Ako ostrihať ročné dieťa?

timeam
27. sep 2007

Ahojte mamicky! Nasmu rocnemu synatorovi uz prerastaju vlasy usi a aj celo, tak by ho trebalo zrejme ostrihat. Ma niekto "navod na pouzitie", alebo ako sibrinkovat s noznicami okolo jeho neposednej tvare bez zranenia? Dakujem vopred za kazdu radu a prajem pevne nervy pocas "dovolenky".

kisska
26. feb 2009

u nas som prvy krat strihala ja a bola som vdacna za capicu 😒 teraz uz striha tatino a jemu to ide lepsie (asi ma odkukane od svojej kadernicky grify), hlavne ked striha vo vani a urcite noznickami s okruhlymi spicami a hrebenom... No a hlavne rychlo 😉

ilijanka
26. feb 2009

ja tiež strihám buď vo vani alebo v lete aj vonku na balkóne, dám mu nejaké hračky, aby sa zabavil a rýchlo strihám 🙂

martao
27. feb 2009

U nás malého - má 4 roky strihám mašinou dohola. Je to rýchle a dlho to vydrží. A hlavne sa mu to páči.

Ešte, že je chlapec. Kamarátka, to robila aj s dcérou 😢

dadka212
27. feb 2009

Ja strihám malého asi od pol roka so strojčekom tak skoro každý mesiac, cez zimu to troška flákam, ale snažím sa čo najčastejšie, lebo sa mi nepáči, keď je chlapček taký neupravený....

michaelar
27. feb 2009

ja striham strojcekom maleho niekedy aj 2 krat za mesiac, hrozne rychlo mu rastu vlasy. posadim ho na stolicku, v ruke ma svoje zrkadlo a sleduje ako mu padaju vlasy