Angličtina - Helen Doron. Je to dobré aj pre 2,5 ročné dieťa? Koľko to stojí?

zvedavamt
8. júl 2007

ma s tym niektora skusenosť? je to dobre aj pre 2,5r dieťa? koľko to stoji?

kacenka3333
19. sep 2011

podla mna je to prehnane drahe. nemyslim si ze pomer cena:vykon zodpoveda. ale v zasade si myslim ze to ma nieco do seba a detickam to urcite da vela, ale nie za tie peniaze.

bonaquaba
22. sep 2011

@daniela74 ahoj chcem sa ta opytat na tie vyukove programy pre deti ako sa to da najst na nete, lebo naozaj tie hodiny angliny, ktore by deti navstevovali su velmi drahe, tak by som im chcela nieco take pustit na pocitaci, ale nic take neviem najst, tak ak mas nejake stranky, tak by som ta poprosila o ne, dakujem pekne

katid
25. sep 2011

Ahoj bonaquaba, skus www.lcfclubs.com alebo www.bilingvi.sk, klikni na LCF ENGLISHZONE a vyziadaj heslo zadarmo na skusku. Su tam vynikajuce pesnicky a hry pre deticky. Na BABELZONE zase najdes spanielcinu a francuzstinu.

katid
25. sep 2011

@mimonenka1 Ahoj mimonetka, u nas v Trnave HD skrachol a boli sme vsetci sklamani a zufali. Zacali sme chodit do bilingvi a sme spokojni. Kamaratka zase po HD pokracovala v inej jazykovke v Trencine, tam HD tiez zanikol a su spokojni. Ja nemusim mat najdrahsie auto aby som bola spokojna - staci kvalita za dobru cenu 🙂. Ked natrafis na vybornu lektorku, pokroky budu tak ci tak. Je to beh na dlhu trat.

izina
6. nov 2011

Chodíme do HD 2hým rokem a mohu potvrdit, že malá začala víc vnímat aj až nyní. Ale základy tam byly z loňska. Neni třeba tlačit na pilu a je pravda, že malá občas místo "učení" lítá a tak. Přesto vnímá.

lajla
18. dec 2011

hm tak ja s HD moc spokojena nejsem...za ty prachy uz vubec ne..a nejsem sama...asi system vyuky maji dobry, ale to vetsina agentur a za levnejsi peniz, se mi zda ze vetsinu stejne oddre rodic a pak ucitelky mi tam pripadaji jako by spadly z visne☹ takove docela nechapajici, nic nevi..jako by byly z jine planety..ale ja mluvim jen za Frydek🙂

janush
18. jan 2012

@rachaellk ahoj a nevies kolko stoji ukazkova hodina... tiez nad tym uvazujem. dakujem

rachaellk
18. jan 2012

@janush Ukážková hodina je vždy zadarmo! Stačí sa len prihlásiť, že máš o jej návštevu záujem a z centra Ťa kontaktujú a dajú termín ukáž.hoodiny. Zvyčajne sa začína kurz v jauári a v septembri, tak približne vtedy sa konajú asi aj ukážkové hodiny. S dcérkou teraz chodíme do hracieho centra v NR na tieto hodiny, čo je pre nás lacnejšia alternatíva a nemusíme mať záväzné prihlásenie sa, materiály 1.stupňa výuky (BBS) som našla na webe (prostredníctvom linku z tejto diskusie).

mirusik311
16. sep 2012

ahojte nepredava niekto knihy a dc pre deticky na hodiny HD

hrozienka
18. sep 2012

Mirusik, kvalitnejsie materialy si mozes objednat na www.infoa.sk a www.anglictina-zuzu.cz. HD nevymyslela nic nove ani krajsie, akurat berie nehorazne prachy za to ze vie dobre predavat a ma x platenych pr clankov. Existuje vela dobrych detskych kurzov a hlavne maju lepsie ceny a tak isto super materialy.

mirusik311
21. sep 2012

@hrozienka dakujem za tip

monca1111
18. mar 2013

@petulka_ dole klobúk, že si to našla, ja som hladla týžden a nič, idem skúsiť stiahnuť, šikuľka

alexandra10
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
violetka1
3. máj 2013

Baby ak mate zaujem o materialy, mam po dcere dva sety kompletne, kuk na moje inzeraty.

