Bežný deň mamičiek ktoré odstavuju detičky. Podeľte sa

eliska7
26. mar 2008

ahojte babulky,tak sme preskočili do inej kolonky ,ktoma zaujem preberame odstavenie deti,kojenie,mužov,starosti a radosti-taky bežny deň ceckovej mamičky

😀 😉

evka39
12. apr 2008

Ahojte kočky,tak mám antibiotika a asi zaberajú..V noci som síce vôbec nespala už mám zapchatý aj nos ale teraz teplota klesla tak uvidíme..Len som staaaaaaaaaaaaaaašne slabá.A aj muž chudák leží v teplotách,nemá kašel,ale teploty...Bežím do postele,tak pekný den vám všetkým

tonicka
12. apr 2008

Evička a aj ostatne chorobky, zelame vam skore uzdravko 😉 Už sme doma, tak som zvedava aka bude noc 😉

eliska7
autor
12. apr 2008

ahojte,evi strašne lked obidvaja ochoriete 😢 a ešte aj bambulka,moja zlata mate dosť toho.ostatne pekny den ste prežili?my akotak,počasko otras,sara ako tak,boli sme doobeda v meste-akurat ked padol system v sloven.spr.a my ani korunu v hotovosti,muž obehal cele mesto ,nakoniec musel isť domov pohladať v šuflikoch 😀 aby som mohla zaplatiť nakup a hlavne dali sme danka ostrihať a mne šiblo,tak som sa dala uplne nakratko 😀 poobede sme boli na navšteve,male babenko kuknuť,tam sme išli troška von,lebo inač by my bola cely čas na ceckoch 😖 -čiže dnes velllla cecovala,ale to koli počasku a zlej noci 😖

petova
12. apr 2008

Evi, to som rada, že je trocha lepšie. A Emka, ako znáša, že sa jej toľko nevenujete? Má teraz dobrú školu osamostatňovania. Akési komplikované slovo som vymyslela 😕
My sme boli len tu na sídlisku, doobedu bol s deťmi muž a poobede ja, ale počasko bolo otrasné, ani ma nebavilo byť von. Čučíme ten romantický- Čo to dievča chce, dcéra ani nedýcha 😀 . No idem si dať gaučovku a vegetiť. 😀

tonicka
12. apr 2008

Ahojte, je to neuveritelne, ale my spime a dokonca zaspavala v posteli a nie na rukách 😕 😀

petova
12. apr 2008

Tonicka, super, teším sa s tebou. 😉

riusik
12. apr 2008

ahojte, no mate pravdu s tym pocasim 😖 i ked u nas sa neskoro popoludni celkom umudrilo a mali sme celkom prijemnu prechadzku v takom velkom parku nedaleko ba 🙂 hlavne, ze sa krpec vyblaznil a unavil. vyobjimal tam vsetky det 😀 i, vsetky psy ho vyoblizovali 😀 a spokojni sme mohli ist domov. ale boli sme von aj dopoludnia, ale to tu inak fucalo 😠

evi, ako pkracujete s liecenim? ja si to ani neviem predstavit, ze byt chora. normalne mi stacilo, ze som dostala ms s mojimi klasickymi bolestami...a uz som skrikla na tomasa ☹ chudatko moje male...

eli, taaaak, vravis ze nakratko 🙂 aj ja premyslam o zmene, v stredu som to dala sice trocha ostrihat, ale premyslam nad farebnou zmenou. uvidime 😵 a manzelik spokojny?
my sme boli dopoludnia v auparku - vypadok el. energie - normalne sklucujuci pocit, ze sa stane nieco zleeee 😕 bola som s kamoskou, vzala nas autom. prave vyberala peniazky, ked to cele padlo, kartu jej to zhltlo. tak sa ju snazila ziskat spat, ale problem, lebo karta na manzela.... a ja som to tam nezvladala, tak ze ideme s tomasom prec. volala som muzikovi, ale ten bol sportovat, telefon nebral, tak sme isli, ze bud skocime na bus, alebo pojde muzik, alebo kamaratka... nakoniec sme prisli domov peso. ono to nie je az tak daleko, ale s tomaskom som tam na peso este nebola. normalne som bola prekvapena ako to zvladol. ku koncu som ho troska vzala na ruky, lebo straaaasne fucalo... prisli sme domov, zjedol polievku a spinkal ako zabity 🙂 aj koniky prespal... tak sme dnes neboli jazdit.

