Bežný deň mamičiek ktoré odstavuju detičky. Podeľte sa

eliska7
26. mar 2008

ahojte babulky,tak sme preskočili do inej kolonky ,ktoma zaujem preberame odstavenie deti,kojenie,mužov,starosti a radosti-taky bežny deň ceckovej mamičky

😀 😉

ankam
24. sep 2008

A to sa vsetko vlastne deje od vtedy co som ju prestala kojit-uplne sa zmenila.........ach jaj zlate kojenie 😉

alenik
24. sep 2008

Ankam,dufam,ze sa s teba nestane alkacka,ked si sama nalievas 😉 Niesi v tom sama,aj u nas su take vystrajacky.Stale chce to,co nema.Ked nieje doma ocko,chce len jeho...je to tak.Podla mna to s kojenim nema nic spolocne,ale je to to neslavne slavne obdobie vzdoru.Si zacinaju krpci uvedomovat,ze maju vlastnu volu.Musime to vydrzat,lebo ked pozeram americky film,kde sa dieta vala po zemi v supermarkete,lebo mu rodicia nechcu kupit hracku...som rada,ze Kamča toto nerobi...to by mi uz nervy praskli.Drz sa moja... 😉

ankam
24. sep 2008

jaaaaaaaaj alenik tak to dufam,ze ako rychlo to zacalo tak to aj hned skonci to obdobie vzdoru-lebo asi budem fakt alkacka
Baby prave stal sa mi trapas na cely zivot-vysla som zo sprchy s malou na rukach,obe polonahe a v tom mi niekto klope na dvere a mala som otvorene,tak hned aj bol dnu----bol to pan co nam robi vstavanu skrinu a prisiel si este nieco premerat..........ani neviem ako a co som sa s nim rozpravala,lebo osm bola soknuta ze ma takto vidi.Usmial sa premeral a isiel prec 😵 asi ma poraziiiiiiiii ked ju pride montovat tak sa skryjem pod zem tak sa hanbim 😕
A viki len cely cas ujo ujo 😝
uz ani vecer nemozes kludne vyjst zo sprchyyyyyyyy 😀

ankam
24. sep 2008

alenik aj troska to suvisi zo spankom,lebo ked sa vyspala tak uz bola lepsia ale aj tak vymysla-len uz tak nerevala.Viem ze potrebuje este spat,lebo potom vystraja voloviny a chyta ju amok.a to este tomu pridava ze je nevyspata 😖

evka39
24. sep 2008

anik,nechcem byt hnusná,ale uži si to obdobie vzdoru 😀 😀 A tiež to asi nemá nič spoločné s tým,že nekojíš ak tak len v tom,že Viki si musí zvyknúť na novotku/bez mliečka a bez spánku a tak/zmenil sa jej režim rituál,tak musí si nejak vynútit pozornost no a ako ináč ako poriadnym krikom...Ja ked siEmku nevšímam ked si chcem dovarit alebo čo,že jej stále hovorím o chvíločku tak vždy niečo vyvedie..Rozleje strčí niečo a tak,,,to má istotu,že si ju už všimnem 😠 to je rozumček...Alenik ako sa cítiš???ak sa nemýlim,tak svadba je teraz v sobotu.....Držím palčoke 😉

ankam
25. sep 2008

joj baby nestraste ma........ 😠

eliska7
autor
25. sep 2008

veru obdobie vzdoru je otras,všetky mame skoro rovnake deti vekovo a tušim aj povahovo 😀 aj u nas to bolo,teraz je ako tak klud,ked ju to chytí amen tma 🙄 možem aj storaz povedať,zbytočne a ked začne revať tak nevie prestať len tie cecky ju utlmia 😖 včera sme boli na kontrole v nitre,ma ešte zvýšene pečenove testy,takže lieky a dieta dalej,ale inač sme už ok 😉

ankam
25. sep 2008

eli tak sa tesime s tebou.Je dobre ze ste uz ako tak v poriadku 😉
ja uz cecky nemam tak nedari sa mi plac niako zastavit.ach jaj zlate ceckovanie 😀 vytiahla som cecku a vsetko bolo hned krajsie 😉
Dnes sme zatial OK ,len cakam uz kazdu chvilu ze na nu pride unava a s tym aj vymyslanie a plac 😠 😒

evka39
25. sep 2008

tak u nás je zase super den...Emka je od rána ako z divých vajec nechápem kde berie tú energiu..Už som s nou aj na dllllllllllhej prechadzke bola,aby skrotla ale houby.....nerevčí ale je strašne pojašená a pochabá a mamine robí zle.... 😖 😖 a to chcem íst s nou poobede do mesta na nákup no neviem neviem,či si to nerozmyslím...
eli,super,že je lepšie asi bola sarka na tom zle ked ešte stále má trochu zlé tie testy asi kým sa to dá do normálu,že????tak pekne dietuje...a čo jej dávaš papat ked dietuje..asi nemože velmi slané a mastné a tak??Klasika????prajem vám pekný dník 😉 neviem ,či u nás nejde pršat nejak je tu tma 🙄

eliska7
autor
26. sep 2008

čauky,baby včera bola sara u našich od 10-17.45 bezomna 😅 😅 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 neuveritelne 😕 zato potom vysela na cecku dorana 😀 ,ale super som si oddychla,upratala,z mužom sme išli na zahradu relaxovať sami,pri piecke 😵 no budeme častejšie praktikovať.evi,varim bez oleja,alebo len občas olovovy(pod ryžu)a väčšinou varene,žiadne tuky šupky,zrniečka 😖 to počasko ma sere,taký hnusný september si nepamatam 😠 kočky,ked byvate na dedine,už ste oberali jablká?ja sa neviem rozhodnuť velmi padaju,ale chutovo by potrebovali ešte týžden.muž chce v sobotu ak bude sucho,čo vy nato?evi ty chodiš do tej školy?už si mala vyučko 😉

ankam
26. sep 2008

eliska este skoro na jablka-dam ti vediet ked bude suseda oberat,lebo my zatial este nemame posadene 😀
ale co vidim este nikto neobera
super si si oddychla ze?mne ked malu vezmu tak len na hodku-tak uz iddem za nou,lebo mi je cudne 😕

evka39
26. sep 2008

Eli,ešte nemám rozvrh... 😒 Jabĺčka ešte nechaj a tie čo popadajú,tak upeč dáky fajný koláčik a pošli mi ho balíkom 😀 😀 😀 Jaj Eli,super,že si si oddýchla..ja som dnes mala dve deti s mojou a ešte krsna...no dve dvojročná hyperaktívne deti...mala som dosť... 😝 😝 😝 mne Emku nemá kto zobrat teda aj by mal kto rodiny a rodiny len chyba ochota a nanucovat ju určite nebudem...nejdem to tu rozoberat lebo mám z toho depku momentálne a napíšem ešte niečo čo ma bude mrzieť 😒
Baby,Alenik má zajtra svadbu,že?????????????????Myslime na nu!!!!! 😉 😉

eliska7
autor
26. sep 2008

dakujem za rady,na alenik myslim.Evi tolko deti-to by som tak na praškoch zvladla.no kočky moje dieťa je dnes od 9 u našich,o 15 som ju mala do 18(to asi 3krat cecovala),lebo tu bola kamoška s babom,boli sme vonku,potom že ideme našim po veci-herečka nechce isť domov,danko jej išiel zaniesť veci a lieky,že ona tam chce spať 😅 😅 😅 😅 mama jej vravi ale ja nemam didinky?-nevadi, 😅 😅 ja neviem či plakať či čo,cecky plné a ona ma nechce 😅 😅 tak čakam čo bude,možno zaspi,ale ked sa zobudi-mam nachtstanu plnú polnu 😀 😀 snad stihnem otvoriť dvere a nepreletím ich 😀 😀

ankam
26. sep 2008

no eli azda vam svita??? 😅 super som zvedava

eliska7
autor
26. sep 2008

aj ja až mam krče v žaludku,asi si dam za jeden 😀 ,muž je na akcii a ja ja sama došlaka len s malým 😠 nemožem to ani využiť,tak by som si niekam vyrazila medzi ludi 😉

eliska7
autor
27. sep 2008

no o 21.15 už sara cupkala s mamou domov,takže zazrak sa nedial 😖 ,no a celu noc skučala len didi,skoro vobec som nespala ☹

ankam
27. sep 2008

no a sme doma ze?eli ja ze azda vydrzi a nic.Cely den bez a v noci ti to vynahradi 😅

ankam
27. sep 2008

Alenik myslim na Teba.Uz si Pani co? 😀 a v chomute 😀 😀 😀

eliska7
autor
27. sep 2008

veru už to ma za sebou,vitaj v dalšom klube 😀 😉

alenik
28. sep 2008

Ahojte kocky!!!Tak teda,uz som pani 😀 😀 😀 .Fajna svadbicka bola,vsetci sa bavili,takze som spokojna.Potom nahodim aj nejake fotecky.Mala bola super,kedze cez den nespala,tak o osmej isla spat na izbu(svadba bola v hoteli) a nechcela ist so mnou,ale vybrala si druzicku Mirku,ze s nou ide.Tolko stastia naraz...mala zaspala prvykrat v zivote pri niekom inom okrem mna a muza.Opol noci sa zobudila,tak sme sli prenu na izbu a ona zavelila,ze tato izbicka sa mi uz nepaci,podme konecne domou spat do nasej makkuckej postielky.Zatancovali sme este redovy a pomaly sme sa pobrali domou.Vsetko dopadlo super,mala som tremu ako fras,ale len co sme vosli do kostola,vsetko zo mna opadlo...
Dakujem vam,ze ste ma mna mysleli,citila som vasu podporu 😉
Eli,Sarka uz nabuduce urcite prespi u babiny,podarena je,ako si to rozmyslela narychlo 🙂 🙂 🙂
Evi,fakt nezavidim,dve deti na krku(a pritom mame co robit s jednym,zeeeeeeeeeeeeeeeee???)
Ankam,to je vyhoda didi,ze je to liek na vsetko....Urcite najdes sposob,ako malu ukludnis aj bez didi.Mimichodom,bola som ti kuk ti topky pre Viki a az o mesiac to bude aktualne,lebo teraz tam nic zaujimave nieje...

ankam
28. sep 2008

nooooo Alenik teda som necakala ze sa tak skoro ozves 🙂 Vyspata a oddychnuta?nozky ta nebolia?Juuuuuuuuj ale som zvedava na teba.este by som chcela zazit raz ten pocit byt v svadobnych satach-az ti zavidim.hi
Nemala si nahodou svadbu tam kde ja?-myslim ten hotel
Kamilka bla zlatucka-neviem si predstavit ako ju davas spinkat v tych satockach.... 😀

eliska7
autor
30. sep 2008

nikde nikto 😕 ,asi počasko vas zamestnava,aj my sme boli na zahrade od rana do večera,z jahod mam prales,bože nedam to dokopy ani do jari.sara je celá šťastná,beha po zahradke,vyvadza,zaspala každy den až o 14,dnes vnoci bola hroznaá,len vrieskala,didinky,take nervy som mala,celu noc som ju len okrikovala,napravala,hučala,vobec sme sa nevyspali 😠 darmo mam maleho psychopata 😀 a potom nech my niekto hovori že neexistuje zavislosť na didi 🙄 sara je živý priklad.teraz som ju bachla našim,už je hotová čo by spala-ani sa niet čo čudovať a ja padam žehliť.pekný zvyšok dna

ankam
1. okt 2008

eli chcem napisat ze to kojenie je zavislopst ved aj my sme toho prikladom.a ako vieme tak ked je clovek zavisliy,tak velmi tazko sa mu odvyka,,,,,,,,,,,,,,,,,napr,cigarety,alkohol atd......
Tak by som aj povedala ze aj toto je zavislost.My ked sme prestali tak prve dni boli tazke nie pre malu ale pre mna akoby som bola ja zavisla na tom kojeni,,,,hihi

eliska7
autor
1. okt 2008

jaj nikde nikto,kde su svadobné fotky? 😉 počasko zas o h.....dnes sme museli rychlo obrať jablká,ked sme došli do zahrady skoro nas porazilo,na zemi boli jedno vedla druheho 😢 sarka,je ako počasko,reve skuči cele noci,aj cez den ked jej nedam-stale pyta,už si aj liha namna aby sa lepšie pricucla 😅 a na otazku čo robiš,stale dookola :potrebujem sa ukludniť 😀

eliska7
autor
3. okt 2008

😅 😅 kdeste?????ved klesame doleeeeeee,nevedela som nas najsť???Tonička by už mala končiť dovolenku?alenik nejako si za vydata spomalila-kde su fotky 😀 dnes ma Saruška dva ročky 😵 😵

ankam
3. okt 2008

jeeeeeeeeeeeeej Eli vsetko najlepsie prejeme Sarinke
Ako budete oslavovat?Torta bude nie?
Tak si to dotiahla s tym kojenim do 2rockov 😀

alenik
3. okt 2008

Ahoooooooooooooooj kocky moje.SARUSKA vsetko najlepsie k tomu tvojmu mega vyrociu 😀 .Ty si uz velka kočica.Fotky budu,ale nemam na to cas.Pracujem na tom.Uz som pozbierala vsetky pamatove karty od ludi,ktori boli na svadbe,aby mi nahodou nejaka fotecka neusla 😅 😅 😅 .Chcem si to napalit na CD a budem to mat pokope.Fotograf nas bol fotit v kostole aj mimo neho a nasa kamča je na kazdej fotke bokom a samozrejme na uteku 😀 😀 😀 Ved uvidite...Myslim na vas,dojciace mamicky a vidim,ze Sarka sa nejako nechysta vzdat...Eli vydrz,ved uz len 16 rokov ostava 😀 .Prajem vam krasny zvysok dna,aj ked u nas je riadne uprsanyyyyyyyyyyyyyy 😕

tonicka
3. okt 2008

Ahojteee, Saaaaarinke všetko najlepšieee ku krasnemu 2 ročku, vela zdravička, lasky, hraciem, a aby neterorizovala maminku a ked chce didinkat tak uz ako velkacka 3x za den a raz v noci(nemyslim nonstop, ale naoijem a pustim) 😵 😵
Tusim si si na mna spomenula..sa tesim, ze ste na mna nezabudli 😀 😀 Ja budem kojit s tebou 😀 😀

ankam
3. okt 2008

caaaaaaav cerstvo vydata alenka
a dalsia opalena tonicka tesim sa ze ste sa uz ozvali konecne by sa aj patrilo nie???Toni som rada ze si sa neutopila 😀 😀 😀 ako bolo?a foto bude?

tonicka
3. okt 2008

anka bolo krasne, len sme nachytali vsetko co sa dalo... ale aj tak sme si uzili 😅 😀