Bežný deň mamičiek ktoré odstavuju detičky. Podeľte sa

eliska7
26. mar 2008

ahojte babulky,tak sme preskočili do inej kolonky ,ktoma zaujem preberame odstavenie deti,kojenie,mužov,starosti a radosti-taky bežny deň ceckovej mamičky

😀 😉

eliska7
autor
2. sep 2008

jaj zaspala ,tak trocha čitam,vraj ma vela ludi v LV anginu,vravela magistra v lekarni,aj malí aj velkí 😖 no ankam asi privela všetko naraz 😉 daj jej čas,nech sama rozhodne čo sa vzda prveho-didi,plienky 🙂

alenik
3. sep 2008

Ahojte kocky,aspon vas teda pozdravim,lebo castejsie akosi nestiiiiiham.Vsetkym choruckym prajem nech sa rychlo uzdravia,lebo tropikuš vikend je pred nemi 😎 😎 😎 .Vela mame vybavovaciek ohladom svadby,chodim ako vo sne. 😔 😔 😔 Sa mi ani verit nechce,ze to uz bude cobydup 😝 😝 😝 .Take mam zmiesane pocity 😅 😅 😅 .Elišečka moja,takze kojite o 106?Juuuuuuj!!!Ankam,nebud zase az taka skromna,ze aj didi aj plienky 😲 😲 😲.Evi,tak Emulka sa teda takto rapidne oducila od plienok?To my este na noc davame,lebo obcas sa stane,ze sa mala nezobudi,ked chce cikat(vacsinou ano),ale cez den nemame.Dnes sme sa boli fotit s malou vo fotosluzbe,lebo som chcela take profi fotecky.Kamca bola super,ake ksihtiky hadzala.Doma sa nerada foti 😖 😖 😖 .Inak vsetko po starom,cez den spavame obcas a noci su hrozne.Zobudi sa uprostred noci s krikom,chcem ju vziat k nam tak krici,ze jej mam dat pokoj,ze ma uz nelubi a napokon zaspi v postielke....hrozne 🙄 🙄 🙄 .No co uz.Dufam,ze v zime sa tu stretneme castejsie,lebo mi vsetky chybate... 😉 😉 😉

hruska22
3. sep 2008

ahoj baby neviete náhodou čo hovorili stare babky čím si mám natreit prsia ked chcem malému znechutit kojenie?ja už si to nejak nepamatám a chcela by som to skusit už skušam všetko a my nie a nie sa tej kozy pustit.ja myslím že to bolo čierne korenie nie?

evka39
3. sep 2008

hruska,neviem čo používali staré mamy ale ja som použila horčicu a rovno kremžskú...hnusne to vyzeralo už lenm na pohlad raz ochutnala porevala si a viac cici do pusy nedala... ☹ 😀 😀 stačilo jej potom ked pýtala len pripomenút ako ju palila puska a bol pokoj.....
alenik a kedy to máte,nech na vás myslím ten krásny den3

hruska22
3. sep 2008

evka 39 a fakt to zabralo?vyvádzala mala moc ked nedostala to čo chcela?

evka39
5. sep 2008

hruska,na to aký je moj Emík revčúr/až do modra 😒 /tak to bolo v pohode...porevkala si ked som povedala,že je pokazené ale musela som ju tíšiť s tým,že aj ja som smutná,že sa pokazilo a že ju aj tak lubim najviac na svete a pod...a nemožeš už cúvnuť lebo ta prekukne..jedna známa tiež použila kremžskú ale potom mu dala a tak a malý teraz ked vidí,že má niečo na prsníku,tak rúčkou zotrie a cická...už ho neoklame 😖 mna to kojenie už hrozne obtažovalo/aj 10krát v noci/ tak ja som sa už zatala....držím palce 😉

