycerpany - je to asi nocny des - nocna mora http://ozene.zoznam.sk/cl/100284/263790/Nocny-d... nam ked syn prisiel z nemocnice 3,5 roka museli sme mu na 1/2 roka zrusit skolku co mal az take zachvaty v noci a z odlucenia od nas cez den, ze sme ho nechceli trapit. staci utisit na rukach, hladkat, spievat mu, alebo nieco rozpravat co ho upokoji (moja najmladsku ked ma "divoky" den tak ich ma tiez a zabera hladkanie a spievanie "či či či či..." 😀 😀 ) po par sekundaj je pokoj lahne si a spinka dalej, nepreberaj zbytocne dieta hned sa ho snaz ulozit casto ma aj zatvorene ocka a place ako o zivot 😝 spracovava svoje sny alebo udalosti poslednych dni. drzim palceky nech to cim skor prejde

mimuska123_
autor
19. jan 2013

no dakujem za rady, a hej asi to bude tou nemocnicou, bo placka so zatvorenymi ockami a nevie sa utisit

ivinka29
24. jan 2013

@mimuska123_ Ahoj, mla som rovnaky problem, ked mala dcerka 7 tyzdnov, boli sme v nemocnici a odvtedy bola stale placliva a nespavala skoro VOBEC..... t.j. ze 2 dni a 2 noci boal hore a potom mi zaspala na 2 hodiny a znova 2 dni a 2 noci...a takto to bolo az do 8 mesiaca. Skoro som sa zblaznila, uz som nevladala aj malinka mala kruhy pod ocami. Doktorka mi povedala, ze aj take deti du...treba vydrzat.Potom mi kamaratka poradila jedneho osteopata a zistili sme, za ma traumu z nemocnice, jednoducho niektore deti to nevedia stravit. Venoval sa jej hodinu, prisli sme domov a mala vecer o 8 zaspala a vstavala rano o 9. Teraz ma 11 mesiacov a stale spinkava. Tak si skus pozriet: http://osteopat.sk/ ja som tomu ani moc neverila, ale oplatilo sa... 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli