Ako vypadali prvé vlásky vašim detičkám?

tanja61
31. mar 2011

ahojte chcela som sa opytat ako vasim drobcekom vypadali prve vlasky?pri starsom synovi som si to ani nevsimla ale teraz pri mojom 5tyzdnovom drobatku som si vsimla ako mu v predu vypadali vlasky do pol hlavicky a rastu mu nove a vzadu ma dlhsie este stale tie stare.....znama mi hovorila ze je o cudne lebo babatkam vypadavaju vlasky najprv zo zadu.... ako vasim detickam? 🙂 dakujem

katrinka8
31. mar 2011

No, podla mna to je individualne, kazdemu babatku vypadavaju vlasy inou postupnostou 😀 Zo zadu mozno myslela to, ze tam, kde lezia, sa im vytvori taka lysinka. Mojej dcerke vlasky vypadavali postupne a zaroven postupne jej dorastali/ju nove. Trvalo to niekolko mesiacov. Presne ale neviem. Aj tu lysinku vzadu mala, ale vytvorila sa jej neskor, nie hned.Ako zacala sediet, uz jej zarastla. Vlasky ma dost huste a aj dlhe. Synovec ma takmer 14 mesiacov a vlaskov ma velmi malo. Jeho starsia sestra, ked ala rok,vlasy este nemala. Len take papericko. Teraz ma 5 rokov a ma huste a vlnite vlasky. Takze je to velmi individualmne a rozhodne nie je cudne, ze Tvoje drobatko ma vypadane vlasky vpredu 😉

anjelicek26
31. mar 2011

Mojim obom nevypadali. Len zbledli. Maju obaja velmi svetle, jemne vlasky, ale na blondakov ich maju dost... len u Maxa ich neni moc vidno 😀

kvetinqa
1. apr 2011

Aj nasmu vypadali vlasky vpredu, uz krasne dorastaju, vzadu ma stale len tie stare...

benne
1. apr 2011

to je velmi individuálne, mojej vzadu tiež vlasky ostali a inde jej vypadali, a to dokonca ked mala až 4m.. a synovi napr.nemalo ani čo vypadať 😅

tanja61
autor
1. apr 2011

dakujem niekedy netreba pocuvat nazory znamych lebo ked jej detom takto nevypadali tak hned je to cudne 😀

syslica
1. apr 2011

Akokoľvek čudne to znie: starší syslík sa narodil ako tmavovlasý s veľmi dlhými tmavými vláskami, keď sa k tomu pridružila novorodenecká žltačka vyzeral fakt ako Vietnamčatko, tie vlásky mu ale - bez vypadania - prešli cez ryšavú farbu do úplne svetlého blond... a teraz (ako dostáva rozum, dúfam) mierne tmavne na špinavý blond 😀 .

wladymyra
1. apr 2011

@tanja61 aj nasej julke vypadala iba ofina, casom dorastla 🙂 ostatne vlasky ostali, vyrastali ale coraz bledsie, takze jedno obdobie vyzerala velmi smrncovne - korienky svetlohnede a konceky tmave 🙂

pepsyna
1. apr 2011

moja dcera sa narodila s komplet vlasovou vybavou 😀 a nevypadol jej ani jeden vlasok-iba je rastu-ma 8 mesiacov a naozaj huste krasne vlasky po plecia 😅 musime pouzivat sponky aby jej nepadali do oci, takze je to velmi individualne 😉

tanja61
autor
1. apr 2011

drobcek uz teraz je cisty tato s plesinkou vpredu 😀