Angličtina Helen Doron pre 3 ročné detičky v Poprade

aivill
11. okt 2012

Aké máte skúsenosti s angličtinou touto metódou, ako ste spokojní, či je efektívna, ako často sú kurzy a koľko trvajú a hlavne čo to stojí ( zrejme to nebude lacný špás ) ? Musí dieťa doma počúvať anglické rozprávky a tak ? ... darí sa to ? Moja malá má 2,5 roka a rozmýšlala som ,že by som ju prihlásila , no zrejme neskôr, ešte nechodí ani do škôlky, najskôr od 3 -4 rokov. Vítam názory za aj proti. Díky

bonaquaba
11. okt 2012

Myslimsi,ze je to zbytocne,pretoze dieta sa sice rychlo nauci par slov,ale ich aj rychlo zabudne,kedze ich nema kde pouzivat,a jednaalebo dve hodiny do tyzdna su prilis malo nato,aby sa ti oplatilo investovat nemale peniaze do vyucby cudzieho jazyka, pokialdietanevyrasta v cudzojazycnom prostredi tak je to nanic, radsej vyuzi peniaze inac dajmalu nanejaku tanecnu alebo spoort,

stela63
18. nov 2015

Urcite treba dat dieta aj na sport ci tanec a rozvijat jeho pohybove moznosti. Ale jazyk je nieco, za co sa vam v dospelosti podakuje. sami predsa vieme, ako to ide teraz na stare kolena tazko🙂 Dieta ma takzvane otvorene okno vedomosi, a vyslovene nasava nove slovicka, ktore sa mu ukladaju v hlave a potom akoby ich naslo.
Nie su to vyhodene peniaze ver mi, a to ich naozaj nemam nazvys 🙂 Nie je to len o uceni na hodine, deti, ktore chodia na HDe pocuvaju pesnicky aj doma, a tak sa im to este viac dostava do povedomia.

esterkazasterka
17. máj 2022

Prosím má niekto na predaj rozprávky More Jump with Joey a Alphaboat? Dakujem