Ako prežívajú bábätká silvester?

pipi1211
20. dec 2007

ahojte baby aj vy mate strach z toho ako vase babo prezije silvestra? my mame sice plastove okna ale ked niekedy detska uz teraz hadzu tych piratov tak to je dost pocut a mala so sebou normalne mikne a ked haja tak ocka otvori ze co sa to deje ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ bojim sa toho ☹ ☹ ☹

ria80
23. dec 2008

Nechte se překvapit,myslím,že to tak hrozný nebude.Já jsem se taky loni bála,byla a je hrozně citlivá,ale na silvestra spala jak pařez.Zvláštní.Uvidítě,že to u vás taky tak bude.

danuska24
23. dec 2008

nasa minuly rok prespala, ale toho roku sa tiez obavam... je zvyknuta spat pri radiu, ale predpokladam ze nejaky nahly hluk ju urcite zobudi...

digysa
25. dec 2008

My chodime pri dcerinej izbe po spickach....myslim, ze to bude horor. U nas su totiz susedia (aj s nami) posadnuti ohnostrojmi a pod.
Syn asi vydrzi az do pripitku. Ved teraz mame po sterdrej veceri, uz je 11:30 a synator nejavi znamky unavy. Je prilis vzruseny z Jeziska a jeho darcekov. 😵

stvura
25. dec 2008

No ja sa "tesim" kedze maly je zvyknuty spat so mnou hlavne na to, ze Silvestra si oslavim az rano o pol siestej, kedy vstava {pripadne o druhej alebo ak ho zobudi rachot}. Uvidime, ako horovi ria, nechame sa prekvapit ako to na neho zaposobi, kazdopadne sme tam pre nich mi a hadam carovne prso ako vzdy zaberie na ukludnenie ak by nahodou...

kim
25. dec 2008

Tak u nás ty magoři zkouší ohňostroje a dělobuchy už od Mikuláše 😠 😠 a malej teda spí jak tuhoň a jsou to fakt rány, jinak přes den ho taky zbudí kde co..takže, jak píše Ria, třeba budete překvapené, že je to ani nevzbudí 😉

claudinka
25. dec 2008

no uvidime, ako to bude u nas.. kedze plastove okna zatial majitelka bytu nedala spravit (sme v podnajme), aj ked sa chystala, snad to nebude az take zle.. budeme musiet prezit.. 😒

capy
27. dec 2008

tak u nas pri vikinovi by mohli aj tanky padat a nezobudi sa ale tomino je na toto citlivejsi tak uvidime ☹

very
28. dec 2008

Ahhoj, chtěla bych přidat naši zkušenost..první Silvestr nás nijak nezasáhl, to měl Ondra 4 měsíce.., druhého jsem se také bála..To mu byl 1 rok a 4 měsíce a byla to nádhera. Také mu hluk nedělá dobře, vždy je ze všeho vyplašený. Probudil se dvacet minut před půlnocí a uspat mi ho nešlo..vzala jsem ho do patra k našim, kde jsme byli i my s manžou..Když to ve dvanáct začalo mlátit, šli jsme mu ukázat do okna,co to je..máme výhled na celou vesnici.. Celou hodinu stál s dědou za oknem ve spacím pytli a nechtěl s okna dolů, byl jak přikovaný..ještě dlouho po tom na to vzpomínal a mluvilo tom.
Dnes jsou mu dva roky a čtyři měsíce a mám opět velký strach..před pár dny byli s manžou večer už po tmě na procházce, někdo se už zřejmě připravoval na Silvestra a Ondra prý byl z těch petard hodně vyjukaný, ani "hvězdičky" na obloze ho nezajímali..stále chtěl jen domů.. Tak nevím jak to letos dopadne.
Možná když bude doma v tom svém bezpečí, zvládne to lépe a možná se ani nevzbudí,ale o tom dost pochybuju, bývá tu šílený rachot..vlastně už od rána do dalšího rána..
Držím palce, aby to vaše prďolky raději zaspali.. Hezkého Silvestra! 🙂

anavila
29. dec 2008

joj ja ten Silvester nemusiiiiiiim....to je pre mna najhorsi den v roku....nemam to rada.... no a bude to aj prvy silveester mojej Laury...neviem ako to dopadne...ale snad to nejak vydrzime... drzme si palce,,,nech uz je januar a normalne vsedne dni...tie sviatky nech uz pominuuuuu 🙂

adoracion
29. dec 2008

Ja sa tesim na silvester kedze mam rada vsetky dni odlisne od vsednych dni ktorych je teraz na materskej viac nez dost ale kedze je tato tema o babetkach a silvestri myslim si ked sa uz babo zobudi treba ho nejako zabavit pustit telku a tak nech to nevnima aj ked tu v anglicku je to v pohode ja som este ziadne petardy nepocula a uz je 29-teho neviem preco len u nas doma na slovensku to tych ludi tak bavi zahravat sa s pyrotechnikou.

lienockaa
29. dec 2008

no, vcera skusali u nas pred bytovkou pubertaci petardy asi o 21:00..a maly sa budil, plakal, nevedel, co sa deje, bol vystraseny..takze silvestra sa dost obavam, ked budu take riadne rachoty.. ☹ aj my mame plastove okna a je to pocut aj cez ne..a vobec..ak mozem, tak sa pripojim k anavile, osobne tiez nemusim silvester..

