Akú plienku by mi v noci neprecikala?

renatam
28. sep 2008

Moja dcéra 18 mesačná mi v noci prečúra plienku. Je pravda, že v noci ju ešte dojčím / spí s nami a tak si pýta aj viackrát/, budiť ju prebaľovaním nechcem. Nemáte nejaké tipy /skusenosť/ ktoré plienočky by neprecikala??. ďakujem

jaduska
28. sep 2008

renata, ja malú v noci tiež dojčím, niekedy aj 6-8x, tiež ju neprebaľujem, až ráno a plienku zatiaľ precikanú nemala. Používam buď Helen Harper, alebo fialové Tesco

lulu19
28. sep 2008

ahoj ja dieta cice nemam ale mali sme malicku kamaratka bola v nemoc.a dost dlho tak sme ju mali my a ona sa pocikavala ale mi sme ju mali od 2 m do skoro roku a mi sme kupili aky ako igelit do postieky aby neprecikala madrac a tiz nam vyhov.pienky pampersky sleep and play

kosicanka1
28. sep 2008

renata, ja tiez este dojcim, niekolkokrat v noci a veru ju musim 2 krat v noci prebalit, uz som v tom profik, prebalujem potme, ani sa nezobudi. ked neprebalim, zobudi sa na mokre alebo precika. a pouzivame pampersky
a tiez spinka s nami v posteli 😉

segricka
28. sep 2008

ahoj.
ja som dlho pouzivala fialove tesco, ale kedze mala ma uz cikaci rezim, povedala som si, ze prejdem na pampersky... a "museli" sme sa vratit k tesco, pretoze malej bolo v noci vlhko v pamperskach a nemohla spavat. ako sme sa vratili k teskacom, spinka zase v poho...

bubba
28. sep 2008

moja mala tiez precikala vsetko.kusala som absolutne vsetko ale kedze spinkavala na brusku tak jej to pretieklo tade...kazdu jednu noc bola precikana.potom dosla vzorka Huggies premium v mamaaja a dala som jej to zhodou okolnosti na noc...a cuduj sa svete,na druhy den som ich hned isla kupit a odvtedy ziadny problem 😉
fialove tesco precikala ako prve 😠

lucinka82
28. sep 2008

Ja maleho musim aj 2 krat v noci prebalovat, on zase pije vela cajiku. Myslim, ze mas jedno, ktore plienky pouzijes 😒 A inak, ked maleho prebalujem, vobec sa mi na to nezobudi 😉

caruzo19
29. sep 2008

huggies zelenomodre,alebo babylove(z dm drogerie) neprecika.tesco urcite ano.inac su skvele,ale na noc nie 🙂

milhaus
29. sep 2008

neviem kolko ma tvoja vek ale zo začiatku by mi tiež prečurala celu plienku
lepšie ako pampers čo sa tyka absorpcie su plienky z lidla alebo tesko fialove, tie použivame stale ale už iba na noc lebo cez den sa pytame i ked niekedy nie prilis uspešne

caruzo19
29. sep 2008

moja bude mat dva roky

marorlinko
1. okt 2008

moj maly spinka celu noc vacsinou od tej 21 do 8hodine rana takze ma jednu plienku celu noc, dost pije pred spanim, tak sa nam vtedy stava,ze ked sa zobudi ma precuranu plienku,pouzivame huggies easy pants, al eprisla som na to,ze ked mu dam o cislo vacsiu plienku tak ju neprecika, takze u nas funguje toto.

katrin
1. okt 2008

Baby, skúste dávať o číslo väčšiu plienku na noc (napríklad, ak používate momentálne 3-ky, dajte 4-ky), nám sa to osvedčilo. 😉

susik77
1. okt 2008

ja davam babylove, mala este papa v noci 2x este aj pije caj a plienky vydrzia do rana 😉

bubba
1. okt 2008

nam sa vacsie neosvedcili tiez som skusala a pretieklo bokom 😖