Ako obliecť bábo v zime do auta?

lulusha
2. dec 2010

Mám trojmesačné bábo, chystáme sa cestovať dve hodiny autom. Poraďte mi, prosím, čo mu obliecť teraz v zime do auta - nechcem, aby mu bola vonku zima a vnútri v aute zasa teplo. Normálne býva v overale, ale zasa vyzliekať ho z neho počas jazdy, čo ja viem...Privítam všetky dobré rady. Ďakujem!

annie13
2. dec 2010

my sme mali vak - overal a ked uz bolo v aute teplo len som mu to odzipsovala tam ide prec cely predok tym padom mal teplu vrstvu iba pod sebou

lji
2. dec 2010

ja malú iba rýchlo prenesiem zababušenú v hrubej deke do vykúreného auta. a ked ju vyberám tak znovu ide deky a prejdem kam potrebujeme. čiže oblečená je trochu viac ako inokedy ale do vecí ako mikinka kde môžem dať dolu kapucnu aj odopnúť aby bola jej nebolo moc teplo,čiapočku,topánočky teplé a pod.

lucadra
2. dec 2010

Ahoj, tak najskôr treba predkúriť auto a potom malého dať do auta, normálne oblečeného ako doma. A ked budete vystupovať, tak rýchlo šupnúť do oblečka. My to riešime väčšinou tak, že malú necháme normálne vo fusaku takom lahkom a nezakúrime v aute, udržujeme takú teplotu, aby sa nespotila, vetráme počas jazdy a my si radšej hodíme na seba mikinu.

Riešenie je aj také, že sadneš k nemu dozadu a dáš dole bundu potom. Ja som to aj tak parkrat uz urobila

Je vela moznosti, neboj, prides nato.
ale my sme skor taky otuzilci, nam moze byt chladnejsie, hlavne ze je malej dobre

carodejnica
2. dec 2010

Ja som to v prípade dlhších jázd riešila tak, že do nevykúreného auta išla dcérka nababušená, keď sa po pol hodinke jazdy auto vykúrilo, normálne sme zastali niekde na odpočívadle, vyzliekla som ju a išli sme ďalej. Jednoduché. 😉

anjelicek26
2. dec 2010

My mame tento fusak na maxi cosi... ked je teplo, len odzipsujem a hotovo... Inak je tam normalne - ponozky, teplaciky, body, tricko mikina a na hlave lahka ciapka, aj tu mu dam neskor dolu.

http://www.amazon.de/Maxi-Cosi-61001150-Cabriof...

katka888
2. dec 2010

malej obliekam bundicku, nohavice topanky, ked je velka zima, tak aj navrch deka, v aute dam deku prec a ked je teplejsie, rozopnem bundu, dam dole ciapku,. pod bundou ale nema svetrik, len tielko a bodicko. cestujeme cca 1 a pol hodky

minule zaspala skor, ako sme ju dali do auta, tak auto manzel vykuril, dala som pod nu bundicku, zabalila do deky, a ke duz bolo teplo, deku som rozhrnula.

miska333
3. dec 2010

ja malemu obliekam body, pancuchy, teplakovu suravu , paucky, vetrovku a ciapku a ked sa v aute rozkury mu dam ciapku a bundu dole. ale sme o volaco starsi, ale ked bol taky malinky som ho mala vyzleceneho ale aspon prikryteho tenkou dekou

zuzkat1
3. dec 2010

ja som malu v overale nosila aj v aute v zime,ale vzdy som jej ho rozopla a ciapku dala dole... ak sa mi zdalo ze jej je chladno tak som tenkou dekou prikryla... ale to sa tusim stalo len raz... pod overal som davala len pancusky a body s dlhym rukavom a tenke tricko s dlhym rukavom...