Bežný deň mamičiek ktoré odstavuju detičky. Podeľte sa

eliska7
26. mar 2008

ahojte babulky,tak sme preskočili do inej kolonky ,ktoma zaujem preberame odstavenie deti,kojenie,mužov,starosti a radosti-taky bežny deň ceckovej mamičky

😀 😉

tonicka
22. jún 2008

mati, mojmu manzelovi na nu najlepsie zabera kozmeticka vazelina 😉

evka39
22. jún 2008

mati,vraj je super dubová kora...močit sa v nej...
tak keby som mala čakat bábo,tak neviem neviem si to predstavit viem,že by som sa tešila ale aj by som sa strašne bála ako to zvládnuť...takže matík,prajem vela štastia,aby ste to zvládlli...

eliska7
autor
22. jún 2008

ahojky na narychlo padam unavou,vikend 😖 v sobotu bola kamoška s malym c ely den to bolo super 🙂 ale potom ked došiel muž sme si mysleli že bude....volačo,lenťe herečka plna života,o tri zahrady dalej začali robiť origoš dicko,muž ich bol dvakrat upozorniť a na treti zay zavolal polišou,bo sa nam zem pod nohami triasla a cez mikrofon hlasil skladby 😅 vyhražali sa mu a tak potom stichli na pripustnu normu,no nespala som celu noc,bolo počuť bubny a psy brechali jak blbý 😖 aspon že sarka zaspala bez didinky a ani nepýtala vobec,no od 2 voci mala trikrat.dnes celý den nič,v pohode nepýta už ale večer som jej musela dať,po dlhej dobe aj muž počul slovo troška didinky-dnes bol otras den strašne palilo a celý den sme sa vadili s našimi-otras,sara revala stale za dankom proste nanervy 😠 .Mata dobra je masť fastum gel ,tu aj ja som použivala 😉 evi vydrž,zachvilu aj mi sa kvam pridame,aj dnes zaspala o 21.3éateraz varime na zajtra 😖 v byte je 3é stupnou a dovie aka noc pred nami 😖

tonicka
23. jún 2008

ahojte. No , eli aka bola noc?

bystricanka
24. jún 2008

ahojte. Včera nás očkovali. Nakoniec som mu nedala pichnúť ten prevenar, lebo som sa bála aby to naraz nemal veľa. Tak ideme o mesiac. Inak tú včerajšiu (v 15mesiaci) zvládol v pohode a nemal tam nič červené 🙂

a vy ako?
eli ako pokračuješ...čítam ťa a veľmi ti držím palce 😉 Tak píš novôtky 🙂

eliska7
autor
24. jún 2008

ahojte,prave ma vyhodilo a taký dlhy prispevok som napisala 😠 😠 jaj.no cez den už didinky vobec nepýta 🙂 🙂 takže hlasim denne odstavenie 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😉
noc?-otrasneeeee,strašne vrieska,včera den ešte ako tak na obed spala po prvý raz 2 hod vkuse v kočiku,napriek tomu - som ju musela večer zase nakojiť,ale nezabralo to chcela ešte dudlovať. ostali sme spať na zahrade,po ceckoch som ju musela nechať hodinu revať,lebo ich nechcela pustiť a dudlovať jej nedovolim,tak revala až vzlykala a zaspala až o 22.30 a taka bola aj noc,hoci som ju snad 5 krat nakojila, tak hrozne revala,že sme boli total hotový a to išiel muž zas do 36 hod služby.samo že den začala dnes revom,agresiou,ved nebola vyspata 😖 o 10.30 sa už pýtala spať,o 12 vyspata,do 15.30 bola v pohode,cely čas v bazene,potom došla kriza na spanok a len rev a rev,lebo bez didi nevedela zaspať,takto v nervoch sme odchadzali zo zahrady,naši maju už plne zuby mojich deti,lebo bud danko zuri a je agresivny,alebo sara huka ako blba a oni nemaju pokoj na zahrade-samo že ich chapem ,lebo ja som mlada a už je toho tak cez hlavu

