Balenie naširoko s poštolkami

janka_banka
17. jan 2012

Ahojte dievčatá, chcela by som sa Vás spýtať, či sa ešte stále odporúča baliť naširoko s poštolkami, lebo som čítala, že v niektorých pôrodniciach od toho už ustúpili, ale zase niektorý pediatri majú nato iný názor a stále odporúčajú túto metódu na nožičky. Veľmi rada by som Vás poprosila o Vaše rady a skúsenosti, prípadne ak čakáte bábätko, ako to budete riešiť, ja som zatiaľ z toho nejaká zmätená 🙂 . Ďakujem za každý príspevok a radu od Vás 😎

tea333
17. jan 2012

ja by som nasiroko nebalila, ak na to nie je dovod. mozes si kupit nejake latkove plienky, tie su sirsie nez jednorazove a urcite sa zidu aj neskor.

kiwi82
17. jan 2012

my sme nosili prvé tri mesiace. podľa mňa ak budete nosiť, nič tým nepokazíte. my sme ale nenosili vkuse. dávala som jej aj voľnosť 😉

vierkasteffi
17. jan 2012

ja som tiez nebalila naširoko oni už ked sa narodí vedia zistiť či treba 🙂
a podla mna je to dobra somarina zabaliť dieťa na široko a potom ho pevne zviazať do perinky to má aky význam :D

monika2606
17. jan 2012

Ahoj ja mám termín v apríli a ja som si kúpila aj látkové plienky pre istotu aj poštolky a do pôrodnice si ich pre istotu vezmem a potom sa uvidí...ak mi prikážu aby som jej ich dávala tak ok ak to nebudú vyžadovať tak nie...moja švagrinka ich vraj nepoužívala vôbec že jej to vôbec nekázali

monika2606
17. jan 2012

Ahoj ja mám termín v apríli a ja som si kúpila aj látkové plienky pre istotu aj poštolky a do pôrodnice si ich pre istotu vezmem a potom sa uvidí...ak mi prikážu aby som jej ich dávala tak ok ak to nebudú vyžadovať tak nie...moja švagrinka ich vraj nepoužívala vôbec že jej to vôbec nekázali

vulka
17. jan 2012

Ja som povodne nebalila, lebo podľa zistení v porodnici nebolo treba, ale po 6 týždňoch už jeden kĺbik zaostával vo vývine, tak sme pampersku dopĺňali látkovou plienkou. No a stav nezlepšil, dokonca zhoršil a od 3 mesiaca balíme s dvoma látkovými. Toť moja skúsenosť.

danu
18. jan 2012

@janka_banka pozri, pripadne sa opytaj v temach na ktore ti dala link ikke