Ako navyknúť dieťa späť na prsník?

ludka140281
28. júl 2010

ma 3 mesiace...je len dojcena, teraz len cez odsavacku, chcem ju opat dojcit, mliecka mam dost, odsajem aj 130ml....poradte ako opat dostak k prsniku ☹ dakujem

veronika81
28. júl 2010

@ludka140281 určite kontaktuj annag http://dojcenie.wordpress.com/about/ pokúsi sa ti pomôcť. Mne neskutočne pomohla, vďaka nej ešte stále malého dojčím 😵
Veľa šťastia

nikush
29. júl 2010

@ludka140281
annag ti poradi, ale bude to boj, ak sa to vobec podari...je to velmi dlha doma, co nebolana prsniku...tie 3mesiace

murinka
29. júl 2010

ja somm tiez odsavala ale len tri mesiace ☹ je to namahave ☹ aj ja odporucam @annag 🙂

katarina822
29. júl 2010

pochopila som spravne ze 3mes.si kojila a kolko si odsavala a ako si ju krmila s flase ak ano cim skor si zavolaj domov laktacnu poradkinu kazde dalsie krmenie moze znamenat uplne odstavenie babetka a viac ti prsnik nechyti skus ako pisu vysie baby precitat jej stranku annag je laktacna poradi.. su aj ine sposoby ak zeny nemozu nejaky cas kojit a odsavaju dokrmuje sa suplementrom alebo specialnym poharikom.. drzim palce aby sa vam podarilo uspesne kojit, ak nieje je vela zien kt.materske mliecko odsavaju a davaju svojim babetkam s flase.

denisamarek
29. júl 2010

moj maly ma dva mesiace a od uplneho zaciatku si mlieko odsavam a tak mu ho davam z flase. Mam ploche bradavky, takze toto bolo jedine riesenie. Je to dost namahave, vkuse odsavat, hlavne v noci. Tiez pomaly skusam si ho prikladat, kedze je uz vacsi a silnejsi, ale tiez nam to velmi nejde. Tak stale odsavam a odsavam a pokial to pojde takto dalej, tak chcem vydrzat aspon pol roka. Takze drzim ti palce...

zuzuletta
30. júl 2010

problem s plochymi bradavkami poznam, my sme kojili s klobucikmi, aj som skusala ci sa chyti bez, ale nedarilo sa nam. Az 2 tyz. dozadu ked mala mala 8,5 mes. sa nahodou prisala uplne sama a od vtedy kojime bez. takze drzim palce, netreba sa vzdavat. 😉

jespera
30. júl 2010

@ludka140281 jednoznacne kontaktuj laktacnu poradkynu, pripadne tu na konikovi chod do temy : dakujeme annag - napis jej.