Ako naučiť dojčené dieťa piť z fľaše. SÚRNE!

klaudiahi
6. mar 2019

Dcéra bude mať o týždeň 4 mesiace a súrne ju potrebujem naučiť piť UM z fľaše. Musím odcestovať a nemôžem ju zobrať so sebou. Vyskúšala som 8 fliaš (avent, tommee tippee, mam, nuk, canpol, lovi) a mlieko Kendamil. Fľašu prvýkrát chytí, vypije pár ml UM, ale už druhýkrát ju odmieta. Skúšala som rôzne finty, zatiaľ nič nezabralo. Odmieta aj cumeľ. Potrebujem radu, ako ju naučiť piť z fľaše a nie ako mám vydržať s dojčením. Ak by to bolo možné, neriešila by som tento problém. Ďakujem

83lenka83
6. mar 2019

@klaudiahi ja som mala ten isty problem, skus nech ju z flase nakrmi niekto iny, nie ty, odomna tiez maly odmietal flasu a moja mama ho z nej v pohode nakrmila.

bobula46
6. mar 2019

@klaudiahi a keď dáš do fľaše odstriekané tak vypije? Či sa ti nedá odstriekat? Môj syn umelé nevypije zo žiadnej fľaše a to už má deväť mesiacov. Ale keď bol menší tak vo fľaši vypil moje odstriekané. Vypil ho tak že som ten cumel z fľaše chytila do ruky aby trčala iba špička(asi nejaký 1cm) medzi prstami a tak pil. Skús. Možno pomôže.

dada07
6. mar 2019

Bolo to sice uz davno, ale u nas pomohol hlad. Ked bol hladny a NIC ine nebolo, vypil aj z flase.

sadika
6. mar 2019

nam nepomohol ani hlad,ani rozne flase,cumle,rozne znacky UM,rozni ludia,laktacna! ani doktori. Dcera sa v 2 mesiacoch rozhodla nejest/nepit ani moje mlieko ani Um. Riesili sme to striekackou,neskor lyzicou. Najhorsi rok mojho zivota....teraz ma 15 m a pije zo slamky caj. Mlieko stale lyzicou

danii2
6. mar 2019

@klaudiahi Moja vobec nepila z flase.Mali sme asi 100 druhov.Jedine z coho sa naucila pit bol Munchkin netecuci hrncek.Vyskusajte, drzim prsty.

klaudiahi
autor
6. mar 2019

@83lenka83 dával manžel, svokra, mama, teta, bez úspechu

klaudiahi
autor
6. mar 2019

@bobula46 ďakujem za tip, vyskúšam. Nechce ani moje mlieko z fľaše

marion09
6. mar 2019

A to je také súrne to tvoje vycestovanie?

klaudiahi
autor
6. mar 2019

@danii2 a koľko mala mesiacov, keď sa z neho učila piť?

siska53
6. mar 2019

@klaudiahi nuz..nasa mala 7 m. A nic.. nejak prezili 4 dni bezo mna, ked som bola v nemocke..

mint_blossom
6. mar 2019

@marion09 Ludia maju rozne priority ☺️

terezka1947
6. mar 2019

@klaudiahi uprimne?iba skusanim....a.ked bude hladna,vypije.

klaudiahi
autor
6. mar 2019

Po dvoch hodinách spánku, som jej dala fľašu s UM a vypila bez problémov 90 ml. Ale stále spala.

mogaa
6. mar 2019

UM má inú chuť ako materské, pravdepodobne preto ho odmieta......to nie je o tom , že by nevedela piť z flaše, ale nechce - lebo jej nechutí......na riešenie ste prišli sama - kŕmiť v polospánku🙂
@klaudiahi

danii2
6. mar 2019

@klaudiahi Asi 5,5 mesiaca.

lubi40
7. mar 2019

@klaudiahi lyzicka/striakacka. Su deti, ktore nevipiju mlieko z flase nikdy...