Bežný deň mamičiek ktoré odstavuju detičky. Podeľte sa

eliska7
26. mar 2008

ahojte babulky,tak sme preskočili do inej kolonky ,ktoma zaujem preberame odstavenie deti,kojenie,mužov,starosti a radosti-taky bežny deň ceckovej mamičky

😀 😉

bystricanka
29. mar 2008

ahojte baby...
v NR prší... 😠 Tak asi aj 6.-ty den ostávam v jednej izbičke zatvorená ☹

evka...tak švagriná je riadna hnusoba. Chápem to s dieťaťom, že išla k lekárke. Ale to, že ti sľubila učesať a vykašle sa na teba.... 😠 No vybodni sa na ňu....Však ty si šikuľka....ked sa vieš aj sama učesať 😉

eliska7
autor
29. mar 2008

veru evi,urob si sam 😀 aj tu prši,sme strašne nas....neda sa ist di zahrady,všetko mame nachystanemnavarene(už o 6 varil) a možme trčať doma.Sara zase zle sapala,som uplne hotova,cele doobedie na cecku a teraz ma chytila zurivosť,lebo spala na dide,ked som jej zobrala začala vrieskať,tak som vrieskala atrieskala do nabytku od nervov-teraz sa snou hraju chlapi,neviem či už bude dnes spať ked šlofika si dala na ceckoch 😒

bystricanka
29. mar 2008

joooj....aj my sme dnes spali zle. Neviem, či mu zuby nejdú, ale v noci každú hodinu plakal.A kedže už nekojím, tak som musela čajíkovať ☹ Ja ráno oči červene ako angorák 😕 Ale zvládli sme to ako tak. Uvidíme, čo bude dnes v noci 😠

tonicka
29. mar 2008

ahojte babulky...u nas noc relativne fajn, ale od rána ceckujeme...uz ich mam po zem 😀

ankam
29. mar 2008

ahojte kockymy sme spinkali dobre az do 8.45 sme potiahli.aj ja som sa myslim dobre vyspala 🙂 evo drzim palce s ucesom-nech sa podariiiii.ja uz som tiez ucesana a cakam na malovanie-ale akosi nechodi tak bude tiez asi -urob si sam 😀 dufam ze nie,lebo to by som si dala len spiralu 😀
Alenik ozaj-vsetko najlepsie k meninkaaaaaaaaaaaaaam 😉

bystricanka
29. mar 2008

ankam...fúúú do 8.45? To ja som tak ešte nikdy nespala. My tak do 5.30 klasika 😒
tak sa dobre zabávaj!!!! A ako to vyriešiš s kojením?

alenik
29. mar 2008

Ahojky,takze vsade(teda skoro vsade)mate take zle pocasko?U nas je zase krasne,muz bol s malou cele doobedie vonku,super som si doma spravila generalku.V jednom kuse mala pobehovala,tak som si naivne myslela,ze si cez den pospi...nakoniec ic z toho,ale co uz narobime 😉 Prajem vam pekny vikendik 🙂

eliska7
autor
29. mar 2008

pekny večer,no boli sme predsa na zahrade aj v daždi,herečka nam zaspala po ceste,tak som sedela 50min v aute,jedla zmrzku a čakala kym vstane-dovtedy aj prestalo pršať,nedalo sa nič moc robiť,tak som aspon burinu trhala a samo ceckovala .sedela som na tehle,ruky cele od blata,vytaseny cecok a mala ťahala o život,ani zasvet pustiť 😀 bože susedia ma určite zbožnuju-vírim tam moralku 😅 potom si sopla aj na stojaka 😀 a teraz večer pri spani-takže 3krat za poobedie 😖 nič moc.Ankam super sa zabav a už som zvedava ako ste didovali 😕 .Alenik,už neupratuj tolko,albo dojdi aj k nam 😉 evi ako dopadol učes a oslava 😉 bystričanka,tak čo von ste nešli 😅 ,tonička,hlavne že v noci je ok 😉

tretulka
29. mar 2008

eli, tak co ja viem Jasica je byvaly sportovy maser a nie murar 😎 , tiez byvam na tom istom sidlisku, osobnu skusenost s nim nemam, tak neviem posudit...ale reci som pocula kadejake aj ja

