Ako ste zvládli kombináciu psík v byte a babätko???

weverka11
19. nov 2010

Ahojte, chcem sa spytať, ako to u Vas prebiehalo, ked ste si priviezli domov babätko a tam čakal na Vas aj havinko???? My mame 2 ročnu sučku pudlíka, ktorá miluje deti, nebojim sa ani tak negatívnych reakcií z jej strany, ako skorej toho, ako to budeme zvládať s venčením... Ja uz som rozmyslala aj nad takou variantou, ze kupim baby vysielačky a ked rano pojdem vyvenčit, zoberiem so sebou tu vysielačku ☹ našťastie naša havina sa vyvenčí za 1 minutku komplet, ked je núdza 😉 Máte nejaké skusenosti???

polacka
19. máj 2013

Ahoj vraj je to dobre mat psa pri dietati. Koli alergiam a podobne. My mame argentisku dogu krizenu s dobermanom a je viborna. teda aspon zatial. Nic malemu nerobi akurat by ho rada oblizovala, ale to ma zakaz prisny. Kedze mame rod. dom a psina ma blbe klby na vychadzky nechodime. Takze ja ju len pustam na zahradu a je vybavena. V byte je to horsie ked naozaj musis ist von s tym psikom. S tymi vysielackami to moze byt dobry napad. Ked vybehnes s havom hned rano po tom co nakrmis male. a potom na dlhsie aj s kocarom, to by slo ni? Ved do takych dvoch troch mesiacov bude len spat a jest takze to by nemal byt problem. Neskor to bude horsie. 🙂

lucinocka
19. máj 2013

havko sa prisposobil nam, ked ideme s malou ide aj on...rano ho venci muz, pred spanim tiez.. a vobec nesuhlasim ze pes a male dieta nejde dokopy..kto nevidel tu lasku a nehu medzi psom a malym dietatom to nikdy nepochopi.. nasa malej od narodenia aj olizne rucicku aj mala uz zuvala jej kost kym som doletela a zobrala jej..a ani raz nebola chora odkedy sa narodila.. nemam rada matky co drzia deti v sterilite a decko chyta hystericke zachvaty ked vidi zviera na ulici 🙄

katka0905
19. máj 2013

my sme byvali s nasou border koliou a dietatom vyse roka v byte... babatko brala uplne v pohode, az na to, ze som cakala, ze sa aj niekedy pohraju, a nic, havo malu ignoruje a caka, kedy mu ja hodim papek... ale to vencenie bolo utrpenie, nasej fene teda nestacila minutka, ona potrebuje vela pohybu... nakoniec som donutila muza, nech si ju nosi do roboty, lebo ma islo porazit, potrebovala som sa venovat dietatu a stale si moju pozornost vyzadoval pes... nastastie sme uz v dome. Keby to nebol jeho pes, s ktorym som ho uz spoznala, urcite by som bola proti psovi, hlavne v byte a s malym dietatom uz vobec nie. Aj ked vela zavisi od plemena.
|

daninka6
23. máj 2013

uplne v pohode 🙂 zaciatky su sice narocnejsie ale potom budu uz super partaci 🙂