Bežný deň mamičiek ktoré odstavuju detičky. Podeľte sa

eliska7
26. mar 2008

ahojte babulky,tak sme preskočili do inej kolonky ,ktoma zaujem preberame odstavenie deti,kojenie,mužov,starosti a radosti-taky bežny deň ceckovej mamičky

😀 😉

tretulka
12. máj 2008

bystricanka, veru, boli sme jednu dobu aj na sprejoch, este vlani, tak dufam,z e sa k nim nebudeme musiet vratit
aj cez obed tak zle spinkal, neviem ci ho aj brusko nebolelo, mu zatekaju sopliky aj na priedusky aj do bruska, tak mozno mal krce, spal 45min, plakal pol hodinu potom horko tazko zaspal znovu,....teraz uz spinka, tak dufam, ze dnesna noc bude lepsia...davam mu kvapky tak sa mu uvolnili hlieny tak hadam uz bude dobre,,,,

evka39
12. máj 2008

ahojte,zajtra sa máme íst očkovat ale neviem či z toho niečo bude lebo malá dostala dnes soplíky aj ked ja som si istá,že je to zo zuba .ide jej posledná stolička...Uvidíme Dobrú nocku vám

marcela11
12. máj 2008

Ahojte babenky, chcem sa spytat či niektora neviete prečo gynekologovia vraj nechcu pichnut injekciju na stratu mlieka... Od nedele 21hod nekojim ide ma roztrhat ☹ 😒 , ked už niektora videla hranete prsia tak to mam ja z toho jak su narvate...au au au

bystricanka
13. máj 2008

dobré ránko maminy....

toni...tak si mám ešte užívať to, že malý nerozpráva? Lebo keď začne, tak už nikdy neprestane? A ked je po mne, tak to bude fakt pravda.

...evka...a proti čomu sa idete dať zaočkovať?

...marcelka...a bola si sa spýtať aj svojho gyn., či ti to nepichne? Možno existujú aj nejaké tabletky na potlačenie tvorby mlieka. Skús sa ho to spýtať 😉

bystricanka
13. máj 2008

eli...kde si? Už máš od soboty absenciu 😕

aj loren voľáko chýba. ☹

evka39
13. máj 2008

ahojte,aj riušik sa niekam stratila a petova tá tiež.
ideme na prevenar a druhú dávku proti klieštom.som zvedavá,čo povie dr.ale ak jej to má spravit nejakú šarapatu,tak radšej počkáme,ved uvidím,nejdem tu mudrovat

tonicka
13. máj 2008

ahojte, veru tusim sme tu len my 4 😕 neva,hlavne ze je pekne a deticky posluchaju 😀

tretulka
13. máj 2008

marcelka-a odstiekavas si mlieko? po troske, tak aby sa Ti ulavilo, kup si homeopatika ....ja som tiez prednedavnom odstavila maleho a zvladla som to celkom v pohode, aj ked niekedy prsia boleli, ale preslo to
drzim palce

bystricanka
13. máj 2008

toni...kiežby môj poslúchal. Začína mať dobré nervy. Keď sa hrá a ja zavelím, že ide na nočník tak sa hádže ako besný. Ale nič tým nezmôže. Ja som silnejšia. Zatial sa vždy ukľudnil, ale neviem dokedy ho to bude držať. 😖

marcela11
13. máj 2008

tretulka, odstrekavam si po troške ale aj tak bolia... A ako dlho ta boleli kym to prešlo ?

tonicka
13. máj 2008

bystri,ja malu teraz nedavam na nocnik...proste nechce...tak ju nenutim a to sa mi uz pytala 🙂

bystricanka
13. máj 2008

ale moje dieťa je špecifické...zase keď ho beriem z nočníka, tak zase nechce ísť. On je taký divný 😕 A pýtať sa ešte nevie, keďže nevie rozprávať - trdlo makové 😀

