Bežný deň mamičiek ktoré odstavuju detičky. Podeľte sa

eliska7
26. mar 2008

ahojte babulky,tak sme preskočili do inej kolonky ,ktoma zaujem preberame odstavenie deti,kojenie,mužov,starosti a radosti-taky bežny deň ceckovej mamičky

😀 😉

alenik
31. mar 2008

A zaroven prajem dobru nocku.Este dokukam Sharka a idem haji 🙄

petova
31. mar 2008

Ja som zasa počula, že s nádchou by sa nemalo chodiť na slnko, tak neviem. Veď uvidím, aký bude zajtra. Mám normálne strach ísť do postele. Eli, tú záhradu ti závidím, malá sa aspoň vybúri, len keby v noci bol pokoj, čo? 😉
Tak vám teda ďakujem, že má vítate medzi ceckaňami, ale týmto titulo nadšená nie som 😝 . Som rada, že kojím, ale takto... 😉 Zatiaľ sa mi mlieko nestíha tvoriť, takže nič moc, ale ak to takto pôjde ďalej, tak budem mať kozy ako po pôrode 😉 . Majte sa idem do hajan.

bystricanka
1. apr 2008

dobré ránko drahotinky...
petova...ja som tiež počula, že slniečko soplíky vyťahá. 🙂

alenik...inak aj ja som na tom tak isto. Veľmi ma škrelo, že sa malý takto sám odstavil, ale ako čítam baby tak som rada, že to tak je. Lebo moje dieťa je baran a keby si na to zvykol, tak neviem ako by som odstavila. ☹

bystricanka
1. apr 2008

dnes robím dieťaťu prvýkrát šošovicu. Asi sa mi na nu vykašle. 😝 Tak bude na suchej strave. Ja mu nebudem vyvárať ako v hoteli. Bola by som blbá 😒

eliska7
autor
1. apr 2008

ahojtew babulky,som taka nešťastna,napriek tomu že cely den šanti vonku,každy hovori že bude spať ako zabita a ona je celu noc hore plače,vykrikuje:mamam a všeliake somariny-papať,hoci je dobre napapana 😢 tak ma bolia cecky že hruza len na nich je ticho,ponovom spim tak ,že na pravej strane,ruka hore a ked treba lavy cecok,len sa šuchnem na brucho a padne jej rovno do ust(eštš žš mam velke 😅 ) 😀 už sa obledačka(obliekame 😀 )a ideme do zahrady,všetkym pekny den 🙂

evka39
1. apr 2008

Ahojte holky,my sme boli doteraz von,hrala sa na piesku s jedným chlapcom taká ola zlatá...Musím pritlačit na muža,nech jej spraví pieskovisko...alebo kúpi..Eli mrzí ma tá noc,ale postupne mojka,,,teš sa ,že aspon cez den je to lepšie Ema robila presne to isté,čo cez den zameškala,v noci to dvojnásobne dohnala,,ale neboj,si na dobrej ceste,len trpezlivo,,,nedá sa to naraz aj ked viem,že je to náročné..Držím pršteky...

petova
1. apr 2008

Ahojte, my ešte máme zvýšenku, tak radšej budeme doma. Noc bola lepšia ako Eliskina, ale nie taká ok, ako som občas zvyknutá. Cez deň spal doobedu asi 30 min a teraz 1hod. Už sa tu tmolí, ale aspoň nie je na rukách. Vyťahuje dvd z police, ale ja kašlem na to ,môžem si tu pri vás dopiť kávu, zasa som ju nestihla. Muž bol doobedu doma, ale normálne mi zavadzal, vôbec mi nebol nápomocný 😠 . Teraz budem sama do večera, dcéru mi oco zvezie na plavecký, tak dúfam, že dnes bude drobec veselší 🙂
Bystricanka, mne Oliver šošovicu miluje, aj hŕstku som mu už varila, zmastí, čo doňho vojde. Daj vedieť, ako mu chutilo.
Doprčic, roztrhol obal na dvd, muž ma zabije 😕

alenik
1. apr 2008

ahojte kocky.U nas dnes leje ako z krhly...mozno to pocasko malu zmohlo,takze,cuduj sa svete...spinka!Som stastna,koli nej,nech si oddychne.Bystri,mojej malej zo zaciatku velmi sosovicka nechutila,ale dnes som zhodou okolnosti tiez uvarila sosovicovu polievku,taku mliecnu a zpraskla cely tanier.Ma rada aj fazulu.Potom len prdka a smeje sa odušu 😀 .Ale strukoviny su zdrave,takze nech papaju drobci.Eli,som smutna,ze ste mali zlu noc,ale aj som sa zasmiala,aka si ty vynaliezava 😀