eliska7
autor
25. jún 2008

včera som nestihla napisať,že ked večer chcem aby zaspala bez didi,tak reve ako šialena až zaspi od unavy v kočiku,alebio na rukach-čo neuznavam,lebo taku velku hepu nebudeme takto uspavať a z toho revania začina mať znova tie stavy pred masažou,drží sa ma a vrieska až krčovo 😖 ,takže takto to nechceme skončiť.večer sa zobudila opo 2 hod v kočiku,tak som ju preložila do postele ešte hod spala potom sme didovali.do rana ešte asi 3krat,ale vklude tichosti a rano spala až do 7,samo že od 5-6 bola na dide 😀 ,teraz je tu somnou na kolenach a bez plaču 🙂

eliska7
autor
25. jún 2008

😕 nikto nikde,nejako mi blbne koň,stale vypadava 😠 den super,cely na zahrade,chlapi odišli na ryby až do soboty,len pre vysvedčko musi nejak dojsť 😖 teraz sme dozavarali cviklu,boli mi naši pomocť a mamina uspala po prvy raz sarku v kočiku 🙂 ,tak tam buvka od 21,uvidim dokedy 😉 cez den bola dobručka,spala 1.5hod vkuse v kočiku,no čo už volako sa jej tam zapačilo,bože ked si spomenem že ako babo nenavidela kočik 😅 je mi až zle,omodravala v nom a teraz len tam sa pýta hajkať 😉 zajtra ideme zase od rana a dojde aj kamoška s malym,škoda že sarka ma samých kamošou 😖 zišla by sa aj kamoška,no otec mi dnes odviezol naj.kamošku do porodnice a aj ta čaka chalana 😠 .jaj cely den je mala v bazene,taka je sneda napriek tomu že ju natieram 30,ale ked je stale na slnku,ine to nebude.každý sa divý že je rýšava a taku ma pokožku-po mužovi,moja mama stale hovori že maju v rodine roma alebo černocha,ked su taký snedý 😀

ankam
26. jún 2008

cavesko babenky
prave sme na vylete v Brne a v sobotu vyrazame do Chorvatska
Dufam ze mi tu bude Viki dobre spat

Eli vloz nove foto,chcem vidiet tu herecku-sarku
Len aby sa ti nenaucila na kocik ako mojej kamoske a ked nema kocik u mamy tak musi ho uspat na rukach polhodinu kolisat a ma 15kg.to radsej budem kojit a viem ze mi isto a pokojne zaspi,hi

nestiham vas citat,lebo snad nebudem na navsteve chatovat nie?????

tonicka
26. jún 2008

ahojte, ja vas citam,len nejako nestiham pisat... karolik ma zabava na plnej ciare...ale spinka super...klop klop klop...len musi jest o 4,6,pol 8, a o9 a potom didu okolo stvrt na 10 a potom az o 6 rano 😀

eliska7
autor
26. jún 2008

ahojte,ankam uži si dovolenky,jaj ako by som šla,idete autom,autobusom??som zvedava ako to mala zvladne,potom daj vedieť.veru mam strach že už si zvykla na kočik 😅 ,na obed i večer,len tak zaspava 😖 všetko ma svoju dan,teraz musim všade teperiť kočik 😠 .Dnešna noc bola strašna,ta veterna smršť sa prehnala Levicami,myslela som že odnese strechu a okna,chranila som saru vlastným telom a modlila sa nech to už skonči,celu noc sme boli same ,hore,v byte bolo 40 stupnov,lebo som nemohla ani okna otvoriť,mala vrieskala,od 3 sme sedeli v obyvke a prechadzali sa po byte(samo že sa ma držala na rukach ako kliešť)proste horor,mame aj škody na zahrade,plot nam vyvalilo,polamalo kriky,stromy,papriky,čo sa dalo ☹ bože čo sa to vali na to naše male slovensko,hrozne,všade su stromy polamane,mame uplne zdevastovane levice 😢
foto by som vložila,ale neviem akooo 😀 nevieme zmenšiť fotky na Viste 😕

