Bežný deň mamičiek ktoré odstavuju detičky. Podeľte sa

eliska7
26. mar 2008

ahojte babulky,tak sme preskočili do inej kolonky ,ktoma zaujem preberame odstavenie deti,kojenie,mužov,starosti a radosti-taky bežny deň ceckovej mamičky

😀 😉

tonicka
25. júl 2008

katka, , ale dokazala... 😀 😀 ja a eliska sme prikladom, ako sa da kojit v normalnej autosedacke 😀 😀

mata78
25. júl 2008

Ahojte dievčatá.
dlho som tu nebola a tak som to trošku čítala, aby som zistila ako ste pokrocili. s niektorými ako čítam sa tu pri tejte teme možno stretnem aj o par rôčkov. ( aspon dufam, že teraz už budem normalne kojiť a nie odsavať) 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tonicka
25. júl 2008

mat, tebe sa nechce od nas odst, ze? Alebo my tu s tebou zo suctu budeme kojt dalej 😀 😀 😀 to vsetko kvol tebe 😀 😀

tonicka
25. júl 2008

ev, ale by s s to rýchlo rozmyslela, keby som t povedala, ze ma v pondelok cakaj 😀 😀

alenik
25. júl 2008

Ahojte babule,co nove?U nas pocasie onicom,v spravach vidite,ze v Bardejovskom okrese su kalamitne stavy,proste hruuuuuza.Mala dnes celkom do pohodicky.Konecne spala vkuse celu noc(ked zaspala,prelozila som ju do postielky) a rano,hned ako sa zobudila,tak mi zakricala.Mamicka,luuuubim ta.Ja jej vravim,pod si ku mne este trosku lazkat a ona:nie,ja sa budem teba pojezať.Hovorim si fajn.Lahla som si na bok a ona mi krici.Mami,daj hlavicku rovno,si nomalna? 😀 😀 😀 Mame obdobie,ze sa stale pyta PRECO???Minule sa ma opytala,preco mem ja hnede oci a ona sive...Obcas ma aj take morbidnejsie narazky,ze az mam strach.Boli sme na prechadzke a jeden chlapcek spadol.Kamča sa ma pyta.mami,chlapcek nezomre?Juuuj,vam sa to nestava?Dnes som sa citila trapne,lebo sme stretli tetusku,co mala taky typicky babickovsky preliv na vlasoch.Mala na nu ukazovala prstoma na plne pluca kricala:teta ma modre vlasy,fuuuuuj,vobec nepaci 😝 😀 😝 😀 😝 😀 .neviem,odkial Kamča čerpa fantaziu ☹ .
Ankam,jasne,ze pridi na jarmok 😉
Tonicka,kedze kojenie v sedacke zvladas na 1 a doma sa nudite,kludne zavitajte aj vy na vychod,na nas jarmok 😀 😀

tonicka
25. júl 2008

ze by som si dala okruh po slovensku? 😀 Budem cestovat so sloganom: Ked mate zle pocase , zavita k vam toncka 😀 😀

eliska7
autor
25. júl 2008

ahojky,no nam dnes troška lepšie,dorazili krstný,hrali sa s malou,tak som si oddychla,včera aj dnes sa mi ju podarilo na obed uspať v kočiku,pýtala sa sama do kočika a mlečko do flašky(ale ho len držala v ustach,možno 10 vypila)ale po 30 min sa zobudila revom a musela som dať didinky a do postele,tak sme spali hod s didi v ustach 😠 tak ma bolia cecky,lebo ťaha ako diva,a zrejme aj ma čo lebo počujem ako glga 😀 a večer nepusti kym nestiahne obadva 😀 a taaak si to vychutnava 😉

evka39
25. júl 2008

toni,vôbec by som si to nerozmyslela ja by som vás strašne rada privítala a stretla sa s vami všetkými....nejaké stretko by sa nedalo????jaj,ked sme tak porozliezané ☹ ☹

tonicka
25. júl 2008

evi, my sme raz v jamuarovkach dali stretko na remate pri prievdzi, a to sme boli zo vsetkych kutov... z kosic aj z bratislavy... prespali sme bola sranda 🙂

tonicka
26. júl 2008

ahojte 🙂 dnes nik 😕

ankam
27. júl 2008

Ahojte Tonicka to ste mali Konik fest??? 😀 😀 😀
ani dnes nik 😒

alenik
27. júl 2008

Ahojte,dnes fakt nik ☹ ☹ ☹ .Konecne je teplo,takze mozme vypadnut von 😝 😝 😝 .Prajem vam vsetkym peknu nedelku 🙂 😉 🙂

tonicka
27. júl 2008

ano, ankam, a mohli by sme aj my dat dake stretko 😀 😀

ankam
28. júl 2008

no jasne ze by sme mohli........vymyslime nieco??? 😀 😕

tonicka
28. júl 2008

anooooooooooooooooooooooo 😀 😀 😀

tonicka
28. júl 2008

kto byva najdalej? jeden kut a drhy kut sloveska a dame to niekam dostredu 😎 kto je za? nejaky vikendik 😉

riusik
29. júl 2008

ahojte...davno som nepisala, ale citam vas...
my mame velkeeee mamickovske obdobie. hroza. ale to ma panboh potrestal, pretoze som kamaratke stale "zavidela" ako sa mala od nej nepohne a mne tomas na ulici chytal cudzich ludi za ruku, mne dal papa a odchadzal s nimi... tak teraz mi to vracia aj s urokami, ani sa mi nechce o tom pisat, uz som sa mu vyhrozila aj so skolkou... ale inak pohodka, uzivame si leta 😵

tonicka, aj ja sa hlasim na to stretnutie!! 🙂

pekny dnik vam prajem vsetkym 😵 😵

evka39
29. júl 2008

stretko??????ANOOOOOOOOOOOOOOOOOOO...aj ja aj ja 😀 😀 No,my sme z B.B.

