Ako na nočné odpliekovanie dieťaťa?

silviaa
10. aug 2015

Ahojte, potrebujem poradit. Mam trojrocnu dcerku a stale ma na noc plienky. Ako ju odplienkovat? Cez den sa pekne sama vypyta cikat, aj obedny spanok vydrzi, to spi cca hodinu az dve. Co sa tyka noci, z desiatich noci len raz ma suchu plienku. Skusala som tri tyzdne v noci bez plienky, nepomohlo, aj tak sa pocikavala a len som prala plachty. Mam odsedovane, ze sa pocika v hociktoru hodinu, bud uprostred noci, tesne po zaspati alebo aj nadranom. Pritom pred spankom jej nedavam pit a na zachodik ide tesne pred spanim. Plienku jej davam az ked zaspi. Mam cakat az to same pride? Ako ste to vy riesili? Dakujem

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
siska53
2. sep 2015

@katrin21 ale to sa da len pri detoch,ktore cikaju v urcitu hodinu. No a napr.moji,co ja viem,kedy cikali,ked sa na to nezobudili? Nasa aj teraz,pres asi 2tyzdnami sa pocikala. Nehoda po straasne dlhom case. A bolo to do nejakej 23,co som ja sla spat. Ona spala tvrdo,mokre ju nezobudilo. Predtym sa na to budila placom,ze jej treba cikat. V roznych hodinach. Takze ja netusim,kedy by jej bolo treba. Tak obcas perieme. Nie casto.vsak ma len vyse 3r. Syn si sam zrusil plienku,ked mal 3r.a,2m. A to ju dovtedy mal plnu. Sam sa rozhodol,uz sa nepocikal,s vynimkou choroby a stresu o cca pol roka a o dalsi rok a pol (nastup do skolky).
Tiez sa na to nezobudil. Ani,ked mal plienku,ani ked mal tie nehody. Vzdy sme na to prisli az rano.

silviaa
autor
2. sep 2015

@fidka79 ano, kazde dieta sa nauci v inom case.