Bežný deň mamičiek ktoré odstavuju detičky. Podeľte sa

eliska7
26. mar 2008

ahojte babulky,tak sme preskočili do inej kolonky ,ktoma zaujem preberame odstavenie deti,kojenie,mužov,starosti a radosti-taky bežny deň ceckovej mamičky

😀 😉

eliska7
autor
3. okt 2008

ahojte všetky 🙂 🙂 konečne,ako ste my chybali,ked si najdete čas popište,okey? 😉 a toni všetko,čoa a ako bolo,jedlo spanie.......choroby jak čitam 😒 😉 my oslavujeme až 24.10 ked dojdu krstný z Prahy,ale dnes tu boli naši a susedia,takže aspon tak oculik v službe.ked sa jej gratuluvalo kukala ako puk,no ked zbadala zakazané_čokoladovu bonbonieru-už ju nič a nikto nezaujimal,tak som povolila dala dva bonbony,no a večer už aj sa jej grckalo do ust,už bolo nafigu-aj taká dan za rozkoš 😖

evka39
3. okt 2008

Eli,Sárinke prajeme všetko naj naj k narodeninkám hlavne zdravíčko ,,štastie a vela radosti....Emík osiela pusinku na líčko..

Toni a ja že kde si sa vyparila moja skleroza zabudla som že ste išli na dovolenku 😅 ako bolo???

tonicka
4. okt 2008

No, tu su dalsie infosky k tomu, ze vsetko nam bolo:najprv si karolik rozbila koleno, potom som mala zapal na zube a opuchla som(a zhanala som cesnak) a bolema az ucho, ked sa mi ulavilo, karolik si roztlkla to koleno uz uplne strasne, potom ked sa zacalo hojit, tak Kamko dostal bronchitidu a bol na infuzkach a antibiotikach, ked sa mu ulavilo karolik dostala teploty a hnacky a v den odchodu ja... pregrcala som v lietadle pol cesty a preto som sa ozvala az dnes Ale inak to bola obzer party a bolo tam super...

Lietadlo zvladla mala velmi dobre, na ceciku zaspala, cestou tam pri starte kukala z okienka a velmi sa jej lubilo a vlastne sa zobudkala az ked sme boli na mieste, dokonca chvilku pospala aj v kočiku aspon tie prestupy a kym som vybalila letne veci.
Leteli sme ale o pol 4 v noci, na letisku behala, takze bola total mrtva... a cestou domov nam posunuli let o 8 hodin, takze tiez bola noc ked sme prisli domov...napokon to bolo super.
Co sa tyka jedla, jedine co mi chybalo boli jogurty pre malu,lebo jej chybali mliecne vyrobky a tym padom didkala viac mliecka...ale zaspavala bez didky,len sa napila, lazkala si vedla alebo si o mna oprela hlavu o mna a za 3 minuty spala... som dufala ze jej to ostane aj doma, ale nezostalo 😀 ale doma pije menej ako zacala jest jogurty...

eliska7
autor
4. okt 2008

kamko je mužíček,preboha a to bol v nemocnici ked infuzky?obdivujem ťa že napriek hororu čo si napisala sa tešiš že dobra dovolenka 😅 😉

tonicka
4. okt 2008

ano, muzicek...Kamil, ja ho volam Kamko.... tam bol lekar v hotely a mal tam zariadenu taku nemocnicnu izbu takze sa dalo aj infuzky..ale keby bolo zle mali tam pripravenu sanitku... a bola dobra eli..ja mam toho v živote vela za sebou, takže toto bolo v pohode, len som bola smutna z karolik, to mi bolo luto,lebo placka ked mala ist kakat a to mala 3 až 5 hodinove intervaly,ale potom prekakala 3 plienky plus postelne pradlo...ale to uz je za nami 🙂

ankam
5. okt 2008

toni a kde ste to uz boli?ja zabudla.........myslim egypt ci turecko ci co?Mozno ste to mali z tej stravy nie?vraj v takych krajinach sa to stava a hlavne detickam 😖

eliska7
autor
6. okt 2008

ahojte,malu mam u našich-ako dobre že mama je PN 😀 ,idem si vklude požehliť a hlavne nevysí na ceckoch 😀 lebo čo robí cele noci už radšej ani neopisujem,zblaznim sa ztoho,začina ma desiť predstava ako pojdem do roboty,ked je takato 😅 včera mala aj taký slabši zachvat,cele poobedie a večer bola uskučana, nevedela zaspať,stale len hlavka ma boli a ked konečne zaspala -vždy to akosi vycítim 😢 najnovšie sa tak pricucne ako vysavač vobec si neviem vybrať didi z jej ust a ked sa moto podarí začne tak vrieskať,že je borbová,uplne sa silí 😠

ankam
6. okt 2008

jaaaaaaaj eli mas to teda tazke ani ti nezavidim.Sarka si riadne uziva tvoju matersku dovolenku,hi

tonicka
6. okt 2008

ankam, v turecku... ono, my sme jedli vela ovocia a to je oplachovane v tej ich vode a asi nam to dobre neurobilo 😅 😅 Eli, fukam.