eliska7
autor
29. júl 2008

ahojte nemam čas,zavaram v noci som ko,chlapi odišli na ryby,tak sme same ,mam a bola troška pomocť,ale jetoho vela 😝 stretko by som prijala,ale neviem neviem sarka vydrži tak 30min v aute 😠 a potom vrieska celu noc,šak by ma vyhodili z hotela 😀 😅 uvidim ako daleko to bude od Levic,lebo by som vas fakt rada videla,aj deturence,ale prosim po vyplate 😀 (10) 😎 😉 zajtra ideme zase od rana do zahrady,pridu aj kamošky s deckami a večer domov s plnymi košmi a zas zavarať 🙄 inač cez den bez didi,ale večer nezaspi bez,asi 10 min ťaha potom len dudluje,ked už ma boli didi,tak jej ho nasilu vyberem-bijeme sa ,tak mi chce aspon krutiť bradavku-to jej nedovolim šak to boli,tak vrieska ako debilna,nakoniec aspon ruku mi musi chytiť a takto hodinu zaspava 🙄 asi budem museť pritvrdiť 😒 pá

eliska7
autor
30. júl 2008

😅 nikto,zase zavaram 😝 sara zaspala až o pol desiatej 😖 tak budem asi do 1 hore 🙄 ahojte

riusik
31. júl 2008

ahojte...eli, pozavarane? ina robotka... ja som bola u nasich dva tyzdne, tak som si tam zavarila marhule, uhorky a urobila ribezlovy dzemik. jahodovy a visnovy som dostala od maminky ako bonus...
ako ste spali?? teda hlavne vase deticky. moj cert sa v noci velmi prehadzoval, sice sa nezobudil, ale zato zobudil mna...a rano skoro vstaval 😠
prajem vsetkym pekny slnecny dnik 😵 😵

evka39
31. júl 2008

ahojte,moje dietatko sa hrá na ranne vtáčatko po šiestej sme hore/predtým sme driemali aj do 8:30/ešte že vynašli kávu 🙄 🙄 🙄

riusik
31. júl 2008

jaj, evi, ja sa stazujem, a to tomas vstaval o siedmej... ale aj my sme este minuly tyzden spavali minimalne do deviatej, takze preto sa mi o siedmej zda skoro. a hlavne, ked muzik spi do osmej. a ano, ano, kava je dobry vynalez. i ked si myslim, ze na mna ten kofein uz neucinkuje tak, ze by ma povzbudil, skor je to o psychike 😉 ale to je v podstate jedno, hlavne ze "pomaha".

evka39
31. júl 2008

Ježiš baby,ema je zlá ☹ ☹ Momentálne som ju nechala vrieskať v spálni a ja sa potrebujem ukludnit,lebo by som jej asi ublížila...to sú iné stavy,no skúša ma skúša,kým nedoskúša 😠 😠 ach Bože Bože..aspon vám prajem pekný den 😖

riusik
31. júl 2008

evi, uz je dobre? aj my mavame taketo stavy...maly ma uz pozna a uteka sa zatvorit sam do spalne 😅 iba sa nanho skaredo pozriem a uz uteka. a ked ti tak skoro vstane, tak nespi cez den? tomas uz zarezava...

alenik
31. júl 2008

Ahojte kocky!!!Evka,moja zlata,vydrz to:Nasa Kamca v noci mala opat svoje spankove vykyvy,takze som pol noci preplakala,lebo taaaak strasne som chcela spat a mala mi urcovala v akej polohe mam lezat,ktorou rukou ju mam objat....na ocina kricala:ocooo,nechrap uz tolko!!!,ale kedze ma dnes narodeninky,spravila mi darcek a teraz spinka a ja mozem aspon prach a jej odtlacky prstov z telky poutierat.Prajem vam krasny dnik a nech tie nase opicky uz konecne spia cez den aspon hodku,celu noc v kuse,a nech uz nechcu byt kojene...vzdy som vravela,ze som skromne dievca 😀 😀 😀

riusik
31. júl 2008

alenik, prajeme vsetko najlepsie kamilke k 2 rockom 😵 😵

evka39
31. júl 2008

Kamilka,prajeme ti všetko naj naj k narodeninkám...Emka posiela pusinku na líčko 😉 Už ste aj oslavovali???
Emka spala aj dnes aj včera cez den,ked tak skoro vstala,no včera to bolo v pohode ale dnes zaspala po polhodinovom koncerte a vstala umrnčaná,tak si hovorím,že to je jedno,či spí alebo nie 😒 Ale aspon som si trošku vydýchla...
riušik ja ked ju zatvorím do spálne tak má záchvat,kým neprídem ale potom stačí,len spomenúť:"mám odíst????"a stíchne 🤐 Bože ona tak skúša a má super výdrž... 😒 čo sa o mne nedá povedať ☹

ankam
31. júl 2008

Ahojte
Kamilke prejeme vsetko najlepsie k narodeninkam 😉 🙂 😉 Oslavujete????

eliska7
autor
31. júl 2008

ahojte no noc bola otras,ale den super,boli sme na kupalisku až do večera,potom som ešte dozavarala,naložila na džem a teraz idem žehliť obrovsku kopu a rano pre hrušky 😝 už nech je po zavaraní 😀 Kamilke všetko najlepšie 🙂