Bežný deň mamičiek ktoré odstavuju detičky. Podeľte sa

eliska7
26. mar 2008

ahojte babulky,tak sme preskočili do inej kolonky ,ktoma zaujem preberame odstavenie deti,kojenie,mužov,starosti a radosti-taky bežny deň ceckovej mamičky

😀 😉

evka39
9. apr 2008

miesto vsrala malo byt vstala 😀

tonicka
9. apr 2008

kludne sa stazujteee, ja ciiitam 😉

eliska7
autor
9. apr 2008

ahooojte,evi aspon sa tu nestazujem samaaaaa 😀 aj my hrozna noc,tak revala hrozne,my sme už uplne zufalí,muž je hadam viac nešťastny ako ja že nevie pomocť 😢 večer len dudlovala,spravili sa mi hrče,musela som to vytlačať 😠 ona revala,ja aj tuťu muťu a hovno velke tak som aj nakričala a nič,o 6.20zaspala,to sme už mali stavať k lekarke,hrozne o 7.45 sme ju už museli zobudiť,u kožnej plno ludi,čakaren 2*3m-hrozne,sestričky-dve xantipy,ked plakala-ved nech si zvyka,dajte ju oteckovi a vy si peberte karty!p....e,s velkym Pnakoniec som musela isť von ja a on ostal pre karty.ešte u dr. som musela cecovať,aspon ta mala pochopenie.No nič moc nepovedala,vraj seboroicka dermatitida,dala jej expial krem a napisala že mierne ošupovanie-hoci vobec žiadne nema 😖 len flaky-uvidime o mesiac ked tam bude druha dr.tato zaspupovala.Mne dala 2 kortikoiden maste čo niesom nadšena,ale mam dezolatnom stave pokožku hlavy,tak musim vyskušať,ešte aj olej volaky a trikrat do tyždna cela procedura:natreť,umyť,natreť,zabaly,oplachy.Umyvať možem len v daždovej vode-mäkkej,a obyč.šampon žihlava,breza 😕 tešííím sa .Herečka doskučala spiod 11.45 tak som zvedava čo ma čaka,dres plny riadov,žehlenie,muž do večera v robte,krasny deň 😒 Petova veru puberta,ja musim malemu na jednej hre vyrabať produkty a utočiť na dediny,včera boli v trnave na vylete,tak ma zamestnal statočne,no a mila maminka,miesto utočenia mu vyzabijala všetky kone(250ks) 😀 len som sa divila ked som klikala,že kde odišli všetky kone,no nezaplo mi že zle klikam 😀 😅 skoro ma zabil 😠

tonicka
9. apr 2008

eli a ako dopadlo sibanie a eroticky casak? 😀

eliska7
autor
9. apr 2008

a cely ho prešmejdil,prečital a povedal že mam kupovať dalšie,dokonca aj nazov mi dal 😕 boli tam super članky-panenství,technika bozkov a tak 😀

eliska7
autor
9. apr 2008

stale nokoho?už som trikrat docecovala-takže otraaaas,dnes sa nam nedari od tych ceckov odlepiť 😠 ale najhoršie,že neťaha,len cucka 😅 a tvoria sa mi hrčéééé 😠

riusik
9. apr 2008

ahojte...ako tak citam, tak mi neda neprispiet este k dnesnej noci - tomas sa o tretej zobudil, mrncal, nic nechcel, iba stale dokola rozpraval "mama mama" a musel ma drzat...toto trvalo do pat desat... skoro ma porazilo 😠 potom sice zaspa, ale len do pol osmej. asi nieco lietalo vo vzduchu alebo u nas to bol dosledok toho, ze som mu o pol siedmej zamavala a isla na anglictinu a ked som prisla, uz spal.

teraz spinka, davala som ho az o pol druhej, kedze som sa nejak zabudla vonku 😵 bolo tak kraaaaasne, ze som si ani neuvedomovala, kolko je hodin... maly cely od piesku a s revom sme isli z ihriska, ale halvne, ze sa vyblaznil...

eli, stale to nie je o nic lepsie? jajaj ☹

evka, to nie je dobre 😠 rychlo sa vyliec, aby ste s malou mohli byt co najviac vonku, ked sa tak vylepsilo pocasicko 😉

riusik
9. apr 2008

to tu naozaj nikto nie je? 😢 😢
ste uz vsetky vonku????? tomas este spinka, uplne ho tie tri hodiny vonku zmohli.... ved aj ja som unavena, preto nic nerobim 🙂 ale mala by som sa ucit anglictinu, ale veeelmi sa mi do toho nechce 😠