dnes maly zas cirkusoval, vrieskal asi 45min kym na obed zaspal, po pol hodke sa zobudil s velym placom, tak som mu dala cucnut a dobre som spravila, spal potom este dve hodiny, tak som bola happy, teraz vecer tiez vymyslal, chcel spat na nasej posteli, ale po kratkom mrnkani to vzdal, objal svojho plysoveho slonika a zaspinkal...dufam, ze dnesna noc bude lepsia ako ta minula 😠 , som mala pocit, ze mam celu noc vytaseny cecok...nad ranom soms a mu uz vyhrazala, ze v pondelok mu kupim sunar a flasu a bude pokoj 😎 😀 😝

bystricanka
29. mar 2008

ahojte...
eli možno si susedia myslia, že aká si ty super matka, ktorá tak dlho a trpezlivo kojí svoje dieťa. Možno ťa obdivuju 😉
no nakoniec sme teda von ani neboli. Však skoro celý den lialo. Tak nás muž podvečer aspoň do obch.centra zobral. Vraj aby som aj iné ksichty videla, nielen ten jeho 😀

tretulka...a čo keby si ten sunar fakt kúpila? Vybodol by sa ti naň a stále by chcel mamine mliečko, alebo by si zvykol na túto rapídnu zmenu? 😖

tonicka
29. mar 2008

eli, hej tomu sa tesim... o tej 2 do 3 je kriza, ale snad ked je cez den tolko na mne v noci bude ppokoj... i ked to vacsinou znamena aj cuckaciu noc 😒 eli ale u vas by sa to mohlo zlepsit 🙂 zo srdca ti to zelam a posielam uspavacikov 😵

tretulka
29. mar 2008

bystricanka, to keby som vedela ☹ ... no mam obavy, ze skor by si zvolil druhu moznost a vykaslal by sa mi na celu flasu aj sunar...ja vazne neviem ako ho odstavim...

bystricanka
29. mar 2008

tretulka...ja som malého ani nechcela odstaviť,ale keď zbadal, že je niečo lepšie a sladšie ako MM, tak sa odstavil sám. Zo dna na den. Tak teraz sunarujeme. Inak je fakt sladučký. Možno mu zachutí 😉

tretulka
29. mar 2008

vazne nad tym rozmyslam...mala by som skusit a uvidime....ale ked ho vidim, aky je stastny, ked ide pit moje mliecko...len tie noci ☹ ...ale zas nemoze byt vsetko idealne, ze ano 😉 ...povodne som vravela, ze ho budem kojit do 1,5 roka, tak pomaly mesiac "nadsluhujeme" 😀

tonicka
29. mar 2008

tretulka, ja som skusila dat UM mlieko a odvtedy mi nechcela pit z toho poharika vodu 😀

alenik
29. mar 2008

kocky,minule ste sa tu bavili o UM a o tom,ze kravske nic moc pre dieta.Ja som skusala vsetky UM,ktore su na nasom trhu a mala mi vsetko vypluvala a potom chcela cicu este viac,takze opacny efekt to malo.Kojila som ju do 15 mes. a odvtedy pije kravske mlieko,lebo nic ine nechce.Liter denne v pohode zvladne.Zatial jej nic nieje.Evka,nalakala si ma s tym ekzemom,ale dufam,ze jediny spustac nije to mlieko.myslim,ze mala bola dost dlho kojena,takze aj imunitku by mala mat OK,chora este nikdy nebola(klop,klop).ELISKA,ani moja mala v noci nespala,stale len k nam na postel,potom som vyfasovala par kopancov do brucha ☹ .Tesim sa na dnesnu noc 😅

tonicka
29. mar 2008

inak kočky, ja mam dnes 2 výročie bez MS 😀 😀

eliska7
autor
30. mar 2008

😕 toni čo MS 😀 alenik samo že kr.mlieko nieje jediny spušťač,to suvisi z viacerymi okolnosťami,či je niekto alergik v rodine,či dieťa byva chore,mate exzem v rodine a tak,len štatisticky je dokazane že radšej sa nema krav.podavať do troch rokov,ale bože kto to dodržuje?velmi malo žien 😉 noc prišerna,mam migrenu,už som totalne zufala,vyslovene od 3 ma v ustach cecok kym nevstaneme,ak by som jej nedala,tak reve od 3 😅 ideme na zahradu,je tak krasne takže dnes možno až večer dobehnem pá