evka39
26. jún 2008

ahojte,všetci hovoria o strašnej búrke v noci a ja neviem o ničom 😀 😀 ale nečudujte sa Emka ide už piaty den bez denneho spánku a nonstop v pohybe len by sa prechádzala a ja idem o nohy príst,večer padám od unavy...babule,to je tak zle,ked cez den nespí že nevypnem ani na chvílu...čo by som dala za to keby aspon pol hodky spala...a naši ani svokra si nenájdu čas vedia aká je hyper a nezlutujú sa nadomnou a prosit sa nebudem.... 😒

tonicka
26. jún 2008

tak mi ich posli do mailu, ja ti ich zmensim 😉

ankam
27. jún 2008

ahojte,eliska ideme autom.co sme isli sem tak bola mala v pohode.No a odtial z Brna je to este enjakych 7hod.Tak isto ako sme isli sem
vyrazame o polnoci tak som zvedava ako ju do auta prelozim
cavte 🙂

eliska7
autor
27. jún 2008

tak mi toni pošli mailovu adresu a tam sa budu dať take velke poslať? 😕 taka som nato naštvana,na starom som sa to konečne naučila a potom danko dostal notebuk a tu nevie ani on 😠 dnes bola ako inač otrasna noc,aj dosť plakala,lebo som jej nedala a aj ked mala ravala 😅 asi už nemam tolko mlieka ako by chcela-teda aspon v lavom neni 😀 zaujimave je že to mlieko sa samé upravilo,už nemam hrče,k večeru citim že su plne,ale vnoci to vyťaha 😀

ankam
27. jún 2008

tonicka to je super ze takto dindate
a ako zaspavate vecer a na obed???BEZ???

eliska7
autor
27. jún 2008

podarilo sa mi vložil veeela fotiek 😀

tonicka
27. jún 2008

ankam, ale kdeee, samozrejme ze na dide 😀 eli si sikulka 😉

bystricanka
28. jún 2008

ahojte...
eli nové foto? Kukla som 😕 Ste pekná rodinka...ešte tatko chýba. Eli na fotkách vyzeráš byť strašne prísna. Taký učiteľský tip. Ale to sú len fotky. My všetky vieme, že si dobručká mamina.... 😉 🙂

ankam...krásnu dovolenku prajeme a veľa slnka 😉 😎

tini
29. jún 2008

Caute, baby, neviem, ci sa na mna pamatate, pisala som tu asi v marci, bolo to poriadne davno! Budem k vam sem chodit castejsie po rady, ako na odstavenie, pomaly zaciname aj my... a nejde to! Z flasky sa obcas napije, obcas trucuje, v noci mu uz nedam, ale place a place, tak az okolo 6.00 sa zlutujem a hlavne aj nad sebou, lebo to ma uz tak bolia prsia.

bystricanka
30. jún 2008

ahoj tini...tak ďalšia mamina, čo chce odstaviť bábo? No je tu pár mamičiek ktoré sa tiež o to snažia. Niektoré už odstavili(patrím medzi nich aj ja), ale niektorým to ide ťažšie 😒 Tie deti sú strašne tvrdohlavé 😖

eliska7
autor
30. jún 2008

ahojte,kde steeeee? už dovolenkujete 😉 no ako sa mame?všeliako,raz ok,na duhy den samy rev a hysaky 😖 ,cez den sme uplne bez kojenia,no v sobotu mala strašnu krizu po dvoch tyždnoch,celý den prerevala,musela som jej dať o 18.30 a potom ju večer uspať na dide,ale tak že vyťaha,otoči sa a tak zaspava drži ma za ruku,nedela bola uplne super,boli sme po dlhej dobe šťastný.....boli sme v podhajskej kupať sa a tam bola sarka uplne ine dieťa,tolko sa smiala,rozpravala až sa nam chcelo plakať,prečo nemame takých chvil viac.....dnes sa mojej kamoške narodil synček a ked som to oznamovala mužovi mala som saru na rukach-prisala sa mi na cecok 😅 skoro ma vystrelo-musela som jej nechať a tak zaspala už o 10.30 😅 ,no a večer som ju uspala na dide.je omnoho rozumnejšia,ked sa bavime ako hovori-o ceckoch,už didinky len ked ma silnu krizu 😀 takže cez den to normalne chape,ale noci nie,kludna je len ak ich ma,takže mlieko sa mi tvori od znova 😀 už sa tomu smejem,lebo inač by som musela isť do cvokhauzu-ono to pojde ale pomaličky,nechcem už zažívať tie stavy pred masažov(krčovite držanie a hysteria do nemoty)sme radi že sme za tým,musime byť vela vonku a preč z bytu,vtedy je ok 😉