tak my takto dnes. celkom pekny dnik, az na to ufucane pocasie...

prajem vam pekny vecer a ak by sme sa uz "nevideli", tak aj co najlepsiu nvocku 😵

tonicka
12. apr 2008

dakujem petova, supiiis riusik 😉

riusik
12. apr 2008

tonicka 😵 😵

riusik
12. apr 2008

vsetky uz asi spinkate alebo sa venujete svojim najmlisim - detickam a muzickom, vsak? 🙂 dobre robite, iba dufam, ze vo vacsine pripadov su to prave ti muzikovia 😀, zatial co deticky spokojne odfukuju 😵

ja si tu len tak sedim, stale som sa odhodlavala zehlit, ale uz veru nezacnem... v telke nic... muzik za pc...

tonicka
12. apr 2008

ja tu zavislacim riusik a papam veceru od muzicka a dala som si trosku vinka 🙂

petova
12. apr 2008

My pijeme s mužom pivko. Taaak mi dobre padlo. 😀

riusik
12. apr 2008

dobry napad - to vinko 😵 my sme sa pred chvilkou napchavali s jahodami so slahackou - muzik vymyslel a muzik aj pripravil 🙂 ale to vinko mi vrta teraz v hlave.....
a karolinka spinka???

tonicka
12. apr 2008

je mi to zvlastne, ale ano 🙂 dajte si aj vy 🙂

riusik
12. apr 2008

to je dobre, nech sa pekne vyspi, aj ona raz pochopi, ze niet nad dlhy neruseny spanok 😉
a idem na to vinko 😎

tonicka
12. apr 2008

bezkaj, mnaaam. 🙂 snad ano, i ked zase bude o 2 rozpravat, mama tata, bu a kotkot 😀

tonicka
12. apr 2008

dobru nocku 🙂

riusik
12. apr 2008

😀 ale ved nech si porozprava 😉 a kotkot je sliepka??? u nas je sliepka kotko kotko...
muzik uz nalieva, tak si pripijame aj na vas a aj na vsetky ostatne 😉
paaaa, zajtra...

tonicka
13. apr 2008

kotokotoda, je u nas sliepocka a inak dobre ranko 😀 noc bola vcelku dobra,len keby mi nechytala tu druhu bradavku 😀

evka39
13. apr 2008

Dobré ráno,prepáčte,aj sa snažím vás čítat,ale tak sa mi krúti hlava,že sa mi riadky zlievajú tak to vzdávam...Včera poobede sa mi stav dost zhoršil,teploty stúpali....ani sa mi nechce o tom písat.už 5dní ležíme s mužom ako mrciny pri emke sa striedame.Chúďatko,pri starkej už velmi nechce byt,len ma stíska a objíma a vraví"maminka nie sojkaja"Teda,že nie som chorkavá....V noci spáva úplne super celú noc bez zobudenia a to pri nej v spálni kašlem každých 5min.Taká je zlatá...ach jaj,práve som si merala teplotu a zase zvýšená....pálim ležat myslím na vás držkajte sa

petova
13. apr 2008

Drž sa, Evi. Malá asi cíti, že potrebuješ kľud, keď tak dobre spí. To je fajn 🙂

riusik
13. apr 2008

ahojte, nikde nikto. tak iba dufam, ze evka s manzelikom su uz na tom lepsie, ze vsetky deticky posluchali, ze vsetky dojciace maminky nemali detiska na sebe zavesene casto a ze vsetky ste mali vikend aspon tak pekny ako ja 😉 dobru nvocku, "vidime sa" zajtra 😵