bystricanka
30. mar 2008

ahojte...dnes nám svieti slniečko, tak už konečne idem vooon 😀 😀 😀

eli...daj si kafčo.Možno pomôže na migrénu 😉

ankam
30. mar 2008

tonicka co to je MS? 😀

ankam
30. mar 2008

baby svadba bola supeeeeeeeeer az na ceckovanie a cestu domov,ked sme ju zobudili pri prelozeni do auta-taky reeeeeeeev spustila a tatino musel byt vzadu s nou bez dindy-ja som soferovala-takze sme revali celych 20km,kym sme dosli domov az do postele,kde hned zaspala,ale este hodinu v spanku vzdychala od tolkeho placu.Neviem si predstavit,keby mala plakat takto celu noc(keby som odstavovala)v ziadnom pripade nie!radsej budem kojit.
Malinka nejavila ziadne znamky unavnosti........takze nam zaspala o 23.30 a asi o 00.30 sme isli domov.Takze dobre bolo.Kazdy sa divil,ze nespiii a vobec sa nebala ani tolkych ludi a hudby.
Ceckovanie????????hruza,akonahle prisla ku mne chela hned dindu,tak sme utekali aj s maminou-lebo saty mi musela rozopnut......ale v pohode.nadindala sa a isli sme dalej tancovat,hi 😀
no a s tym chodenim-cely parket bol nas ani sediet nechcela,len chodit 😀

ankam
30. mar 2008

a exem?Viki ma dlhsi cas taku suchu pokozku na chrbatiku a brusku-boli sme pri lekarke tak som jej to ukazala a ona hned ze je to akoby exemoveho typuu.Ja som myslela ze z casteho kupania :tak nam dala sirupcek probiotikum a excipial na premastenie rano a vecer.A mala som vynechat kravske mlieko-lebo som robila kasicky do neho.odkedy nedavam a mastim a davam sirup-tak uz mame krasnu pokozku.teraz ale neviem ci je to od kremu,alebo sirupu alebo fakt ze to mlieko nedavam??Ale jogurty davam tak neviem.......
ale uz je to dobre

evka39
30. mar 2008

ahojte holky,ledva žijem...oslava dopadla dobre a malá bola straaaaaaaaaaaaaaaaaaaašne zlatá.samozrejme,že cez den nespala,ale večer len čo začali hrat na husliach a harmonike,tak tancovala aj ludí pozývala na parket až bola spotená,tak tanikala..taká som bola na nu hrdá ako jej tlieskali a chválili ju...O 22:00hod zaspala aj s protestami,tak ja som išla ešte na oslavu a muž bol s nou doma...no o polnoci zúfalý telefonát,že už hod.velmi plače za maminkou tak som rýchlo išla domov aj so svokrou/len 10min.cesty autom/stačilo,že miminka už prišla a zabuvkala ale držela ma ako kliešt,ledva som sa z nej vymanila,aby som sa aspon prezliekla..alenik,ale neterrke dávali kr.mlieko ešte pred rokom takže to je podla mna skorej,ale aj citrusové ovocie dávali rýchlo a ja si myslím,že je to z toho.Teraz stačí,že si len glgne džúsik a ja vyhádzaná,ale neviem,nie som odborník,takže nechcem mudrovat..Ale emke tiež teraz dávam kr.mliečko iné ani čuchnút nechce...ale ona ho vypije ak tak 3dcl.zaden..Je to individuálne u detí a aj u mám si myslím.pekný slnečný den 🙂

bystricanka
30. mar 2008

Ahojte. Dnes sme boli konečne po týždni von. Tak sme sa vyvenčili do sýta 😀 😀 😀

ankám a evka...tak super, že ste sa tak dobre zabavili. Konečne nejaká zmena. A maminky na materskej tiež túžia po zábave, no nie? 😉

tonicka
30. mar 2008

dnes som superzena napiekla som chlebik(inak aj vcera), kolacik, navarila, 3 hodinky spala, pred tým bola do 2 v zoo... budem musiet zvolnit, aby si manzel nezvykol 😀

tonicka
30. mar 2008

bystricanka, ja sa na dovolenke bavim kazdý deň 😀 , ty nie? 😕 😀 😀

tonicka
31. mar 2008

kde ste vsetky, co sa mi vyhybate? 😀 my sme spali dost placlivo, som seknuta z tolkeho nosenia, este ze idem zase vo stvrtok na masaz 😀

bystricanka
31. mar 2008

ahojte....
toni...však áno. O zábavu s našími drobátkami máme postarané. Ale nemalo by sa to volať mat.dovolenka, ale mat.drina 😀
aj môj krpec nejáko blbo spal. Dúfam, že zuby idú, lebo inú príčinu jeho plaču nepoznám 😖

tonicka
31. mar 2008

sak preto 🙂

bystricanka
31. mar 2008

toni...jak ja by som šla na masage. Júúúj...mám všetko zablokované. ☹ Ale nemám kde dieťa nechať. Budem bloknutá asi do Matúškových 5 rokov 😀