eliska7
autor
13. máj 2008

ahojte,jaj nemam čas ani pc zapnuť,muž robi malemu dvere,samo ako vždy nič sa nam nedari,všetko sa serka,mala ruči cele dni,už aj na piesku dindujeme každu chvilu.ženy ma ohovaraju a myslia si že nevidim no čo mam robiť,tiež jej ide stolička,aj alergička je,a ten jej prosik.didinky prosoooo-mlečko daj papať 😀 akurat tie noci posledne boli troška lepšie do 1 to ako tak ujde ale potom vysi do rana na didach,cele ma bolia 😢 inač nič nove,je velmi šikovna,vie už kopec basničiek,pesničiek,takže sa nemožem ani hnevať ked je taka ,proste chce maminku.dnes som tu mala tehotnu kamošku cely den,tak bol troška relax,ale ked videla ako často diduje,povedala že radšej nechce kojiť ako toto preživať 😖 všetky zdravim,a užite si slniečka.my si ho nemožme ani užiť,musia my vybrať 3 znamienka,ale musim prestať kojiť 😅 a to na nohe sa vobec nepačilo kožnej,nesmiem ani sandale na remienky,šnurky,lebo mi to akurat tak ide,takže len šlapky.takže do oktobra ju musim naučiť aspon dvakrat denne kojiť,lebo mito musia opdstraniť

alenik
13. máj 2008

ahojte kocky,je len tak kuk a pozdravit vas.Eliska,nesranduj.....do oktobra musis uz uplne odstavit!Ty mas teda vydrz,zenska... 😀 .U nas relativne pohoda,aj ked cez den mala dost zlobi.Na vsetko ma odpoved :nebudem,neidem,nedam,nechcem...uz sme s muzom zufali,ze kde sme spravili chybu ☹ ☹ ☹ .Kukam ordinacii a potom zalahnem jak babatko.Dobru nocku 😔

tonicka
13. máj 2008

bystri, ona ma chytila za ruku a odviedla k nocniku, tiez nehovorila 😀
eli, aj mne povedali, ze sa mam ozvat ked dokojim 😀 ale u mna to nie je akutne...ja som tie zvrhnute dala pred tehu prec...

tonicka
14. máj 2008

dobre ranecko 😀 eliška, nevieš prosím kde sa daju kupiť nahradne bradavky? 😀 😀 dnes som nedala malej na noc nurofen... to bola noc....strasne dlha a to sme uz vyse hodiny hore 😀

bystricanka
14. máj 2008

ahojte kočky...
alenik....tak asi je ešte dobre, že môj krpec nerozpráva.Aspoň neodmieta. Proste ho vezmem tam kde ja chcem a basta. 😉

toni..tak zlá noc? Ty jej dávaš nurofen kvôli zúbkom?

eli...možno som trošku hlúpa, ale prečo musíš prestať kojiť, aby ti vybrali znamienka? Nejako to vadí? 😨

tretulka
14. máj 2008

ahojte kocenky...aj u nas je velmi oblubene slovicko nie, a vie ho povedat takym tonom 😖 ...teraz som ho ulozila, idem umyt podlahy, a poobede pojdeme von, je tak krasne...s nocnikom sa nas Martinko veru nekamarati, dnes sa sice pytal na wc ked ma tam videl sediet, tak som ho posadila aj vytlacil par kvapiek 😵 , vychvalila som ho do nebies, zatlieskala mu...som zvedava, ked ho budem chciet dat na nocnik ked sa zobudi, ze co mipovie...nechcem ho nutit...pevne dufam, ze v lete sa od plienok oduci...som rozmyslala, ze mu dam klasicke latkove plienky a tie mu budu zavadzat tak to mozno potom zaberie 😉 😎 ...
eli - mala je sikulka, Martinko este vela nerozprava, ma taky svoj "zargon" ktory musim prekladat okoliu 😀 , ale par slovicok povie velmi pekne, v poslednej dobe sa naucil, ze ked si pukne pekne povie pandon 😵 , by som ho zozrala vtedy taky je zlaty 🙂

tonicka
14. máj 2008

bystricanka, lebo ked kojis, tak hormony sposobuje,ze su znamienka aktivne...to mi povedala dr 😉
ano, kvoli zubkom,idu nam 3 stolicky 😒

bystricanka
14. máj 2008

ahá toni..tak dík.Hneď som múdrejšia.Ale toto by ma asi nenapadlo.