Inak, kočky, odišiel mi počítač, teraz som na manželovom, takže cez den sa tu nebudem asi chvilku objavovať 😔

tonicka
7. okt 2008

ahojteee, tu nikto? Ja sem utekaaam...a vy nič 😠 😀
Karolik dnes nespala...

ankam
7. okt 2008

cavte ja sa cely den chystam napisat Eliske k meninam, a nejde mii konik tak mam nervy.Konecne sa mi sem podarilo dostat a tu nikoho 😀 😀 😀
Eli tak vsetko najlepsie-aj ked ty niesi eliska ci hej?

evka39
7. okt 2008

Ani,aj mne blbol kon ... 😠 😠
ja nič nestíham až som z toho nervozna...Krpec od šiestej hore a samo že bez denneho spánku ale už teraz spinká...trošku klud..v sobotu začínam školu som zvedavá dokedy hi hi 😀 a ešte aj svokra v nemocnici a dva víkendy teraz mala íst na svadbu tak ja miesto nej vybavujem torty dary atd.
ani a vy ako???malá cez den nespáva???Toni už aj Karolinka štrajkuje so spaním???Ach deti..

a mladomanželka čo???nejak nestíhaš ako si sa vydala .jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj ale medové týždne teraz máte,čo??? 😀
Tak sa majte krásne a ozaj neviete kde sa vytratila bystričanka???

eliska7
autor
7. okt 2008

ahijky,no niesom Eliska,ale dakujeeeeem dobre mi to padlo 😀 😀 ani sara dnes moc nespala.len 45 min 😖 ,ale chvalabohu po dlllllhej dobe zaspala o 20:15 🙂 ,no a dnes veeeelmi lipla na didinkach ☹

tonicka
7. okt 2008

tusim nespaci virus sa nam siri po vrakuni, vsetky kamosky od tialto sa stazuju na nespanie 😀 😀 😀

ankam
8. okt 2008

ahojte kocky
evi niekedy nespime vobec a niekedy ked vidim ze je unavena tak s nou sadnem k pc a na rukach mi zaspi,ked prezerame fotky.ako prave teraz -idem ju prelozit.len sa jej nemozem spytat ci ideme spat,lebo povie ze nie-nikdy 😀 😀 😀
vcera napr.cely den nic a poobede o 16.00na prechadzke v kociku zaspala.ked ideme do mesta tak v aute,ale nelamem si nad tym hlavu-ze teraz je cas na spanie-tak ides spat!!!!Ked bola didi tak zaspala vtedy ako sme lahli,ale teraz je to ine.A vecer v pohode zaspi

Eli akoze niesi,ved ty si nasa didkajuca eliska 😀

ankam
8. okt 2008

Toni a nemala si slane didinky pri mori?mna to nenapadlo a v pohode som jej dala a ona ze fuuuuuuuuuj 😀 potom som mala problem ju dostat k didinkam

magda22
8. okt 2008

magda22 • 1d • Dnes o 12:59
ahojte,
prosim vas, chcela by som skoncit s kojenim, chcela som sa spytat na vasu skusenost s homeopatikami na ukoncenie, ake su vlastne minusy?

magda22 • 1d • Dnes o 13:03
a ako to funguje? dakujeem!

eliska7
autor
8. okt 2008

včera som vložila par fotiek,kuk 😉 ostatné nabuduce nešiel koň 😠

ankam
8. okt 2008

eli novy uces?super 😉

riusik
8. okt 2008

eli, tomu sa hovori reklama 🙂 aj ta za nu platia 😉 😵 v tom parku to vyzera naozaj pekne

mata78
8. okt 2008

ahojte dievčence.

som tak rada, že sa mi konečne podarilo sem dostať. musím sa vam priznať, že už meliem z posledného. tie dve deti ale daju zabrat. ani nie tak lea ako kristinka. už asi týždeň mi cez deň nespí. na jednej strane je to dobre, lebo už o 19.00 odpadne a ja sa potom možem venovať leuške. ( ale najradšej by som odpadla do postele aj ja) 😀 😀 páni to dieťa je stale na prsníku. iba ak sme vonku tak spi. aj vaše deturence tak nepočuvaju ako moja kristinka. ja si s nou už neviem dať rady. mám pocit, že sa zo mna stava obycajná hystrka, lebo nič nerobím iba po nej ziapem. ved mi už aj sama povie " mami zase ziapeš?" ale jednoducho mi už tecu nervy. naši si ju zoberu niekedy k nim domov, raz tam aj spala. no a naposledy čo tam mala spať tak mi ju o polnoci priviezli domov lebo veľmi plakala. neviem ci jej idu zubky, lebo teraz dost casto sa v noci budí s placom.
toni aj ty byvas vo vrakuni? ja som tam byvala a mam tam rodicov.