evka39
7. sep 2008

Fíííííííííííha,tu je nejak mllllkvo ☹

tonicka
7. sep 2008

ahojte kočky.
Musim sa vam postazovat, vcera som mala den D ako DEBIL
Najprv som zabudla doma tasku s vodou a jedlom pre karolik na cestu..isli sme svokre na 50..., mala som tam aj plienky... cestou bola karolik nervna, tak sme stali pri krematoriu a hrali sa, potom jacala, lebo som jej nechcela dat cukriky, potom zaspala, ale zobudila sa ani nie pohodinke, takze bola nedospata....,potom som zistila, ze mame malo plienok,rozsekol sa mi necht na nohe , no vrchol programu - karolik nevedela zaspat a po pol hodinke, zase zacala straaasne jacat a nosili sme sa hodinu a pol...do pol noci a POTOM som chcela upratat s pod noh veci, co mangelrozbordeloval pri hladani nurofenu a narazila som do rohu skrinky a PREŤALA som si celo...vyzera to ako znak mercedesu 😅, strasne to krvacalo a boli to jak svina... 😝 😀

ankam
8. sep 2008

ahojte
Tonicka tak to bol priserny den pre vas.........ani ja by som taky nechcela zazit
fukame aby sa ti skoro zahojilo fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

ankam
8. sep 2008

No baby ako na to????
Od vcera rana Teda Nedele sme bez kojenia a aj celu noc BEZ zatial doteraz 🙂 🙂 🙂
No a som rozhodnuta ze uz nedam,ale vlastne ani ona vobec nepyta a neplace takze v pohode to znasam aj ja

Zacalo to takto ze som jej ukazala didinky s kremskou horcicou ako pisala Evka
No a ona odvtedy ani pocut o didinkach(sam manzel sa zlakol ked ich uvidel 😀 )A este som jej tak 2krat cez den ukazala aby nezabudla ze su bakane a bez ziadneho placu v pohode pochopila ze nebudu didky a takisto aj vecer bez pytania zaspala..Zatial Super ale nechcem sa predcasne radovat
Noc bola asi taka ze plakala prvykrat co vstala asi minutku a potom zaspala,potom este 5xsa zobudila ale vobec ani nepytala len pomrncala ze chce cajik a hrozno a jogurt-vymyslala..........ale zaspinkala
Takze si myslim ze sme na spravnej ceste za odstavenim-zeby?

No ale teraz budte mudre co s mojimi prsnikmi?mam ich stiahnute obvezom ale bolia jak svine........Mam ich aspon raz v zivote ako silikony 😀 😀 😀
Hrcky nemam ani zapal sa zatial neukazuje tak neviem ci to este moze prist alebo nie ked mam stiahnute?
Co vy na to?Kamoska vravela ze ak budem mat stiahnute tak sa nic nestane ale ani masirovat nemam.A dokedy mam mat stiahnute?
Poradte mi

Eliska a Tonicka celu noc som na vas myslela 😉

ankam
8. sep 2008

este som chcela napisat ze som Maximalne spokojna a nie nervozna.
Kojenie je nadherna vec a ani by som ho neukoncila-keby sa to dalo nejak kontrolovat napr.2xdenne.........ale ja som to nevedela ovladat a bolo toho cim dalej tym viac a noci boli vycerpavajuce................
A ked som videla ze Viki neplace a ze spokojne to prijala bez placu,tak aj ja som spokojna a ide to lahko 😉

Bola som aj rozhodnuta ze keby v noci vyvadzala tak jej dam,ale ani to nebolo strasne-skor ja som nemohla spat pre prsia 😒

A este sa mi zda ze cely den vcera co ich nemala bola ovela kludnejsia,sice toho viacej nepojedla,ale.........mozno sa nauci viac papkat 😅

tonicka
8. sep 2008

ankam, to je super... 😵 😵 tesim s tebou... my sme mali pred tou strasnou sobotnou nocou tiez uspechy, 3x za sebou prespala celu noc 🙂 a v podstate aj tu sobotu to nebolo o didinke, nechcela ju , to skor ja som jej ponukala,aby sa ukludnila, ale nechcela... tuto noc pytyla casto, ale bola smadna,tak jej tatik dal vodicku a bola spokojna 🙂

ankam
8. sep 2008

No vidis tak aj vam to asi pojde ze?
Toni co s prsnikmi?