ps: musim sa podelit so zazitkom - asi po troch rokoch som jazdila 😕 tomas bol dost nepokojny v aute, ale ked som si sadla za volant ja, tak mu spadla sanka a celych styridsat minut ticho, iba sem-tam povedal tak prekvapene "mama" 😀 😀

eliska7
autor
14. apr 2008

ahojte,čitam no nestiham pisať,sara stale reve,je nervna,skučí,sme znej hotovy,dokonca už anivčera cez den nespala,len 20 min a potom revala dobrych 30 min.ceckovaniíe doobeda na h....poobede trošku lepšievydržala 4 hod bez didi.dnes ideme tej maserke tak večer napišem čo a ako,musim isť lebo reve pri mne 😢 evi skore uzdravenie

riusik
14. apr 2008

eli, tak na vas myslime, aby to dopadlo dobre, som zvedava 😕, daj potom vediet. drzte sa!

tonicka
14. apr 2008

dobre ranko, po2 týzdnoch sme mali zase prisernu noc, bola nonstop napojena, ak ak nahodou nebola, tak plakala. Strasne ma bolia bradavky. A furt je nalepka na mne a krici tata.

eliska7
autor
14. apr 2008

toni,ja teraz ležim na jednom cecku a ten druhy jej padne rovno do ust-takže nema čo žmoliť-zato mi stlača ten čo ťaha ako loptu 😀 oboma rukami,takže hrozne tak či tak 😖 teraz sme už 3 krat cecovali od 7 😅 ,dokial sa nevyriši spanok a to skučanie,zrejme ju nikdy nedokažem odstaviť,lebo ona sa stale ukludnuje,otrasne sa boji,zas ma to zle obdobie,keby ste videli tie opuchnute očka a kruhy,muž je tuplne ztoho hotovy 😢 no a ja nevyzeram onič lepšie 😖 aspon že mam dobry strih 🙂

eliska7
autor
14. apr 2008

sarke ide 18 stolička,musela som jej dať paralen tak stonkala a od 10.50 si 😢 ešte dve a dufam bude pokoj 😖

alenik
14. apr 2008

ahojte kocky.My sme uz ako taki bezdomovci.Cele dni sa poflakujeme po vonku a domov chodime len spat.mala uz spi v noci OK,ale cez den nic.Mame krasne pocasko,tak to vyuzivame.Evka,uz sa uzdrav konecne.Asi mas este od toho kojenia imunitu v kybli,co?Eliska,je mi luto Sarky,ked je taka nevyspata.Teda aj teba.Moooojeee zlaaateee ☹ .Dlho som vas citala,pisete ako dive.Tonicka,zavidim ti,ze mozes tak neskoro vecer papat a si stihla.Muzicek ti vari len tak z lasky,alebo je to jeho povolanie?Moj mi tiez varil,ale teraz nema cas ☹ .Pekny dnik vam prajem 😉

bystricanka
14. apr 2008

ahojte baby...
už ste si mysleli, že som v BB? Ale nie. Však ja ešte stále sama kvasím v NR, ale už sa teším na maminu. 😀

eli....tak možno preto je malá taká cicaniachtivá, lebo jej zúbok ide. Aj Maťkovi ked išli zubky tak nič nechcel, len cicať. Tak som zvedavá čo mu dám cicať, keď zuby pôjdu. 😒

alenik...tak vy už takto bez domova? Ale však treba sa trošku vyvetrať, keď je vonku pekne. 😉

bystricanka
14. apr 2008

evi..no čo? Už sa z toho pomaly dostávate? Antibiotiká už hádam aj zabrali, že? 😵

loren...a čo sárka? Ešte má soplíky?