Bežný deň mamičiek ktoré odstavuju detičky. Podeľte sa

eliska7
26. mar 2008

ahojte babulky,tak sme preskočili do inej kolonky ,ktoma zaujem preberame odstavenie deti,kojenie,mužov,starosti a radosti-taky bežny deň ceckovej mamičky

😀 😉

ankam
17. apr 2008

cavte babinec
eliska jasne ze kojim,ako citam tretulkin pribeh,tak mi slzy tecu,ze ja to asi nikdy nedokazem.fakt nikdy..................az som sama zvedava ako dopadneme

eliska7
autor
17. apr 2008

ankam,my dve sme asi rovnake,ja sa bijem z vlastnym vnutrom chcem kojiť,ale normalne a chcem odstaviť???ja neviem čo chcem 😅 keby to išlo normalne ako u druhych 😒 ale aj dnes stokrat didi,zaspať nedokaže bez didi ani keby ju zabijali,ešte ked pada od unavy zaspi v kočiku-no ale naučiť ju nato,šak to ešte väčšia blbosť a ko zavislačenie 😠 .my už hajame,presne ako predvčerom kukla som na hodiny a 18.50 chlapi šli na pansku jazdu,tak štrikujem a sedim za pc volala som s maserkou,ideme v stredu,zatial mam masirovať šiju,a pokupila som jej s maminou same bioprodukty,špaldova muka,krupica,všeliake chrupky špaldove,ryžove a take somarinky,mame vyskušať uplnu zmenu stravy,tak uvidime,zajtra sa pokusim upiecť jej volake pečivko,dnes mala špaldovu krupicu a zjedla-lenže zbadala že jeme cibulu,tak pytala:cííbi chudy male jááj a ešte mam ju dať spať na ovčiu kožušinu 😕 nič ine ma nenapadlo ,len to že som mame zobrala zo zeme v obyvačke kožušinu,dala oprať a skusim zajtra naňu naobed uložiť 😉 čomyslite može aj taka byť?ved to je kupovana vraj prava ovčia kožušina-sice na zem,ale čouž 😖 a ešte mame zohnať kamienok-jaspic,alebo niečo take,nevedela nam presne povedať v slovenčine(ona vie lepšie madarsky)a na noc jej to nalepiť na telo 😕 skusime ozaj všetko,len aby bolo ok 🙂

ankam
17. apr 2008

eli ja myslim ze moze aj taka,ved das na nu plachtu nie???uz mi pripadas ako nejaka samanka 😀 😀 😀 ale ked to pomoze tak preco nevyskusat???akosi mi utieklo preco toto vlastne vsetko robis a skusas??neviem,nejako mi to fakt uslo

eliska7
autor
17. apr 2008

dobre som sa zasmiala-šamanka 😀 no skušam to aby spala bez desivych vakrikov,revov a zobudzania sa z plačom,agresivitou.denny spanok momentalne posledne dni tak hod z ceckovanim a revom,tak preto som max.vyčerpana a ešte k tomu sa mi vratili ženske problemy,ja sa desim ked mi povie dr.že musim isť do nemocnice čo bude z malou,ved to neprežije 😅

evka39
17. apr 2008

eli,jasné,žee môže byt a ak nie,pošlem ti poštou našu beku ak sa jej Emka vzdá...Teplota je asi fuč dnes vôbec nemala,jaj ale neda mi ani vydýchnut stále niečo robit s nou nestíham vám ani písat ale radšej nech je takéto šidlo akoby mala byt taká ako včera.Len na rukách,hlavičku položenú na mojom pleci a ledva pozeralaa....Dúfam,že už bude dobre.Eli,ved ja by som rada tie atb rani a večer ale takto to višlo a večer dat skôr????To je ale rozdiel až 5hod.a to si netrúfam a keby som to mala postupne skracovat interval,tak to ich aj doberie...Už to nejak zvládneme len aby bola zdravučká...tretulka,drťím palce aby ste to dobre zvládli...ankam a ty nezúfaj,neboj aj ty sa dočkáš a potom sa budeme tu smiat.

evka39
17. apr 2008

tretulkia,držím palce,nie drtím 😀 😀

ankam
17. apr 2008

ahhhhha uz viem preco toto vsetko,eli ani zo8srandy477+++ nehovor ze po+jdes +do ne+m3ocni-ce 😒 -*9888888888898Viki mi pomaha pisat
uz ideme kupkat a hajat,dnes spala malo lebo pustili rozhlas a my ho mame hned pred domom-keby som mala cislo na obecny urad tak tam hned volam-furt ked zaspime,tak tie nalpy zacnu hlasit

ankam
17. apr 2008

evka aj vy sa drzte
ja sem chodim teraz pomenej,lebo my sme teraz vonkajsie tulacky.........do domu ani zasvet.uz ked nechcem ist vonku tak len vseliako ju zabavam....ale neda sa to velmi.vcera prsalo a my vonku na hojdacke..........
Tak zatial sa drzte,neviem kedy zase dojdem
paaaaaaaaaaaaaaaaapaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

