Bežný deň mamičiek ktoré odstavuju detičky. Podeľte sa

eliska7
26. mar 2008

ahojte babulky,tak sme preskočili do inej kolonky ,ktoma zaujem preberame odstavenie deti,kojenie,mužov,starosti a radosti-taky bežny deň ceckovej mamičky

😀 😉

bystricanka
27. mar 2008

toni...no tak super ste si pospinkali. 😉 Žeby manžel pozitívne vplýval na Karolínkine sníčky?

tonicka
27. mar 2008

myslim, ze ano, ona vzdy po sviatkoch, ked su casto spolu, ma tatinkovske obdobie 😉

tonicka
27. mar 2008

tak ja sa dnes obetujem 😀 a pojdem na masaz, nech su sami 😀

bystricanka
27. mar 2008

toni..dobrú obetu si si vymyslela 😀 😀

tonicka
27. mar 2008

zeeeeeeeeeee? 😀 😀

tonicka
27. mar 2008

co kojite? 😀

eliska7
autor
27. mar 2008

ahojte,my sme mali hroznu noc ☹ celu ju zs preplakala,skučala,stonala,vkuse na didi,lebo som nechcela aby zobudila muža a maleho revom,tano od 3.30 do 5.30na cecku nonstop,aby som mohla ležať,potom som to vzdala mam opuchnute didi 😅 a išla som sa snou hrať,no aj tak ich zobudila o 6 😠 chudak maly,tak mi ho je luto nemože sa vyspať do školy,takto vidim že zas odide babke 😖 mala ma uplne kruhy pod očami,ledva sme ju podržali aby vydržala do 10.40 a už spi,taka bola hotova.aj mamina,no padam torška žehliť,tak poobede zas kuknem 😢

bystricanka
27. mar 2008

eli, tak zase zlá noc? Kedy sa už konečne vyspíš do ružova? Bože tie deti vedia riadne maminy unaviť 😒

toni...no čo? Masáž bola dobrá?

eliska7
autor
27. mar 2008

toni zavidim 😀 aj ja chcem masaž 😠 už mam ožehlene,malu som ešte uceckovala 😖 tak možno ešte 10min potiahne 😅

eliska7
autor
27. mar 2008

ešte spi,tak šmejdim temy,kde ste vštky 😕

tonicka
27. mar 2008

ja tiez smejdim,eliska 🙂 a nikde nik

tonicka
27. mar 2008

bystricanka,tu mam az o pol 6 🙂

riusik
27. mar 2008

ahojte, slubila som, ze nahodim tomaskove fotky. ale akosi nestiham, ale kedze sluby sa plnit maju, tak aspon pat, ktore som nasla v tomto pc. chcela som vcera vecer urobit taky prierez od narodenia az doteraz, ale ked som zacala prezerat fotky, zacala som nostalgicky spominat a pridal sa aj muzik a nakoniec sme spominali a spominali a zrazu bola polnoc 😅 tak sme utekali do postele...
ale slubujem, ze pridam dalsie... len nejdem slubovat kedy 😉

tretulka
27. mar 2008

baby ja som na nervy....maly uz tak pekne zaspaval cez den a teraz ma nejaku krcu, vresti ako besny, nic nepomaha, ked ho chcem vziat na ruky tak sa odtahuje, ked ho dam do postielky, tak place este viac...nechcem mu dat cicku, lebo sa bojim, ze sa vratime k tomu desnemu zavislaceniu cez den aj v noci a to v ziadnom pripade nechcem...ked pocujem vetu, ved ho odstav, tak sa mi jezia vlasy....ja uz vazne nevladzem, ani v noci sa nevyspim a cez den ci neoddychnem ani trosku...ved to poznate...aspon som sa vyrozpravala

riusik
27. mar 2008

eli, mrzi ma tvoja noc ☹ keby som ti vedela nejak pomoct 😨

tonicka
27. mar 2008

tretulka, nejdemu zub? my sme to mali v sobotu, s tym rozdielom ze mne vrestala aj na dide 🙄

riusik
27. mar 2008

tretulka, pozname aj my taketo stavy. pravdepodobne ho nieco trapi ☹ ved ty na to prides a pomozes, ved kto iny ako maminka... verim, ze si uz na to aj prisla, ako mu pomoct 😉

bystricanka
27. mar 2008

toni..tak už sa tešíš na masage? Jóój aj ja by som jednu zvládla 😉

riusik...idem kuknúť fotečky 😉

tretulka...možno malý má len "zlý" den. Zajtra bude dobre, uvidíš 😉

riusik
27. mar 2008

ahoj bystricanka 😵

bystricanka
27. mar 2008

ahoj riusik..tak kukla som fotečky. Malý Vám už tou vŕtačkou vŕta do stien? 😀

riusik
27. mar 2008

bystricanka, mas take skusenosti? 😅 zatial nie, ale on aj tak radsej chodi so skutocnym akuskrutkovacom... a od neho uz mame zopar znaciek po byte...