ankam
8. sep 2008

kde si posla?
Volala som lekarovi tak musim mat stiahnute a nic s nimi nerobit.Ani masirovat ani odstriekavat ani kojit nic.Len mam mat stiahnute pokial sa mi neuvolnia a to je vsetko
Takze mam stiahnute 😀

tonicka
8. sep 2008

asi ano. dieta ma volalo 😀 stahuuuuuuuuuuuj, len sa neodstahuuuuuuuuuuuuj 😀 😀 😀

ankam
8. sep 2008

joooooooooj to hej stahujem az ani pomaly dychat nemozem,ale bolest je to riadna.Neverim tomu ze sa mi neurobi zapal,ale ked lekar tak povedal................. 😒

tonicka
8. sep 2008

kaby urobil,tak postruhany zemiak prilozit 😉

ankam
8. sep 2008

baby ale ta bolest je strasna,mne sa zda ze mi je az z toho zle.........ci si to len namyslam?cely den stiahnuta-obdivujem tie zeny co nosili kedysi korzety,ved to ani nadychnut sa nemozem 😖

ankam
8. sep 2008

dalsi den za nami bez didiniek a uz aj zaspinkala prave spokojne bez jedineho naznaku ze by chcela 🙂 tesim sa
a priznam sa ze som uz mala nutkanie dat jej aj ked nepytala 😵
utesuje ma to ze neplace ale mne je smutno aj tak......... 😕 neviem co chcem

evka39
9. sep 2008

Ani,sledujem ako pokračuješ a držím vám palce.Super,že to malá tak krásne zvláda aneboj,je normálne že si smutná ja som revala ako dážd muž nevedelčo so mnou

ankam
9. sep 2008

ahojte takze noc bola BEZ a vlastne ona uz to vobec ani nespomina-prave sa z manzelom bavim ci este to nahodou nespomenie,ale on vravi ze ak doteraz to nepytala tak uz nebude......................
Uvidime.
Bolest v prsiach ustupila-su este bolave ale uz len na dotyk-vcera boleli aj ked som sa nedotykala.....
ale este su tvrde a stiahnute ich mam stale a ziadna hrca a ani zapal sa zatial neukazuje tak to je dobre 😉

ankam
9. sep 2008

No a este som zabudla ze mi prestala spat cez obed-asi koli tomu,ale to mi az tak nevadi.............mozno sa to casom upravi 😀
a jest nechce moc nic len jogurtiky cely den by jedla a hrozno

evka39
9. sep 2008

ani neboj to papkanie sa upraví moj emík sa nekojí od februára a poriadne začala papať pred mesiacom 😀 teším sa s tebou ,že sa to tak pekne darí a hlavne bez kriku a plaču...držka 😉 jte sa

ankam
11. sep 2008

ahojte vcera som sa neozvala,lebo uz mala nechce maminku ale Tatinka a je za nim cela zatatinkovana.Takze ked ma ist tatik naobed do prace-mame doma cirkus a nakoniec musi ist maminka aj tak miesto neho do tej prace-esteze mame spolocnu a mozme si vyberat kto pojde........... 😀
Je mi z toho smutno lebo mi z toho vychadza ze ma mala iba koli mliecku a ked uz ho nema tak ma nechce-snad ju to prejde lebo mne je fakt tazko ze uz ma nechce,ale zase vecer nezaspi s tatinkom ale caka na mna

Prsia uz su v pohode,bolia malinko ale este su take tvrde,vcera som bola pri lekarovi na kontrolu a povedal ze su OK: 😉
Prave ma videla mala bez podprsenky som cakala ze co bude vraviet tak nic len pozrela a mnam mnam baaaaaaaaaa 😒

katka76
11. sep 2008

ani, gratulujem, ako to obe zvladate. mala ma teraz tatinkovsku fazu, ale nic neboj, pozoruj ju a uvidis, ze i pri tej najmensej boliestke bude utekat za tebou. ved mama je mama
my v pokrokoch pokracujeme nadalej, kojime sa viac-menej len nad ranom - cca 6.00 a pospi este do 7.15. nastastie sa nemusim stahovat a ani ziadne bolesti nepocitujem, akurat som vecer v plucach o cosi vacsia, z coho ma zas radost ocinko 😀

ankam
12. sep 2008

ahojky
Katka-v tom ti je lepsie ze sa ti to mliecko vytrati postupne...mna este stale bolia,ale mam take velke prsia ako nikdy 😀 😀 😀
Len co z toho ked si ich nemoze tatinko pochytat 😀 😀 😀