ankam
1. apr 2008

cavte babenky
eliska my uz tak daaaaaaaaaaaaaavno v noci kojime,ale to mam dvojnasobne prelezany lavy bok 😀 😀 😀
petova tiez neznasam,ked je manzel doma,tesim sa ze mi pomoze s malou,ale ja niekedy este aj jeho obskakujem..........tak radsej nemusi byt doma
som rada a prekvapena ze vam deticky tak papkaju,lebo my moc toho nenajeme a furt pri jedeni kricim na nu lebo nechce.uz ked jej mam davat jest mam dopredu strach ze co bude a ci nieco vobec zje.s tym ma vie maximum vytocit 😠

bystricanka
1. apr 2008

ahojte...šošovicu som vykydala do záchodu. Vôbec ju nechcel. Spapal tak 4 lyžičky aj to z donútením. Aj som rozmýšľala, že mu to zhustím mliečkom, ale trošku sa ešte bojím, aby nemal alergiu. Ja chcem mliečko dať o také 2 mesiace.
alenik..tak u vás pršalo? U nás pekne, len ten vietor bol dosť silný. V tieni bolo dosť chladno, ale na slniečku super. Aj malého som dala chodkať. Tak vždy utekal na cestu za autobusmi a kamionmi 😀 Samozrejme ešte nevie dobre chodiť, tak len za rúčku som ho vodila.

tonicka
1. apr 2008

ahojte babulky, tak my sme tiez teraz vela vonku... takze malo na prse, ale dnes si dala 25 minut. slofika...na cecku 😅 a v autosedacke 😅 tak neviem...

loren
1. apr 2008

ahojte pridam sa k vam aj ja ak mozem sice ako citam dve kocky ma tu uz poznaju 😉

bystricanka
1. apr 2008

ahoj loren. Jasne, my sa poznáme. A kľudne sa pridaj, budeme rady 😀

loren
1. apr 2008

sara zas uz od 19 spi aj nespi akonahle sa pomrvi uz aj musim nabehnut a dat prso od 19 som uz bola v pohotovosti asi 3 krat 😒

bystricanka
1. apr 2008

loren..my sme už odstavení... 🙂 A aj som rada, lebo tuto sú baby, ktoré majú fakt závisle deti na kojení.

tonicka
1. apr 2008

loren vitaj a zarad sa 😀

loren
1. apr 2008

vykonam 😉

loren
1. apr 2008

mimochodom zas som bola pridajat 😉

tonicka
1. apr 2008

ja pojdem za chvilku...vitaj v klube 🙂

evka39
1. apr 2008

ahojte kočky,vítam novú ceculku ..loren kuk som tvoj album,Sárka je "čačaná" a tú tortu to si robila ty???tú krásnu ružovú????Ak áno,,sklánam sa pred tebou,šikulka... 😉 A kde ste,čo cecušujete zase???? 😀

petova
1. apr 2008

Jemine, baby, tie deti dajú zabrať. 😝
Ankam, presne viem, aké sú to nervy, keď dieťa nechce jesť, dcéra ma tak vytrápila. Už by som jej dala do ruky hocičo, len aby sedela a otvárala ústa. Potom som sa naštvala a nechala som ju hladnú až do ďaľšieho jedenia, ale cicka to nebola. Jeden deň hladovky a potom už pekne jedla.
Bystricanka, no škoda námahy s tou šošovicou, však? 😒 Skús tú hrstkovu za nejaký čas, možno budeš úspešnejšia. 😉
My sme dnes kojili menej ako včera, dnes bol veselší. Dokonca aj večer vypil UM, len asi 60ml, ale aj to som rada.
Držte sa, dojky, dobrú noc 😉

alenik
1. apr 2008

ahojte.Aj ja vitam novu clenku klubu.Ako tak kukam,tiez to bude maly zavisko,vsak?Bystri,ak sa bojis dat mlieko,do varenia tiez mozes pridavat UM.Podla mna by to malemu chutkalo,keby tam citil znamu chut 😉 .My nastastie s papanim problemy nemame.Malu som vylucne kojila do 8 mesiacov a ked som jej pvy krat dala(klasika)mrkvu,tak jej velmi zachutila.Nikdy mi nic nevyplula,ma rada nove chute.Najoblubenejsie jedlo pre nu je zeleninove ryzotko a vlastne vsetka zelenina.Akurat masko nechce vobec ☹ ,takze to ma trosku trapi.Stale sa mi to zda lepsie,ako ked pocujem,ake su poniektore mamicky hrde na to,ze ich rocne deti kazdy den zjedia 3 parky 😝.Prajem vam dobru nocku.Budte statocne,deti vyrastu z toho cickania...uz neviem,ako povzbudit ☹