tonicka
30. jún 2008

Ahoj eli. No u nas to vyzera podobne, vzdy ked sem napisem,ze noci su ok, tak preplace celu noc a ja mam pluzgiere na bradavkach a doskrabane prsia akoby som ich valala v malinčí 😀 a tiez to je tak,ze pokial sme mimo domu a najlepsie nielen so mnou, tak je v pohode a bez didinky okrem zaspavania 😎 Mam ale velku vyhodu oproti tebe, ze nemame tie hystericke stavy...

tonicka
30. jún 2008

Inak ahojte vsetky 😀 Tini, kocky tu davali navody, ze pokial ti pije aspon obcas s flase, tak si skus odsat a postupne do toho pridavat umelinu 😉

eliska7
autor
1. júl 2008

veru,tak to funguje,len ja odmietam znova odsavať,ved viete prečo 😉 v noci sme didovali ako inač,doobeda v pohode,ale zaspať chcela s didinkami.rano si vypýtala do flašky mliečko a vypila 60ml,tak som sa tešila,poobede ideme za babätkom,stopro ked zbada že didikuje aj ona bude chceť 😀 zajtra ideme asi na kupko,ma byť 32 a jasno,tak vypadneme preč,tam aj zabudne na didi,čo je super.pekne letne dni všetkým.

tini
1. júl 2008

Alex vsetky flasky sabotuje, a teraz uz aj s vodou a vonku je tak hnusne teplo, tak cez den obcas didneme 😀 od smadu, ale snazim sa redukovat, v noci nedam, dnes poobede vypil z flasky tak 20 ml UM, potom pri veceri asi 50 ml, tak skusam davat UM do jedla, kase atd, bude to vesele, je to maly ceckos zavislak 😀 Potrebujeme nejaku odvykaciu kuru, pred tyzdnom sme boli na tyzden v Parizi, takze mal nabity program, stale vonku, unaveny, na didy ani nespomenul, tam sa odnaucil aj didat v noci, lebo od unavy prespal 1.x celu noc...

eliska7
autor
1. júl 2008

ahojky,boli sme pozreť malinkeho,jaaaj ma jeden den,taky nadherny,prebalila som ho dala kojace inštrukcie 😀 spravne prisala,ešte glukozu donho napchala 😝 pomojkala,bože takto si zaspominať krasne 😢 kde su tie časy.zajtra ideme teda nato kupko,dufam že spiatočnu cestu autobusom zvladneme 😖 byva velmi prepchatý.majte sa

tonicka
1. júl 2008

tini, tak vitaj v klube zavislakov 😀

tini
2. júl 2008

Dakujem 😀 V noci 3x srdcervuco plakal, ale asi mal zle sny, lebo ano neotvoril ocka, no o 7.00 som uz nevydrzala a dala som mu, tak sme este potiahli do 8.00 😉 a na ranajky kusok briosky a UM, tak si dal tak 20 ml, ziadna slava. Najblizsie bude jogurtik a UM opat az poobede.

evka39
2. júl 2008

Ahojte,ja nestíham ani žiť ale teraz svokra si verí,že uspí Emku,no,naivka........................tak som rýchlo sem kukla aby ste vedeli,že sme tu a stále s vami aspon myslou..V nedelu sme boli v zoo v Bojniciach,náááááááááááááááááááááááááááááádherný den... 🙂 vítam novú maminku a prajem vela úspechov pri odstavovaní..Ináč Emka nespáva cez den a len von by bola,čiže nestíham ani variť normálne rozmýšlam,že budem varievat v noci alebo čo,lebo takto na rýchlo a s usmrkancom za zadkom ma to už nebaví. 😠 tak sa majte krásne užívajte slniečka 😎