kalo
29. dec 2008

Naše vloni na Silvestra byla 5 měsíční a i přes hodinové dělobuchy po půlnoci spala jak dudek 🙂 A to má přes den spánek fakt lehký. Vůbec ji to nevzbudilo. /A naše stará okna před hlukem moc netěsní/. Tak jsem letos zvědavá....

mirka
29. dec 2008

naša malá mala 1. silvester 2 mesiace, na polnoc bola akurát hore, lebo papala a potom sa jej nedalo hneď zaspinkať, tak sme oslavovali spolu, druhý rok mala 1 aj 2 mesiace, zaspala o 22, lebo mi večer zaspala cestou domov, keď sme sa vracali od našich, ale to sa na delobuchy ani nepohla a ako to bude tento rok neviem, ale tak dúfam to tiež prespí 😅 pôjdem ju uložiť neskôr a mohlo by to pomôcť, našťastie bývame na kraji sídliska tak to až tak nepočuť

elizabeth453
31. dec 2008

ahoj...a ako budete silvestrovat vy????nejak nemam v plane ist skoro spat, lebo silvester bude u nas...kedze malu nemam kam dat.len sa "bojim" toho ranneho vstavania a vlastne celho nasledujuceho dna 😖

mimakro
31. dec 2008

Už mesiac sa u nás dokola točí choroba. Včera som celé poobedie preležala s teplotou v poteli. Dnes mi už "iba" hučí v hlave. Na žiadne veľké silvestrovské oslavy sa preto nechystáme. O ohlušujúcu zábavu 😖 sa stará náš 62 ročný sused (bývame na dedine). Inak býva na ulici kľud. Našťastie. Pred 5 rokmi som strávila Silvestra v pôrodnici. To bola iná pecka. Celá nemocnica sa ozývala. Bola som 2 dni po pôrode, ani oka som nezažmúrila a malý bol celú noc hore. To by som už naozaj nechcela zažiť. ☹

kevin24
31. dec 2008

ahoj

kojzarik
31. dec 2008

ahoj

elizabeth453
31. dec 2008

ahoj

ingulka
31. dec 2008

toto bude nas prvy Silvester.. takze uvidime... ale zatial ju to nerusi.. 😉 a skusim jej dodrzat rezim aky ma pocas bezneho dna, takze spinkat o 21hod a potom nocne kojenie o 3hod 😉 drzte nam palce 😉

ollako
31. dec 2008

ja sa toho tiez velmi obavam no uvidime..pojdeme spat ako vzdy a uvidime, ci sa zobudi alebo bude v klude odchrapkavat

lalupa
31. dec 2008

ja tiez silvester nemusim, teda kedysi na chalupach s partiou ano,ale teraz s deckami nie... ma to vytaca este viac, nakolko moj pes este nezavrel hubu a my sa tu ani nevieme rozpravat... co bude s malymi uvidime, snad budu tvrdo spat, ale ja urcite budem zajtra ako matoha ☹

stvura
1. jan 2009

Tak som sa obavala a prezili sme to bez najmensej reakcie na vybuchy. Absolutne nic ani poobede ani v noci.

eppik.m
1. jan 2009

ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK PŘEJEME VŠEM ! My jsme taky spinkali 😵 .

schwarzovka
1. jan 2009

tak my nadočekávání dobré. Vzbudil se až kolem 1.hodiny, ale to by vstával normálně. 🙂

mirka
1. jan 2009

Šťastný nový rok prajem aj ja 🙂 malá mi zaspala o 22 tak spinkala, len sa občas mrvila, ale nezobudila sa, rachotu bolo viac ako predchádzajúce roky 😒 tak som už len čakala, kedy sa konečne všetci vybláznia a pôjdu domov 🙄 bola som od polnoci pre istotu pri malej v spálni, chcela som pozerať, aké delobuchy púšťajú, ale narobili takú hmlu, že nebolo nič vidieť a tak som pri malej čítala Harryho Pottera 😀 ale fajne, nesťažujem sa, a ráno o 8 som bola fit 🙂

ingulka
1. jan 2009

Stastny novy rok prajem ... aj my sme to prezili ;) malicka spinkala akoby vonku bolo tichucko a teda riadne to tam buchalo... Zobudila sa na kojenie v noci a potom rano ako zvycajne... 🙂

barusha
1. jan 2009

Ahojky, tak se přidám...Náš malý spal snad ještě lépe než jindy 😀 A to tu bouchaly rachejtle až skoro do 3h. ráno 😔 Takže já jsem trochu k.o., ale cipísek v pohodě, svěží a na pohodu 😀 Všem přeji hodně ZDRAVÍ! v Novém roce, ostatní už přijde samo...

katka.m
1. jan 2009

U nás som nespala jedine ja, celý čas som čakala, kedý sa malý zobudí 😒 Ale noc prebiehala úplne normálne. Tak vám všetkým prajem veeeeľa zdravíčka, šťastíčka, lásky a hlavne šťastné deťúrence 🙂

cherries
1. jan 2009

cawte aj ja sa pridam moj mali sa zobudil akonahle zacali o polnoci strielat a do 2 rana som ho nevedela utisit a dostat spat , takze pre mna to bolo hrozne pozerat na babo ktoremu sa chce spat a zaroven sa boji ............. katastrofa 😒 , ale aspon potom spal do 11 🙂

evitkamalicka
1. jan 2009

ahojte,
nas spal ako zabity nastastie