eliska7
autor
17. apr 2008

evi skoro som ťa nespoznala-nova fotka 😀 ,neboj nič by sa nestalo,ja to robim vždy a tu su obe deti 😉 ,rozmyšlala som nad tou kožušinou,ked naš pes vnej najradšej spaval-hadam zabere 😀 už si robim prču,hlavne že už som didovala 😒 evi mate živu ovcu?jaj to by sa mi pačilo 🙂

eliska7
autor
17. apr 2008

ankam aj ja som dnes v daždi vonku prechadzala,ja s daždnikom,no sarka chyta daždove kvapky 😀

bystricanka
17. apr 2008

ahojte baby....
vidím tretulka, že sa snažíš odstaviť. Boože, ja by som to asi nezvládla a zlomil by ma ten plač. Ale už ked si to takto vydržala, tak to už hádam dobojuješ dokonca. Inak mna by ani nenapadlo dať si na prsia korenie. Dobrá finta...chválim ťa 😉

evi..tak to je dobre, že malá už nemá teplotku. Hádam sa to už všetko dá do poriadku a už bude len lepšie

eliska7
autor
17. apr 2008

tretulka a neštipali ťa 😕 moje didi- 😀 ja sa bojim aj tu horčicu vyskušať-to chceme zajtra s mužom je doma,že čo mala urobi 😕 bystri ahoj,kdes byla cely den 😉

bystricanka
17. apr 2008

ja som sa po vonku flákala. Otvorili nám nové obch.centrum tak som tam išla kukenzi, že kde čo majú. Dnes si malý vybil skoro očko. Chválabohu spadol tak, že len na kost okolo oka. Tiekla krvička a vyzerá ako keby som ho mlátila. 😒
nuž ale nie je to ani jeho prvý ani posledný pád.Tak som sa s ním celý den maznala 😀

alenik
17. apr 2008

juuuj,Bystri,chudacik malicky... 😢 Eliska,nechcem ta odradit,ale nasa Kamča spi od narodenia na kozusine.Kupili sme jej paplon aj vankus z ovcieho runa.V lete jej to obliekam a v zime,aby jej bolo teplucko,bez obliecok.Su tam take ovecky vysite 🙂 .Ako tak uvazujem,mozno to aj pomaha.Keby mala klasicke periny,nespala by mozno vobec 😀 .A ten kamen,ktory zhanas,je JASPIS.Mozno aj ja by som to mala skusit...

eliska7
autor
17. apr 2008

alenik a nevieš kde mam kupiť ten kameň?budu ho mať vtakej predajni čo predavaju etericke oleje?No moc si ma nepotešila s tou kožušinou 😒 no ale skusim ved aj tak nemam inu možnosť 😀

alenik
17. apr 2008

jasna,Eli skus vsetky moznosti.Ten kamen kupis urcite v takej predajni,alebo v cajovni,alebo tam,kde predavaju suveniry...mala som kamosku,ktora to predavala,neviem ci este,zistiiiim ti.

eliska7
autor
17. apr 2008

ok,bysrti pofukaj fešaka 😢

tonicka
17. apr 2008

bystri, nam sice krv netiekla ale karolik vyzera rovnako...pod pravým okom 😒

tonicka
17. apr 2008

ahojte. bystri, karolik vyzera rovnako, hoci krvicka nam netiekla 😒

tonicka
17. apr 2008

zase 2 x
😀

eliska7
autor
17. apr 2008

čo si napita 😀 toni 😀 tak fukaj aj malu 😢

tonicka
17. apr 2008

alenik, eliska, my tu budeme v tejto teme navzdy 😀

tonicka
17. apr 2008

asi eliska, inak mne to teraz nedava ok, vasa odpoved bola pridana, ale ma to hodi na 1 stranu a tvari sa to, ze odpoved mi nepridalo, musim z toho vyskocit a znova vojs 😕 😅

tonicka
17. apr 2008

to malo byt ankam, nie alenik...idem si dat vinko, mozno potom budem aj rozmyslat 😀

tonicka
17. apr 2008

no, konecne som uspala dieta, uz som myslela, ze nepojdeme nikdy spat 😀 😝 Tak dobru nocku babule...a co najmenej ceckovani nám zelam 😀

evka39
17. apr 2008

dobrú nocku babenky 😉

evka39
17. apr 2008

toni,aj mne to robí,že ma hodí na prvústranu tak kontrolujem ako blbá,či je to tam alebo nie 😖

bystricanka
18. apr 2008

dobré ránko maminy...
tak malého som za vás pofúkala.Dnes to vyzerá už o niečo krajšie-to jeho zranenie. Aspon to už opuchnuté nemá.

....ankam...neboj.Však ostavenie zvládneš. Skúsiš to robiť ako tretulka a možno sa ti to podatí.

tretulka...napíš ako zvládaš odstavovanie. Sme zvedavé 😉

tonicka...vínko včera dobre padlo na úžitok? 🙂

bystricanka
18. apr 2008

eli...ten kamen by si mala zohnať v predajni kde predávajú také veci. Teda ak to je dobrá predajna, tak by to tam mali mať.Moja segra v takom niečom robila, ale už dávno a nespomína si na názov toho kamena ☹

bystricanka
18. apr 2008

inak aj mna to prehadzuje vždy po pridaní príspevku na prvú stranu 😠