ankam
9. apr 2008

cavteeeeeeee,dnes sme cely den vonku,ale cecovanie musi byt,hi 😀 a dokonca sa nam ani zaspat na obed nedarilo a tak prave moja princezna zaspala-pokakana,lebo len co lahla-odkvecla(2krat potiahla dindu) 😀 no a uz mam o vecer postarane do te 23.00urcite bude hore

evka39
9. apr 2008

ja idem skapat 😝 a muž prišiel z roboty tiež s teplotou...najviac ma serká ten kašel.nemáte niečo na kašel,nejaký babský recept????????PROSÍM.Ešte že svokra zobrala malú von a ku švagrinej,taká som jej vdačná,doteraz som ležala a teplota neklesá.Môžem sa na to vys..........a práve dnes svieti sliečko 😒

ankam
9. apr 2008

evinka-uzdrav sa coskoro.na kasel neviem-manzelovi pomahaju kvapky Bromhexin a daj si paralen a ibalgin.To viem ze berie manzel-on je casto nachladeny........a zabera mu to.

ankam
9. apr 2008

evka len aby ti to na malu nepreslo 😒 drzim palce-najhorsie je ze to nemozes vylezat pri Emke

evka39
9. apr 2008

ani ved práve toho sa bojim.Ešte nieje úplne fit,stále má soplíky a teraz keby ešte odomna ochorela,tak sa zakopem 🙄

eliska7
autor
9. apr 2008

eviííí,hrozne uzdravte sa idem lebo sara len skučí-kupať

bystricanka
9. apr 2008

ahojte...
dieťa spinká...zatial. Dnes bol ako tak dobrý, aj keď mu občas niečo sadlo na nos a bez príčiny plakal. Ale on je už taký. Asi sa mu mám viac venovať, alebo čo... 🙂

evi..tak už aj mužíček má teploty? 😢 😢 A kto bude pobehovať okolo Emky?

bystricanka
9. apr 2008

babyyy...kde ste? 😕 😕

petova
9. apr 2008

Ahojte. Evi, chúďa naše choré, na nervy, čo? Mne sa osvedčilo, keď nakrájam cibuľu, zasypem ju kryšt.cukrom alebo medom a nechám odstáť, kým pustí šťavu. Dávaj si po lyžici asi každú hod, potom menej, podľa toho ako moc kašleš.
Baby, ja som dnes zrušila obedné kojenie, trocha poplakal v postieľke, ale zaspal dosť rýchlo, myslela som, že ma horší plač čaká. 😉 .A ráno dnes vypil až 1a1/2deci UM,super. Takže teraz zostaneme dlhšiu dobu pri rannom a večernom kojení, čo mi plne vyhovuje, nebudem možno do konca leta špekulovať.
Dnes aj z pohárika pekne čaj pil, aj sám si ho držal, čo je u nás veľký úspech, lebo on radšej s pohárikom robí všetko iné, len nie piť. 😀 A začal komunikovať na vyšej úrovni, tvári sa tak, že mi niečo vysvetľuje a vydáva zvuk tipu Uaaaaa alebo Haaaaa, neviem to ani napodobniť, je však bohovské 🙂
Drž sa, Evi, nech si čím skôr fit.
Bystri, fakt sa pri dieťati nikdy nebudeš nudiť, budeš zúriť, budeš plakať, budeš dojatá, šťastná, pyšná, hdrá, sklamaná, všetky pocity sa vtebe budú striedať. Stále je veselo 😀

eliska7
autor
9. apr 2008

petova jak ti zavidim v dobrom-moj sen ranne a večerne kojenie ☹ nech vam to dlho zostane 😉 my sme tiež poobede nemali didi až večer o 18,ked spadla hlavou na hranu kocky a zašla od revu 😒 aj to neťahala,ale len dindovala 😠 ale taaak plakala 😢 ma tam strašnu modrinu,rovno nad nosom .Neviem si snou rady diduje aj 20min no neťaha 😅 neviem čo robiť a pritom stale reve,ani stať nechce vedla mna,len na ruky,potom je kludna,jak ju položím normalne vrieska ako od strachu:mamaaaa vonku bola normalna 😕

riusik
9. apr 2008

ahojte. tak ja som totalne znicena z tohto dna - sest hodin cisteho casu s dietatom vonku 😉 ale je to prijemna unava 😅

evi, mrzi ma ta tvoja choroba, ale ako som uz raz pisala, celkom fajn je na kasel - olivovy olej, med a stava z citrona - vsetko po rovnakom dieliku. a celkom to aj chuti.

petova, blahozelam k uspesnemu zruseniu obedneho kojenia 🙂 a aj k pitiu z poharika 🙂 inak, my sme dlho fungovali s rezimom kojenia rano a vecer, a teda niekedy aj raz v noci. je to dobry model 😵

tak piste, piste, co ste dnes zazili, som zvedava 😕

ja som stihla aj kadernicku 😅 vecer o pol deviatej, zasa raz vyzeram ako clovek 😀 na chvilu...