tonicka
8. okt 2008

ahojte. Ano, resp. v biskupiciach, ale to je v podstate jedno 😀 tak ked pojdes k rodicom, stav sa aj u nas 😀

eliska7
autor
8. okt 2008

jaj matka ,no aj mne povie sara čo kričiš?čo ti je 😀 riusik aj ty sa ukažeš 😉 no je tam nadherne,z malým sme tam chodili a so sarkou som si spomenula až teraz ked ochorela,teraz je to omnoho krajšie,su tam aj platene atrakcie ako trampoliny,motorky a take voloviny 😖 ,ešte sa pokusim nahodiť fotky aspon tie kde sarka.Ankam take vlasy som mala volakedy prirodzené,teraz sa musim farbiť 😒 .holky moja sara dnes vobec nespala!!!! 😅 to sa ešte nestalo,hrala sa mi akurat z ceckami 😠 tak som vstala,vyhrašila a povedala že mam robotu,no a herečka sa začala hrať a koniec.ale chvalabohu po dllllllllllhej dobe zaspala o 19.20 🙂 bohov pokoj 😵

ankam
9. okt 2008

Mati budem sa opakovat,ale zase ti musim napisat ze ta obdivujem ako to zvladas.Ja mam dost zatial 1,hi
Eli je to super ked ti zaspi o 20.00nie?ach kde su tie casy ked sme o tolkej spali.Teraz pod 22nejdeme 😀

eliska7
autor
9. okt 2008

jaj babule,hoci večer zaspala skoro,do 2.30 bola hore tušim 5raz a potom bola hore od pol 3-4.10 😅 stale že ju bolí hlavička,zasvieť svetielko aby som ťa videla,daj čajik,lavy didi,pravý..kde je ocko,prečo spi,pozerať rozpravku cikať,skoro som zcvokla,o 3 som čaj varila.potom zaspala budila sa a stonala kaž.30min.rano sme išli na prechadzku do mesta a po ceste naspať mi zaspala v kočiku 😕 .teraz spi od 20,tak som zvedava čo bude,celý den som mala migrenu,už tak davno som ju nemala 😖 .dnes bolo nadherne poobede som bola po dlhej dobe s kamoškou,tak fain my to padlo,potom išla k nam,prišla aj suseda,aspon zaver bol dobrý 😉 muž je na služobke,tak bol babinec 😀

tonicka
9. okt 2008

eli, super....no karolik tiez ked zaspi skoro tak je casto hore a vacsinou medzi 3 az 5 mame rano 😀 ale tuto noc mala aj ona nieco, tiez sa stale prevalovala, furt vykrikovala, dokonca aj kojenie o pol 4 sme mali 😕 a potom sa furt tocila a ochkala...neviem mozno nieco vo vzduchu. 😀

mata78
10. okt 2008

ja si už ani neviem predstaviť aké to je prespať celú noc. u nas je to na sriedacku. ked spi pekne jedna tak urcite buntosi ta druhá. a aby mi nebolo luto tak mam pravidelne budiček o 4.00 rano. ale aj ked som niekedy hrozne unavená aj tak by som nemenila. a kristinka mi už cez den nespí vobec, ale zase už o 19.00 - 19,30 spi. tak potom sa možem venovať leuske.

toni niekedy ked pojdem k nasim tak sa urcite ozvem. rada by som teba aj malu spoznala osobne.

bystricanka
10. okt 2008

ahojte baby....
nečítam vás, nekukám vás...nemám čas.Občas prispejem do temy Nitra. Sme sa prestahovali do domu a tu je roboty jak na kostole. Hanbím sa, že som taká lajdáčka, ale čo narobím... 😖
napíšte mi, ktorá už šťastne odstavila. Eliska....už sa Sárinka naučila žiť bez tvojho prsa?
a ako sa všetky máte? Dúfam, že dobre. Detičky vás poslúchajú a vy si s radosťou užívate rodičovsku dovolenku. 😀

mata78
10. okt 2008

mate niektora pocit, že ste na dovolenke? ja nie. niekedy sa mi zda, že dovolenku som mala v robote.ale nie pretopíšem. dnes som bola na UPSVAR koli pridavkom a jednorazovemu prispevku. chcem upozorniť tie mamičky, ktoré čakaju druhe dieťatko, aby isli na tento urad hned ako začnu matersku a požiadali o pozastavenie rodicovského prispevku, lebo ja som to nevedela a teraz musím za dva mesiace vratiť peniaze. tak aby sa to nestalo aj vam.

ankam
10. okt 2008

velmi nerozumiem..........ale to len v pripade ked som este na materskej s prvym nie??tak musis ist pozastavit prispevok aby ti mohli davat na druhe dieta?a ten prvy uz nedavaju?