toni...a to jej každý večer šupneš nurofen? Vtedy ti dobre spinká? Zaujímam sa len preto, lebo my ešte stoličky nemáme a budem potrebovať každú radu. A neuškodí to nejako malej?

tretulka...tak cez leto sa ideš pustiť do odúčania od plienok?
Kiežby bolo moje dieťa ako ja. Mama mi vravela, že keď som mala 1rok, už som absolútne necikala ani nekakala do plienok. Proste som ich mala len na noc aj to zbytočne. Sranda. Nechápem ako som to dokázala. 😖

evka39
14. máj 2008

ahojte,vidím že spoločného toho máme až až aj ja mám íst na kožné na výber tých hnusob síce som už dokojila ale nechcem si ich dat vyberat cez leto,vraj to nieje dobre,takže na jesen sa chystám....alenik aj naša slečna je cez den ako čert len napriek robí a my musíme kmitat podla jej želaní,lebo je záchvat..............no,mohla by som o tom aj hodinu popísat tak sa majte krásne..a ozaj,pichali nás tá hnusoba pneumokoková bolela taaaaaaaaaaak plakala a aj večer plačkala,že ju boli nožka ☹ ale dnes už behá o sto šesť 🙂 pa pa

tonicka
14. máj 2008

niekazdy, ale teraz asi 4 dni po sebe ano.. davam len 1/3 davky 😉

ankam
14. máj 2008

cavesko babenky.tak ako vidim eliska a tonicka dindaju o106 a samoska ze aj my......tie stolicky nie a nie prerezat a su napuchnute dasna az krvou podliate.a to nam este len idu prve 4.ach jaaaaaaaaaaaaaj
dindame vsade kde je to len mozne.Ked sme vonku tak vsade je uz to pre mna normalne..........caju sa nenapije ani za svet a mliecko si pyta uz aj od smedu.
Inak nic noveho nemame,vonku sme stale tak nemam cas na PC:ale dnes som si ho nasla-potrebujem nejake veci vybavit

ankam
14. máj 2008

a ozaj to ake su tie znamienka co sa maju odstranit???ci nahodou aj ja take nemam a vlastne preco sa musia dat prec?vadia?
som hlupa co???

ankam
14. máj 2008

eliska to nemyslis vazne s tym kojenim-to ako sa ti podari?????
ja fakt neviem co by som robila ja keby ze musim
Mozno aj na mna pride lebo som este na kontrole nebola s tlakom a uvidime co povie lekar 😒

tonicka
14. máj 2008

ankam vacsinou su take jemnucko vydute,asi ako polovica sosovice 😉 a su zvrhavacie, t.j. rakovinotvorne

tonicka
14. máj 2008

a hlupa nie si, len si to nepotrebovala vediet...mne sa pred 7 rokmi zacali zvrhavat...tak som musela ist...dr. bola strasne zlata,lebo ma nechcela vydesit, a povedala mi ze nie je to akutne ale treba to vyrezat...a ja ze to co znamena, pol roka, rok a ona ze do 7 novembra...bolo 2 😀 😀

ankam
14. máj 2008

no nastastie take nemam,ale som fakt netusila ze aj zo znamienkami je problem.vedela som ze sa odstranuju ak vadia na nejakom mieste...........
uz spinkame 🙂

ankam
14. máj 2008

a ako obliekate drobcov ked je tak teplo?pancusky treba este?
a staci tielko a jedna vrstva-dlhy rukav??ja z toho nevijdem-stale rozmyslam ci nieje zima alebo naopak pre malu.....a ciapku ani za svet nechce-tak s nou smari o zem az sa prasi 😀 ma ju len ked zabudne 😀 😀 😀

bystricanka
14. máj 2008

ankam ahoooj...no pekne od teba, že si nás poctila svojou návštevou 😵 😵

toni...ja také znamienka mám asi 2.To akože mám ísť ku kožnej? Lebo mne sa to ani nezväčšuje ani nič. A už ich tam mám dlhé roky. 😖