bystricanka
27. mar 2008

môj synovec takú dostal a vŕtal s nou do mňa 😀

eliska7
autor
27. mar 2008

jej tretulka našla si nas 😉 neskusila si mu dať bud paralen alebo nurofen sirupček?možno fakt zubky,ak ho maš odstaveneho -nepolav,lebo budeš sa trapiť ako ja 😅 a potom nebudeš vedieť najsť sposob ako to ukončiť 😠 sare ten paralen vždy zabere(ona len tabletku prijme rozdrvenu-sirup eee)ked už tak moc vrieska ,vtedy jej dam.nam sa tak pomaly prerezava ta stolička 😠 už 3 tyž a furt neni vonku cela-vyleze,opuchne,zaleze 😠 na obed spala od 10.45-12.45 s jednym ceckovanim,takže suuuuper,boli sme aj vonku kde sme stretli z levickeho fora kamošku-tiež zavislačku,tolko sme kecali ani rozísť sme sa nevedeli 😀 teraz mi ju zobrala mam lebo začala byť skučava a len cecky,tak musela preč aby sme sa vyhli dlhemu cecovaniu:takže poobede len raz-dobre nie?Asi neberem metodu eviky,že najprv odstavim cez den,to ide fakt lahšie 😉
riusik-maly je podareny 🙂

evka39
27. mar 2008

my sme zase nespali.45minutový rev ma skoro proipravil o nervy,ale boli sme von a teraz sa celkom s nou dá.Ale mna tak mrzí,že taká malá a už nechce spávat cez den ☹ ved ja jej to pripomeniem,ked bude vyspávat po zábavách 😀 tretulka aj ja si myslím,že zúbky a možno aj to že sa mení počasie ale konečne k lepšiemu..aspon dúfam

eliska7
autor
27. mar 2008

evi,mne spala včera tamk malo,a poviem ti keby nemala spať vobec obesim sa-ved to nemaš žiaden oddych a ešte ti daju aj druhe deti 😅 ,ja sa tak tešim ked ide na obed spať 🙂 troška ticha relaxu a v klude pospratavať 😉

riusik
27. mar 2008

eliska, pravdu mas s tym postupnym odstavovanim - najskor treba odstavit cez den a potom sa potrapit v noci. naraz by to pre nich bolo vela, ked su tak zvyknuti...

evi, aj tomas parkrat cez den nespal, ale zatial, nastastie, to nie je pravidlo dufam, ze ani u teba nebude a ze si to emka aj uvedomi, ze ako super je si cez den pospinkat 😅

riusik
27. mar 2008

bystricanka, maly pri prerabke bytu odpozoroval, ze na co presne sa to pouziva a do nas sa s tym nepusta 😉
ale synovec reagoval presne ako pises - chcel ma prevrtat 😀

riusik
27. mar 2008

eli, ano je podareny a aj nepodareny 😀 a halvne je usiacik usatyyyyyy 😀

eliska7
autor
27. mar 2008

riusik deťom to svedči 🙂 a ked bude velky,tak plastika funguje 😉 ja dam sarke odstaniť tie ružove flaky ak jej nezmiznu 😉 ale krive nohy 😅 chuda bab ako bude vlačiť mini 😀

riusik
27. mar 2008

eli, jasne, ja to tiez tvrdim, ze plastika je zarucena. ale manzel ma podobne, ale iba jedno a jemu to vobec nevadi a tvrdi, ze ani nikdy nevadilo. ale pokial by bol maly citlivka citliva po mne, tak urcite mu dam tie uska urobit... ale inak este by sme mohli skusit vychovat ich tak, ze svoje nedostatky budu vediet "predat" ak prednosti 😀 mam segranku s nohami do obrovskeho O a nikdy nepremyslala nad tym, ci kratka sukna ano alebo nie... mala na nu chut, tak si ju dala. a cim kratsia, tym lepsia a komu sa nepaci, nech sa nekuka 😉