Aký intenzívny očný kontakt majú vaše 15 mesačné deti?

mirka969
23. dec 2020

Mamicky, akz intenzivny ocny kontakt maju vase 15 mesacne deti? Ked im nieco hovorite stale na vas uprene pozeraju? Alebo skor si letmo vypocuju a idu si ajtak svoje. Zaujima ma kolko by malo udrzat pozornost 15 mesacne dieta

ariannazara
23. dec 2020

Môj ma 18 mesiacov a v žiadnom prípade na mňa nebude pozerať 😁 ma má na háku ide si svoje. Občas mrkne okom ale to sa musí nudiť. Ten ide jak keby mal duracelku v zadku 😖🙏

mirka969
autor
23. dec 2020

@ariannazara uz som sa zlakla ze daco s mojim neni v poriadku lebo ten je teda presne jak tvoj , cely den fici jak na baterky a ked mu idem nieco povedat tak radsej uteka prec. Len som narazila na taku temu ze ocny kontakt je velmi dolezity..ale zas nejdem robit z komara somara 🙈

ariannazara
23. dec 2020

@mirka969 prosím ta 😁 radšej nič nečítať. Môj je tiež taky šibal🤣

choco6
23. dec 2020

Môj ma 2 ale je to totálny ignorant 🙈 pocuje len to co chce a doslova. Niekedy mu mozem blabdat ani na mna nemrkne a poviem chrumky a zrazu pocuje 🤷🤭 bude to s nim este zabava

mirka969
autor
23. dec 2020

@ariannazara mas pravdu aj sestra mi furt vravim ze nemam citat vsetko na konovi lebo si zbytocne nahovaram blbosti 🙈

mirka969
autor
23. dec 2020

@choco6 mam pocit ze moj bude rovnaky a este k tomu riadny flegmatik 🤦‍♂️🤣 ja ked poviem kapsicka tak uz leti k sufliku kde ich mam schovane 🤣

vilma7
23. dec 2020

@mirka969 len z očného kontaktu sa nestanovuje žiadna diagnóza, muselo by tam byť toho viacej. Takže si všímať ďalej ale ešte nerobiť paniku.

mirka969
autor
23. dec 2020

@vilma7 ostatne je bezproblemov 🙏🙏🙏 akoze aj ocny kontakt, len ked sa mu snazim nieco vysvetlit tak mi radsej utecie ale ajtak spravi co som povedala