loren
2. apr 2008

dobre rano dakujem za prijatie 😉
evka ano robila som ju sama
no celu noc bola na mna sara napojena s malymi prestavkami 😒
uz som ju skusila oklamat cajom ale nehrozi ona proste potrebuje v ustach citit prso a nic ine
dnes ju manzel nechtiac prilahol teda jej nohu minule ruku a ked som ho odsatila rychlo on sa este opyta ze co robim no co asi zachranujem nasu dceru ,vsak on je riadny chlapisko aj sa dakedy bojim ci ju fakt nepripuci 😒

bystricanka
2. apr 2008

ahojte baby...
no loren...tak ty máš riadneho chlapa...divím sa, že ešte teba nepripučil 😀 A aj sa snažíš odstaviť alebo ešte ani nie?

my sme dnes spali v pohodke. 3 krát čajík za noc dala a bolo 😀

petova...ako malý? Ešte má teplotky? ☹ Aj skúsim nejakú polievočku neskôr, ale on veľmi neľúbi polievky. On len mäso. 😨

eliska7
autor
2. apr 2008

ahojte ceculky 😀 ,vitam novu členku-zavislačku,sarinku,taka je zlata a tie torty,mnam 😉
Petova maly ešte teplotkuje?chuda,aspon že dnes je škaredo a nebude lakať von 😒 .Bystičanka neskušala si červenu šošovicu,ja davam tu kupujem v tescu(ich vyrobok),to len rozvarim vo vode-je to ako kaša+mäsko a tak mi zje 😉
Inač včera hrozny den,napriek tomu že sme boli vonku,len plakala ,skučala,stale mama,didi,otras a noc nebola lepšia-prisata ako nova sarinka 😅 čo suto to za deturence-tak nas miluju?Včera som sa naštvala na sestru v telefone ked mala mudre reči o tom,že ju mam davať preč aby si zvykala aj nainych,no ved bude revať a čo?na zapade to je normalne že už babätka chodia varovať študentky 😠 😠 to nema deti a taketo mudrovanie milujem,ešte mi povedala,že som trapna aj s materinskym citom,že načo je dobre take zavisle decko 😅 mam ju rada ale natuto temu by som ju zabila 😠

bystricanka
2. apr 2008

eli...múdrovať vedia všetci. Ale ty si matka a rob si podla seba.Moje dieťa je tiež namňa až príliš naviazané a ja som veľmi rada, že ma ľúbi. Chce íst jedine k ocinovi a k nikomu inému. 😀

bystricanka
2. apr 2008

eli...a skúšala som klasickú šošovicu. Ale nič už kupovať nebudem kvôli jeho mlsnému jazýčku. Dnes bude mať halušky a hotovo. 🙂

loren
2. apr 2008

bystricanka no skusam aj neskusam ked ona si to kojenie stale vydupe aj ked jej nechcem dat reve ako tur potom a mne je jej luto 🙂
eliska nic si s toho nerob na zapade to potom aj tak vyzera 😒 ale su aj vynimky ale tam je jeden z rodicou nie domorodec ale pristahovalec,tvoja sestra uz ma dieta lebo ak nie tak potom ked bude mat tak pochopi ja som tiez nebola pravy matersky typ deti ma nezaujimali ked isiel okolo mna kocik s mamickou a dake stena mali ja som pohladila hadajte koho prveho 😉 no ako mam Saru vidim to uz inak a stala sa so mna matka s pravymi materskymi citmi

eliska7
autor
2. apr 2008

no to jej vravim aj ja,že raz ked bude mať svoje jej to pripomeniem 😉 idem makať,muž zobral malu k dedovi tak musim upratať,lebo je na mne ako prisavka,takže sa pri nej ani na... 😀

bystricanka
2. apr 2008

loren...a aj si skúšala dať niečo iné namiesto prsníka? Možno je zachutí a už nebude chcieť tvoje mliečko. Teda ak chceš prestať kojiť, tak skús. 😉

eli..ale však každý je múdry kto dieťa nemá, že? Tak teraz máš "veget" od ceckovania ked ju mužík zobral k deduľovi 🙂