• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Bežný deň mamičiek ktoré odstavuju detičky. Podeľte sa

10. februára 2011 
ahojte babulky,tak sme preskočili do inej kolonky ,ktoma zaujem preberame odstavenie deti,kojenie,mužov,starosti a radosti-taky bežny deň ceckovej mamičky

:grinning: :wink:
26. mar 2008 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tonička sem sem piš :sweat_smile: ,vy ste spali celu noc,ked bol tatino pri nej :confused:
26. mar 2008 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak CECKULE...no dobre. :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2008 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iba 3 hodky :slight_smile: ale bez pohnutia a didy :grinning: Dnes ho vyzeniem skor :grinning: A ona ma teraz tatinkovske obdobie boli spolu 4 dni, tak uz mi sibe lebo od vcera nic ine nepocuvam, len tata, kde je tata, mama,kdeje tata a tata papa a v noci tiež :grinning:
26. mar 2008 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak vobec sa mi vas nazov nepaci, v prvom momente ( teda az pokial som Vas neotvorila) som mala dojem ze to otvorila "prudicka", co tak iny nazov?
a druha vec nejdete len tak blabolit? nemali by ste sa vykecavat vo volnej diskusii nahodou? :wink:
26. mar 2008 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som kojaca matka, ku mne to dorazilo neskor,ze uz je nova tema :grinning:
26. mar 2008 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no treba tatina využiť ked ho toleruje v noci,naša vrieskala ked ho zbadala vedla seba ako diva :grinning:
26. mar 2008 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ked sa ti nepačime načo nas čitaš? :confused: nam sa ten nazov pači a vystihuje nas všetky,lebo kojime a snažime sa odstaviť,lenže mame problemove deti tak kecame o vštkom :wink:
26. mar 2008 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eliskaaa...zuz11 je admin :grinning:
26. mar 2008 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to fajn téma len by sa ten názov trošku mohol upraviť :wink:
ja tiež ešte stále syna kojím ale spinkáme celú noc týžden sme si v noci poplakali ale už dávame čajíček miesto cucania:slight_smile:
26. mar 2008 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo mate navrh na novy nazov alebo si ho mam ja vymysliet? :zipper_mouth:
26. mar 2008 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vymysli.... :slight_smile:
26. mar 2008 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:sweat_smile: zuz11 prepááááč,nemyslela som to zle :sweat_smile: ale ked nam ide o odstavenie,tak neviem či isť do volnej diskusie,to sa neda fakt pisať len o cecovani k tomu patri všetko,no ale ak nesuhlasiš,tak odideme tam,OK? :frowning2: ale pre ostatne,ked sme pisali do temy:odstavenie babätka,tak okrem nas tam nikto nepisal a teraz zrasu každej bude vadiť jak sa volame :angry:
26. mar 2008 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eliska7 čo takto zmena an " bábetko závisle na cucaní" :wink:
26. mar 2008 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo naše deti závislé na cucaní :wink:
26. mar 2008 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nemože byť:bežny deň kojacej matky?-to vymyslela tonočka :wink:
26. mar 2008 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tusim si nas fak mýlia s tým ... takze asi by sme to mali premenovať :wink:
26. mar 2008 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no doobedie za nami-celkom super sme obišli cecovanie,od pol7 do 11 bez didi :slight_smile: takže uspech,potom do pol12 dvakrat cucla lebo mala krizu na spanok,kamoška ju zobrala k sebe o poschodie nižšie a teraz spi od 12.15,myslela som že zaspi sama,no figu,hoci neťahala,len dudikovala :angry:
26. mar 2008 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no nikto sa nevyjadri? :confused: na ten nazov:Bežny deň kojacej matky :sweat_smile: už nema nikto pripomienky,možem zmeniť :grinning:
26. mar 2008 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmenene :wink:
26. mar 2008 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vdakááááá už budem dobra :wink:
26. mar 2008 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kde ste ostatne,je mi smutno,čo didikujete,povzbudte ma potom zlom začiatku,tak blbo sa citim :unamused: chcela som dobre a ...aspoň že už je to vporiadku :confounded:
26. mar 2008 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eliska ahoj, dufam, ze mozem uprimne napisat, ze som sa celkom fajn pobavila... "napadnut" admina, to chce odvahu :wink: ale bolo to neskodne a mile... dufam, ze mozem pisat do tejto temy i ked odstavenie uz mame za sebou. ale sme poctivo do kojili 21 mesiacov.
26. mar 2008 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm, malo byt ...poctivo kojili do 21...
26. mar 2008 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eli...ale dobre si to myslela. Však čo, sranda musí byť, no nie? :wink:

ahoj riusik.Tak Tomino dlho cical maminu. A ako sa ti podarilo odstaviť?
26. mar 2008 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ked uz som sem nakukla tak moja Hanka sa odstavila sama ( pocas choroby) v 12 mesiaci, takze bola rok plne dojcena, teraz sme na UM :zipper_mouth: je mi smutno, chyba mi to :zipper_mouth: a chcela som aspon do leta dojcit :pensive:
26. mar 2008 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,tak som tu....Ja mám normálne prázdniny,lebo moj krpček spinká,, :slight_smile: po dvoch dnoch nespania je to suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuper..Eli,zlatá :wink:
26. mar 2008 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jááj som znova nrvna,lebo spala 35min aj z ceckom vobec sa ju nepodarilo dalej uspať,bola ešte 20min na cecku-driemkala a nič tak som ju zrušila-bud budeš spať alebo sa chod hrať :angry: teraz budem do večera ako granat-len bachnuť,stopro bude cele pobedie na cecku,ježíííš či zurim,ale tak mi treba nemala som dovoliť aby ju suseda zobrala ked viem že masla spať :angry: a ešte jej aj čokoladu dala -to mam najrašej ani sa neopýta či može :angry:
26. mar 2008 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no už reve,tak ak nepridem ceckujeme :sweat_smile: nove členky vitam :wink: a zuz bud rada že sa sama odstavila,nemusiš taketo čosi preživať-ver je to o nervy :frowning2: Najde sa nejaka mamina čo mala takeho zavislaka a odstavila ho uspešne :sweat_smile: ja potych troch pokusoch už asi ničomu neverim-aj teraz visí na dide :angry: ledva píšem :angry:
26. mar 2008 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eli,predsa jaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. :grinning:
26. mar 2008 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nahaňame sa :grinning:
26. mar 2008 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok