Bežný deň mamičiek ktoré odstavuju detičky. Podeľte sa

eliska7
26. mar 2008

ahojte babulky,tak sme preskočili do inej kolonky ,ktoma zaujem preberame odstavenie deti,kojenie,mužov,starosti a radosti-taky bežny deň ceckovej mamičky

😀 😉

tonicka
20. júl 2008

ankam, ja nie som 😀 my si tu budeme este dllho pisat 😀

bystricanka
21. júl 2008

ahojte....
evi...torta krásna. Taká na zahryznutie. Hned by som ju spráskala jedna radosť 😀

ankam, toni...ale však sa nebojte. My vás neopustíme. Aj my si s vami budeme písať 😉

eliska7
autor
21. júl 2008

ahojte,evi gratulko 😉 tak a možeš zarezavať od septembra 😀 fotky krasne aj torta mnam,mate štvorkolku?nam slubil dedo ked zdedi 😀 že jej kupi džipak 😅 lebo ked to vidi vonku šalie,ona miluje motorky,ale to dedo nechce -nebezpečne.no inač ceckujeme cele noci a taha poriadne,včera po 6 dnoch aj cez den,lebo ručala a mali sme navštevu,ešte k tomu mala celu noc teplotu,malý tiež a ja nevladzem ano chodiť,ked stojim len k zemi ma ťaha,mam priedušky chytene,takže sme včera spali cez den dva a pol hod na didikoch 😅 .dnes uvidime,inač cez den zaspava v kočiku a večer na dide.ked jej dam rano cecok tak spime do 8.20 už druhy den 😅 ja sice podriemkavam-ale ležim 😀 potom vstane a už ani tolko nereve,žeby jej chybal spanok a ked takto na dide dospava je kludnejšia?ja už sama neviem 😖 ankam-neboj ja tu budem aspon do 5 rokov 😀

ankam
21. júl 2008

eli dik ze na mna myslis-ja asi dlhsie tu pobudnem,hihi 😀

alenik
21. júl 2008

Ahojte kocky,neviem,ci sa na mna este papatate...ja na vas myslim kazdy den.Nemam na nic cas,pokazil sa nam pocitac,potomsme reklamovali internet....cela ta fraska trvala viac nez mesiac...akoby nestacilo,nechcala som sa ukecat a v septembri mame svadbu,takze pripravy su v plnom prude.Dufam,ze vas niekedy precitam,aby som vedela o co ide a aby som sa mohla zapojit.KAmilka cez den uz vobec nespi,takze nemam ani sekundu na vas...Vsetkym vam prajem vsetko dobre a UZ KONECNE PRESTANTE KOJIIIIIIT!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tonicka
22. júl 2008

alenik, jasne ze pamatame 😀 😀 😀 gratulkujeme ku svadbe, tak ked nebudes vediet co s kolacmi... 😝 😝 😀 😀 a posli foto...

evka39
22. júl 2008

ahojte,jasné alenik,že pamatáme,ved ja ťa často postrádam,že kde si sa stratila...Blahoželám ku svadbe a uži si to všetko okolo toho,teším sa na foto....
ani moja Emka už cez den nespáva je to super,že??? 😝 😠 😖

tretulka
22. júl 2008

ahojte babulky....dlho som nepisala, ale citam 😉 ...evka, alenik, neplaste s tym nespanim 😔 ...minuly tyzden maly jeden den nespal vobec, druhy len hodinku a uz som mala dost 😝 ...idu mu dve patky, takze aj noci mame rusne, len dufam, ze ho nebudu dlho trapit...

alenik
22. júl 2008

ahojte 😉 😉 😉 dakujem vam kocky,ze ste na mna nezabudli.Toni,Evka,dakujem za gratulka 😵 😵 😵 .Ja to tak nejako neprezivam velmi.Sme spolu uz 8 rokov a ta svadba je v nasom pripade len cista formalita a to z toho dovodu,ze chceme 2 babenko a to by nam uz potom nepokrstili v kostole(Kamču nam pokrstili).Inac sa mame fajn.Pozrela som si vase lbumy,vsetky deticky su uz taaaaakeeee veeeelkeee....Evi,Emka uz nema plienocky?SUPEEEER 🙂 🙂 🙂 .Bezim nieco porobit,lebo mala je u susedky.Dufam,ze vecer.Tak zatííííím...

eliska7
autor
22. júl 2008

čaute,no toto alenik?ako v amerike,ty v svadobnych a mala družička 😉 🙂 mne sa to tak pači 🙂 ja štengrujem muža na 20 vyročie svadbu v kostole-ale že chcem biele dlhe šaty-rehotal sa že či som holivodska hviezda 😀 držsa,pravda aj ja myslim a nech vam teda vide parik 😉 ja som chora,berem kopec liekov aj antibiotika,nešlo to iač stav sa mi zhoršil,s didikmi bojujeme,aj dnes spala do 8,lebo mala didi 😅 muž nechapal 😖 a nechapem ani ja,na obed spinka akokedy,s ceckom dnes skoro 1.5 😖 ale potrebujem vyležať chorobu,tak vdačim aj tomu.na vikend dojdu deckam krstny,tak musim byť fit,muž bude v službe,takže sama sama 😢 a potom ma dva týž dovolenku 🙂 našim najväčšim nepriatelom na odstavenie je POčasieeeee 😠 ked je pekne-nepyta,ale ked je takto didinky 😀

ankam
22. júl 2008

Alenik aj ja ta zdravim.Viez ze som aj na teba myslela co je s tebou??????Keby si mala malo druziciek tak pridem aj ja s Viki hihi

Eliska a beries antibiotika?Tak ake lebo ja som tiez chora a som myslela ze nemozem ked kojim.Asi zajtra navstivim lekara.
Neviem ci to nieje spojene s kojenim ze mam asi malo vitaminov,ved ja som nikdy nebola chora a odkedy kojim..................tak som dost casto aj nachladena,hmmmmmmmmmm 😒

tonicka
22. júl 2008

eli chodte na pol roka do puste 😀 😀 tam bude pekne 😀 😀

eliska7
autor
22. júl 2008

jaj toni,jaj som sa schuti zasmiala-idem hladať sponzora 😀 😀 ankam ked kojiš samo že možeš brať lieky,podla veku babätka sa prisposobuju,naše su už velke,takže mi mohla predpisať aj silnejšie-Azitrox(niečo ako sumamed len na 4 dni)poobede som upiekla kolač,ked mama zobrala malu,a rano dojde prenu aby som mohla žehliť 😝 peknu nocku 😔

tonicka
22. júl 2008

eli, som rada, ze som ta pobavila
😀 😀

alenik
23. júl 2008

Dobre ranko,mamicky.Neviem ako vase,ale moje dieta uz tyzden v noci vystraja,nechce spat a tato noc bola otras!!!Uz neviem,co s nou robit.Toni,ak mas nejake konekcie,vybav tu pust aj pre mna.Pojdem s Eliskou,ale malu necham doma.Eliska tam prestane kojit a ja sa KONECNA vyspim 😀 .Inac,dnes mame straaaasnuuu zimu,prsi,je tma,vonku vypadnut...na to ani radsej nemyslim... ☹ ☹ ☹ .Ankam,budeme mat len taku mini svadbu,40-50 ludi,ale druziciek nikdy nieje dost 😉 🙂 😉 .V sobotu sme boli v Trebisove na tuningovom zraze a mala som nutkanie navstivit ta.O tyzden budeme mat oslavu(Kamca bude mat narodky),takze vymyslam menu.Kupila som jeje taku jedlu oplatku,tkze budeme piect torticku...Asi tolko z mojej strany...pekny dnik vam vsetkym a hlavne bez dazda 😠 😠 😠

evka39
23. júl 2008

alenik,aj my sme mali svadbu s asi 60hostami a bolo super.mali sme fakt len tých naj naj....no moja aspon v noci spí,to ti teda nazávidím ani cez den ani v noci... ☹ a to počasko,OTRAS.u nás je tak strašne,že ani nos z okna vytrčiť,neviem si ani predstavit dnešný den strávený dnu 😖

evka39
23. júl 2008

Bože,to je hrozné aj emík sa zjavne nudí eštežš poobede ideme na návštevu aspon niečo,lebo už ma mrle žerú spinkat samozrejme nechce 😢 ale ,čo už
alenik na porovnanie ,kedy chodí kamilka večer hajať ked cez den nespí a kedy ráno vstáva???a aj skúšaš si s nou lahnúť alebo si to už vzdala???lebo ja s Emkou aspon hodinku ležím v posteli a dúfam,že dnes zaspí no,naivka som hi hi 😀

alenik
23. júl 2008

Vies co Evi,mala cez den nespi vobec,rano sa zobudi o siedmej a vecér tak ci tak nie a nie zaspat.Zlomim ju az okolo desiatej.V noci sa budi aj 5-6 krat,alebo nespi takmer vobec,len sa prehadzuje na posteli...ja uz neviem.Jasne,ze cez den skusam mozne aj nemozne,aj si s nou lahnem(aspon si trosku polezi),po 20 minutach vyskoci a krici:okamzite stavame,vela hodin je,kamile staci spat!!! 😀 😀 😀 a je po odpocinku.Mama mi dnes rano vravi,to nieje mozne,aby ti nechcela spat,ani cez den,ani v noci,musis ist s nou k lekarke.A ja jej na to,ano,ano asi rovno na psychiatriu 😠 😠 😠 .Vcera vecer ju siel ulozit muz a po dvoch hodinach,ked zaspal,tak mala dosla za mnou do kuchyne,ze ona spat nechce,tak sme do dvanastej kukali telku a potom aj tak nasilu isla spat s krikom.Sama seba sa pytam:PREEECOOO?! 😢 😢 😢

evka39
23. júl 2008

alenik,tak to ti teda nezávidím...Emka cez den síce nespí ale o osmej ideme do postele a najneskor do pol deviatej buva a v noci spí celkom fajn,budí sa len ked sa jej niečo sníva aj to na chvílku stačí poláskat a buva a rano vstáva o siedmej až osmej.....moja ako to možeš zvládať a ja že horšie to ani byt nemože ako u nás...našťastie sa tie noci upravili ....tak pozdravujeme toho malého nespáčika....

eliska7
autor
23. júl 2008

alenik super,muž je jednička 😉 ešte že ste tu fain sa bavim 😀 no zlate moje mali sme otrasnúúúúúú noc,celu noc sa budila,o 3 si vypýtala mliečko do flašky-vypila len 50ml,taka som bola hotova že som necitila že sa vedla prisala-mam normalne cuclek 😅 na cecku,až ked to bolelo,tak som zbadala prečo zuri že jej nejde mlieko 😀 potom zadriemala a striedaVO NA DIDI SME BOLI DO 9.15 V POSTELI 😅 😅 SKORO SOM ODPADLA.na obed spala len 40min no nedivim sa ked rano dospala noc 😖 uvidime čo nas dnes čaka,muž sa už tešiiii 😀

ankam
23. júl 2008

ahojte

Alenik mozno zavitame na vas jarmok lebo chodime skoro kazdy rok tak hadam dame stretko nie????? 🙂 Uvidime este

Eli dnes som isla k lekarovi-nedal mi ATB aj ked mam zapal slinnej zlazy(to som si nahmatala velku hrcu na krku)lebo malu kojim a aby jej to neposkodilo.Tak len sprej do ust a vraj to prejde a s mastou octanovou,tak som zvedava
A ja na neho ze nech mi len napise pekne ATB,ze aspon sa mozno mala odnauci pit-ze jej nebude chutnat mlieko.No a on ze ci som normalna ze len mam kojit dalej ze on bol kojeny do 4rokov a nevie co to je choroba.Do pindy tak som dostala kapky 😀 😀 😀
takze kojime dalej a bez reptania,hihi
cicane

eliska7
autor
24. júl 2008

no vieščo poriadny idoit,lebo ak sa ti zhorši stav,tak potom ti už nezaberu žiadne antib.moja teta skončila s tou istou dg.v nemocnici 😠 total primitiv,možeš kojiť aj desať rokov,ale ak to stav vyžaduje ma ta liečiť hned a nie ked je neskoro-prepač,ale kedže som sestrička neznašam taketo reči-radšej nie 😅 ved ked su deti chore beru takisto lieky a vtedy nikto neuvažuje či im to uškodi 🙄 dufam žeti to prejde teda bez liekov,ale ak nastane recidiva určite vyhladaj normalneho lekara 😉 mali sme hroznu noc,zase revala ako šiši,som taka vyčerpana ako kon,zajtra dojdu krsny tak snad si oddývhnem od malej a budu sa snou hrať 😉

eliska7
autor
24. júl 2008

no a ešte mam strach že by jej mliečko nechutilo 😀 sarka ťaha ako o život či berem neberem lieky a tiež povedala dr.že sa asi odstavi pre inu chuť 😀

evka39
24. júl 2008

ahojte kočky,rýchle uzdravenie maminkám ...nech ste fit,lebo byt chorá pri dietati,to je des....
Eminka má boo,dnes sme boli očkovat proti TBC a veeeeeeeeeeeeeeeeeeeelmi ju to bolelo 😖

marcela11
24. júl 2008

kočky, prepačte ze odbočim od tem... 😉 Pred časom som vas čitavala,aj pisala 😀 ked som mala problem ako odstavit. Pisali ste viacere, že idete na dovolenku do chorvatska s detičkami. Chcela by som vediet, či ste boli a či boli detičky v pohode. Teraz riesime dilemu ist-neist, maly ma 1rok aj 9mesiacov. Velmi skoro vstva a teraz mi opet začal chodit spat aj 2krat na den. Prosssssim napiste kde presne ste boli ak ste boli... Moja mama vravi- vyhodene peniaze, že je este maly a nič nechce jest ... Co vy na to? dik

tonicka
24. júl 2008

my pojdeme, myslim ze uz to ma pre nu zmysel, nie zeby si to pamatala navzdy ale pre tu "momentalnu " radost v ociach 🙂

tonicka
24. júl 2008

no kocky, som vas trosku pocitala...my sa mame tiez striedavo oblacno...idu nam zuby aj jedna 39 teplota sa nam z nedela na pondelok ukazala, ale od vtedy vobec nic, len nas hryzie a obidvaja pred nou utekame... ja vyzeram jak týrana matka, cela dohryzena... 😅 alenik, moja sice spi cez den, aspon vacsinou, ale do postele ju tiez skoro nedostanem 🙂

tonicka
24. júl 2008

jaaaj, a v tom to pocasi sa pozyvam na navstevy 😀 😀

evka39
25. júl 2008

Toni,pridite,čakáme vás 😉 😉 ;- 😉

katka76
25. júl 2008

ahojte, tak po dlhsej pauze sa opat hlasim. sme na kombinacii MM - UM a celkom v poho. okolo 22.30 jej zarobim flasku a v noci sa kojime 1x, vacsinou okolo 3 - 4.00. MM uz nema ako utisovadlo, povacsine si da, ked sa mojkame a tulime, tak si zvykla na taky mojkaci ritual ukonceny kojenim 😉
no a UM beriem na dlhsie trasy do auta, pretoze uz ma normalnu autosedacku a to by som sa asi nijak nedokazala vykrutit a dat jej papat. no a prsia sa mi uz vratili do povodneho stavu ☹