Ako vyzerajú detské "hlísty"?

adda
17. jan 2007

prosím Vás ako vyzerajú detské hlísty, môžu byť dlhé a priesvitné, môj syn také niečo už dvakrát vykakal, ale nehýbalo sa to. ☹

xenicka13
29. mar 2012

v lekarni je na to dostat sirup

monika74
29. mar 2012

@smutnababa neboj sa treba skočiť k lekárke a predpíše ti duomax moji dvaja synovia ich mali pred pol rokom a nieje sa za čo hambiť je to uplne normálna vec a nebude ťa doktorka ani prezerať 😀

dokocaidovoza
29. mar 2012

@xenicka13 uz nie je, stiahli ho pred dvoma rokmi, tusim

detickyy
4. apr 2012

@smutnababa Urcite zajdi k lekarovi. Aj ja som to mala v Tvojom veku. Nakazila som sa od malickych sesternic. Len nezabudni, ze treba preliecit celu rodinu. Inac to nebude mat efekt a moze sa to vratit. Medzi babske recepty okrem cesnaku patri aj kysla kapusta, ale ja by som radsej zasla k lekarovi.

detickyy
4. apr 2012

@monika74 Duomox su antibiotika. Bol na to volnopredajny sirup Pyrvinium, ale ten stiahli. Na predpis su tabletky Vermox. Zhltne tabletku a potom o 4 tyzdne este jednu, aby sa zlivkvidovali aj vajicka a je to vyriesene 🙂

xdadox
17. júl 2012

Ahojte chcem sa spítať aké sú príznaký tých hlistou ak ich mám dlhšie než rok 😖 😢 prosím poradte mi
Zajtra idem kúpiť lieky len chcem vedieť tie príznaky

katren
17. júl 2012

@xdadox viac nez rok???? to co si doteraz robil???
http://www.mamatata.sk/node/64636 tu su priznaky, staci ujo gugl 😉

poleva
2. nov 2013

@katkazabka
3 mesacnemu pribinacik a puding?

makovienka
16. sep 2016

@marketka1 a ako dlho treba uzivat ten cesnak s medom?

18misa1988
26. apr 2017

Ahojte môj malí vykakal niečo ako hlien a stále plače a spiera sa môžem sa opýtať asi to bude mať hlisty lebo som to ešte u detí nezažila tak neviem . Ďakujem za radu

renatasimaskova
1. jan 2018

@bibinka chcem sa opýtať môj syn ma 3 roky stale si vrta v nošteku a schudol mi a nechce mi nič jest len slatke pýta ale ja mu nedavam je to 2 tyžne po chorobe mal predušky zapalene
, dakujem

bibinka
4. jan 2018

ahoj renatasimaskova
, po chorobe je jasné, že trochu pochudol, to rýchlo dobehne. Ak stále pýta sladké, má telíčko také nároky. Samozrejme, nie je to dobré, stále papať sladké... Moje dei keď mali problémy, resp. stále vyjedali sladké, tak som ich tzv."odčervila" (hrozný výraz😕) tnktúrou od Finclubu : antipa-rasitis, je to bez alkoholu. to je tinktúra z orecha čierneho. Je to prírodný preparát , u nás funguje na 100%. Dávame si ho aj s mužom ak máme veľkú chuť na sladké. To naozaj dezinfikuje a čistí črevo prírodnou cestou.
Dostať to v predajniach zdravej výživy.
ahoj