A uz si myslim ze to mame za sebou,lebo vobec nepyta tak uz asi ani nebude,len kedy sa mi ustalia tie prsia???
Co s tym mliekom vstrebe sa alebo co???

alenik
12. sep 2008

Ahojte kocice!!!No teda,po dlhsom case som tu a Ankam hned take pokroky 😵 😵 😵 S U P E R !!!!!Drzim prsty.Vikinka je statocne dievcatko.Aj my sme mali take tatinkovske obdobie,ktore terat vyustilo do maminkovskotatinkovskeho 😀 😀 😀 ,lebo vsetko musime robit spolu.Ja som happy 😉 😉 😉 mne sa to takto paci..Juuuuj,babulky moje,drzte mi prsty toho 27,lebo to sa budeme vo velkom "svadbit".Take nervy a stresy mam z toho,veru,takto som si to nepredstavovala.Dnes na matrike sme mali cirkus,lebo muz ma v kazdom doklade ine meno.Rodny list po ukrajinsky,pas po rusky a obciansky po anglicky.Pani matrikarka to uzavrela tak,ze v priezvisku nebudeme mat š,ale sh a teraz musime aj malej zmenit rodny list aj karticku poistenca,lebo ona ma š.No dufam,ze ste to pochopili,ale ja doteraz nechapem.....pekny dnik

ankam
12. sep 2008

ahoooooooooj nevesticka nasa 😀
Budeme na teba mysliet a tesime sa s tebou.viem si predstavit tie stresy
a samozrejme ze potom hodis foto nie?Uz sa tesim
Aspon budes mat vznesenejsie priezvisko s tym sh -ako nejaka Celebrita,hihi 😀
Drzim ti prsteky

ankam
12. sep 2008

A neviete co je s Eliskou?Ona sa uz asi len rovno prihlasi a povie ze ani ona nekoji 😵

eliska7
autor
12. sep 2008

ahojte,no škoda že nemožem napisať ankam žejeto tak-ale bohužial včera poobede nas pustili po 9 dnoch z nemocnice,ležali sme v nitre.ako pisala od 1.9 som behala po pohotovostiach s taškami s nadejou že ju daju na infuzky,lenže v LV som nepochodila až nam v utorok začala znova vracať,a so strašnými bolesťami sme utekali k obvodnej odtial na chirurgiu,kde sa nas len spýtala Dr. či mame auto,my že ano-tak utekajte do nitry treba ju akutne operovať-upchali sa jej čreva-takzvaný ileus.nebudem opisovať dramu čo sme preživali po ceste,vyzerala ako mrtva ked mi driemala na rukach-našťastie v nitre chirurg povedal že ked aj je strašny nalez na rtg snimke nebude ju operovať a skusi infuzkami rozohnať a tak sme boli 5 dni nonstop na infuznej liečbe plus kopec liekov na žaludok a črevka,sarka odmietala uplne piť bolo to strašne-okrem toho že bola 24 hod pricucnuta na mojich didinkach nepila nič ☹ nakoniec som ju striekačkou naučila piť.teraz ma prisnu dietu,lebo prekonala silný zapal čriev a žaludka ,ma zle pečenove testy,takže berie vitaminy aj na pečienku,budeme chodiť do nitry na kontroly a odbery,hrozne jej kleslo aj kalium v krvi,bali sa poškodenia obličiek,zatial na tabletkach je ok,uvidime o desať dni že ako sa drži.vela si vytrpela,dopichana je ako sitko,mame plno fotiek ,ked bude čas spravim album,momentalne je namne ešte viac zavisla,citliva a uplakana,iked sa moc tešila domov,hned všetky hračky stiskala,rozhadzala 🙂 ,bola podarena.jedine plus maminka schudla ž kil 😉 .alenik držim palce k odstaveniu-už si za vodou a ja ?nebesa asi fakt chcu aby som kojila do matury 😅 vždy ked začneme odtavovať sa niečo udeje a ja dakujem že vobec kojim,lebo inač neviem ako by sme dopadli 😖