Aké boli vaše deti ako bábätka a aké v neskoršom veku?

kaya7
9. aug 2015

taky maly prieskum 🙂 Ake su vase deti s odstupom casu v porovnani s tym, ake boli ako babatka? Su tie co boli pohodaci, ktorych ste mohli kludne polozit niekde na gauc alebo deku a kludne sa aj dlhsiu dobu obzerali okolo seba pohodaci aj v neskorsom veku? A tie co boli mali nervaci, placlivi, ktori dlho sami nevydrzali, a nosili ste ich vacsinu casu na rukach, lebo inak revali, ake su povahy v neskorsom veku? Je medzi tym suvis? 🙂

mawka
9. aug 2015

ked neratam pubertu, tak su deti konstatne v pohode od babatiek 🙂 ale asi to neviem posudit, lebo moje deti neboli nervaci ani placlivi, taki v pohode od narodenia 😀 akurat maly bol hyperaktivny, ale v ramci normy, nic vyrazne ako niektore deti zvyknu byt a uz sa skludnil v tomto smere.

cica869
9. aug 2015

moja bola do 16tich mesiacov brutal zavisla na mne, k nikomu nechcela ist okrem mna a mojej mamy ju zniesla casto ani k vlastnemu otcovi nechcela, ked som sla k lekarovi tak cely cas prerevala bola dost uplakana a ciliva a to je doteraz, nikdy nebola taka, ze kde som ju dala a tam sedela, jej sa musim venovat aj doteraz,ale ked videla ze varim alebo mam nejaku robotu, tak vtedy jedine vedela sa sama zabavit....a teraz ma 2,5r a v pohode pride aj k cudziemu dost sa zmenila v tomto...a co sa tyka spanku s tym sme chvalabohu problem nemali a doteraz nemame klop klop prespi celu noc od 3 mesiacov bez akehokolvek uspavania na to som ju nikdy neucila, proste lahnut a spat 😉