Batoľa sa zľaklo psa

11. jún 2020

Zdravim.Pred pol hodinkou sa moj takmer dvaapolrocny syn zlakol psa.Zostal taky nejaky bojazlivy,aj ked neplakal.Stale sa niecoho laka odvtedy.Este si sypem popol na hlavu,ze som to hned neriesila,ale rozpravala so susedou.Len ku mne dobehol a ja som mu nic nevysvetlila,ze sa netreba bat a tak...Nejak ma to napadlo az neskor...Taky ostal hanblivy a zarazenyv styku s ludmi.Viem,je to len polhodinka a pes obrovsky sice,ale bol za plotom,takze nic take vazne.Len mally mi utiekol a ked bezal,tak nanho vybafol...

syslik81
11. jún 2020

to za pol hodinu si ho hned zrengenovala a dala diagnozu lol tolko ludi si snad za 3o min nestretla ..este sa v zivote nalaka tolkych veci .. proste sa z toho vyspi a v pohode max sa bude chcilu bat psov .. treba mu vecer porozpravat rozpravku ako psy chrania astekaju lebo nevedia rozpravat ze nie su zly len sa tak dorozumievaju etc ... a z esi treba pred nimi davat pozor

vila_elvira
11. jún 2020

Môžem sa spýtať je to váš psík doma alebo cudzí?

pupivrca
11. jún 2020

@vila_elvira Tak ho zober za dakym psikom co je dobry na deti nech sa si ho pohladka a zisti ze sa nemusi bat aj ked stekne. Najlepsie keby tento sa dalo ist za tymto konkretnym ak je dobry 🙂, alebo aj iny, najlepsie velky.

autor
11. jún 2020
veronikaszabova
11. jún 2020

Uz ti neodpise, admini jej zrusili ucet

autor
11. jún 2020

Ano,teraz vidim,dik.

veronikaszabova
11. jún 2020

A neboj, bude OK. Starsi syn bude mat 11, v 2 rokoch ho pes pokusal na nos a psov sa neboji 🙂 chvilku bol ostrazity, ale uz je OK

autor
11. jún 2020

@pupivrca Ved to stekanie...Takeho iduceho po ceste sa neboji,moze byt ako kon.No akonahle steka spoza plota,tak sa boji.Ja mu vzdy vysvetlujem,ze psik ho len zdravi a nech mu zakyva a ja pokyvam jeho ruckou papa a ideme dalej. .Neviem,ako velmi mi rozumie,este vela slov nepovie veru zatial.

autor
11. jún 2020

@veronikaszabova Dakujem,uf,no to sa musel teda nalakat.Chvala Bohu,ze ke o.k.:-)

veronikaszabova
11. jún 2020

Hej, zlakol sa. Ale myslim, ze ja viacej ako on 🤣

autor
11. jún 2020

@syslik81 Ved stava sa,ja viem.

autor
11. jún 2020

@syslik81
@veronikaszabova
@pupivrca Dakujem pekne za Vase reakcie na moj prispevok,zostala som z toho v strese,diky,ze ste ma nevysmiali alebo tak.

ina009
11. jún 2020

Maly bratranec 2roky mal k nám prišiel na návštevu a nás pes začal stekat. Chudák bratranec sa zľakol a plakal cely čas ako bol u nás a ten psík sa k nemu nemohol ani priblížiť hneď strašná panika a o dva dni sme sa stretli na ulici pes na voditku bratranec s jeho maminou ani neregistroval psa. Tak myslím si že aj tvojho syna to prejde a keď uvidi dobreho psíka tak aj zabudne že sa vystrašil

silviazlat
12. jún 2020

Mne pes v mojich asi 8 rokoch visel na krku, kúsok od tepny. Skončilo to šitím a mám na krku riadnu jazvu. Psov sa nijak nebojím, dokonca ich milujem ako každé iné zviera a jedného mám aj doma a je to zlatko. Myslím, že stačí u dieťaťa pozitívny vzťah k zvieratám pestovať, alebo im to ukázať a budú rovnaké ako my.