lumarque
8. máj 2013

@maaaki
@sranda
@slonikm @julia225 @lara9 @natalise @danadr ahojte kočky, citala som , ze ste chodili na Helen Doron. Ako Vase deticky pokracuju v anglictine? Chodia este do HD? Ako to spatne hodnotite? dik

maaaki
8. máj 2013

Ahoj,
dcera tam chodi stale uz zo zotrvacnosti asi uz stvrty rok, myslim ale ze to nie az take super. Je pravda, ze to cd-cko velmi nepocuvame

natalise
8. máj 2013

cas navstevovania bol fajn, ale spatne- nebola to dobra investicia. bola prilis mala..asi🙂

lumarque
16. máj 2013

@maaaki
@natalise dakujem

terocka
19. máj 2013

zdravim, mamicky, chcem sa spytat nema niektora z vas cerstvy link pre stiahnutie anglictiny helen doron pre rocne babo ?? ten zaciatocnicky kurz, chcela by som si to kuknut 🙂🙂 budem velmi rada a vdacna ak mi niekto odpovie

terocka
26. máj 2013

Zdravim mohol by niekto zavesit link na tu ajhelen doron.? Esnicky cd alebo knizky text... Bola by som veeelmi vdacna ja to aksi neviem vygooglit... Dakujem krasne maminypopripade ak by mi niekto vedel poslat na mail t.banasova@gmail.com dakujem srdecne aj za vsetky ostatne materialy pre male deticky

sranda
4. jún 2013

@lumarque Helen Doron vrele odporúčam....medzičasom je naša Petra prváčka a vďaka HD som ju šupsla do bilingválnej triedy. Nie je to lacná záležitosť, ale milovala to...CD sme si púšťali doma a tancovali o dušu....chodila od dvoch rokov a absolvovali sme cca 3 kurzy....veľa záleží aj na učiteľke ako vie deti nabudiť....pokiaľ sa tvoje deti nebude tešiť na tento druh "krúžku" a bude pasívne, tak by som s tým sekla....hovorím z mojej skúsenosti...tenis, spoločenské tance.

lumarque
11. jún 2013

@sranda no aj ja mam vo vyhlade bilingvalnu zs, ale uvidime ako sa to za 3 roky este vyvrbi. mala zvlada v pohode? museli deticky uz vediet po anglicky nez nastupili?

rut
4. júl 2013

@zuzula35 Lenže chybu urobila lektorka, ktorá to riešila verejne. Ona ten konflikt vyvolala. Matka mohla ten konflikt riešit s jej nadriadenou až keď sa to riešilo priamo na hodine. Mimochodom išlo o dieťa z kategórie "mimoriadne nadané" a je tomu tak aj teraz, aj keď ubehol nejaký ten rok. Angličtine sa venoval aj ďalej a bez problémov. Lebo opakujem, na to, aby niekto učil deti, nestačí vedieť po anglicky, je k tomu potrebné aj pedagogické vzdelanie. Vedie pracovať so skupinou deti. A toto nie je jediný prípad, ked rodičia neboli spokojní. Metóda ako taká sa mi páči. Problém je v tej neviem ako ju nazvať, učiteľkou asi nie, keďže ako sama počas toho konfliktu uviedla, nemá také vzdelanie.

vivi
16. sep 2013

Chcem sa spýtať ten 10mesacny kurz treba zaplatiť naraz, alebo sa platí vždy každý mesiac zvlášť? Vďaka

kubajda2912
25. sep 2013

Ahojte. Moc prosím, máte niekto skúsenosti s metódou Helen Doron v Skalici? Pozitívne aj negatívne reakcie? Pomohlo by mi to pri rozhodovaní. Ďakujem.

ambitions
25. sep 2013

Vyucbe deti sa venujem uz 7 rokov a na kurze som mala aj 2,5 rocne deti, Mensie deticky absorbuju slovnu zasobu neuveritelne rychlo a predbehnu castokrat aj starsie deti-resp.prvacikov. Aj tu plati zasada cim skor tym lepsie. Uprednostnujem metodu "prirodzeneho vystavenia" /natural exposure/ jazyku. To znamena citat, pozerat rozpravky, pesnicky v cielovom jazyku. Funguje to zarucene. 😉

barborka27
26. sep 2013

Ahojte maminky.Nemate niekto na predaj pomocky HD na kurz BBS?

martina1305
26. sep 2013

@barborka27 my sme tento kurz absolvovali, mozem pozriet, ci mame vsetko a v akom je to stave 🙂

martina1305
26. sep 2013

@vivi zalezi od centra. u nas vo ZV sa da platit aj mesacne, aj kvartalne alebo rovno cely kurz naraz. komu ako vyhovuje

barborka27
26. sep 2013

@martina1305 tak mozes popozerat,dakujem 😀