eliska7
autor
9. apr 2008

na kašel aj odvar z orechovych škrupin 😉

petova
9. apr 2008

Ďakujem, že sa tešíte so mnou. Eliska, tak rada by som poradila, ale neviem, čo by na tú tvoju zabralo.A nevydržala by byť aj na tých rukách, ale bez cicky? Bude mať citovú istotu a časom aj z tých rúk pôjde ľahšie dole. Neviem. Idem, asi má dcéra zlý sen, skučí. Dobrú noc

bystricanka
10. apr 2008

dobré ranko baby... 😎
Spali sme dobre. Len som zase musela zaveliť dieťaťu "Spi", lebo asi by zase mrnčal a čaj vypytoval... 😨

petova..tak len 2 krát za den kojíte? No super. Onedlho možno odstavíš, ak teda budeš chcieť... 😉

riu...tak teraz je z teba hotová modelčička, čooo? 😀

eli...tak ste mali včera "úraz"? Chúďa malá. Ju to muselo riadne bolieť ☹

evka39
10. apr 2008

Hlásim,že žijem...Noc bola v horúčkach a s kašlom ale som rada,že Emke ten kašel nevadil a spala celú noc.zlatíčko moje.Ráno som vstala s vysokou teplotou,myslela som ,že už som KO ale dala som si coldrex ,vypotila sa a je mi lepšie.Len dokedyAj,muž zostal doma už nemá teplotu,ale je slabý velmi...tak vám prajem pekný den ,dúfam,že aj u nás bude peknú a bude lepšie,pa

bystricanka
10. apr 2008

ahoj evi..tak aspon malá sa dobre vyspala, keď vy ste už taký chorí...Tak coldrex zabral? Vždy som si myslela, že je to len taký drahý voňavý šit 🙂

evka39
10. apr 2008

☹ ☹ ☹ už má aj emka teplotu........Boli sme s nou aj u dr.tak je to nejaká viróza,zatial bez antibiotík ak bude mat stále teplotky,atk ich nasadíme...Mne je už asi lepšie musí mi byt,ked sa musím starat o moju chorobku...dnes je krásne,asi ste všetky von na slniečku..tak si to užite aj za nás ...majte sa

eliska7
autor
10. apr 2008

ahojte,bože evi,riadne vas to draplo do šlaka akurat ked je tak krasne 😠 Ja som bola dnes u ženskej mam nejake problemy,začala som farbiť a bolesti mam,ale že to je ok možno menzes naznačeny pri antikoncepcii,že už dlho som bez a maternica reaguje a bolesti z mechura,v pondelok budu vysledky,smiala že ved raz odstavim-taka bola podarena 🙂 vraj už davno nemala pacientku čo dlho koji 😕 ešte ma aj tie posrate zuby bolia,dufam že vydržim v bolestiach do buduc.tyž,kym bude mať zas poobednu 😖 inač dneska sa budila ale len kričala a trosku mrnkala,ale nevrieskala,no a didi.Rano hned spadla dvakrat na usta,celu peru ma rozbitu ☹ a vlastne za cele doobedie až do 13 mala len raz didi!! 🙂 🙂 🙂 to sa ešte nestalo,lebo väčšinou doobeda vela cecuje.Snad zato že sme behali po lekaroch,obchodoch a tak.Jáááj kupili sme v tecsu to štvorcove pieskovisko s krytom+zadara dalšie formičky,podla nas uplne stači a sarka sa tak teši že sa vnom pol hd hraala na sucho 😀 ani haji nechcela isť až o 13 zaspala 😉

riusik
10. apr 2008

joooj, evi ☹ ako vam pomoct???? aspon na vas myslim...

eli, tak super dnes, sarinka si cez leto odvykne, uvidis, nebude mat cas 😀 no a dufam, ze tie vysledky budu negativne (ako na nejake choroby, inak pozitivne pre teba 🙂 ) - dufam, ze som to napisala zrozumitelne a ak nie, dufam, ze chapes, ze ti neprajem nic zle!!

eliska7
autor
10. apr 2008

jasne že chapem 😉 ja som opatrna vtomto mamine vybrali maternicu,tak opatrnosť treba 😖 no sice doobda len raz teraz sa po hod zobudila a vytahala obidva didi,lebo revala 😅

riusik
10. apr 2008

vsetky by sme mali byt opatrne...!!!
asi si spomenula, ze doobeda len raz, tak chce dohnat, co "zanedbala"... 😒 no, ale co s nou, ja by som asi tiez nenechala plackat

riusik
10. apr 2008

a utekajte von (ale asi uz ste), tam zabudne 😉