Bežný deň mamičiek ktoré odstavuju detičky. Podeľte sa

eliska7
26. mar 2008

ahojte babulky,tak sme preskočili do inej kolonky ,ktoma zaujem preberame odstavenie deti,kojenie,mužov,starosti a radosti-taky bežny deň ceckovej mamičky

😀 😉

mkr
15. dec 2008

ahoj, potřebovala bych poradit jak malou odstavit v noci pije tak 3x za noc, ale vím, že toho moc stejně nevypije pořádně saje, tak jednou, už nevím jak ji na noc nafutrovat, aby se nebudila dostane kaši a po půl hodce má kojení, ale za 6 hodin je stejně vzhůru a chce pít ☹

radka.m.
15. dec 2008

AHOJ HOLKY,MKR-TVÁ MALÁ URČITĚ NEMÁ HLAD,JDE JEN O ZVYK,JAK SAMA PÍŠEŠ,TAK ANI MOC NESAJE,JE TO JENOM ZLOZVYK,TAKŽE HODNĚ RAD NA ODSTAVENÍ NAJDEŠ NA WWW.kojeni.net,bud odstavit postupně,nebo naráz.hlad určitě nemá,nemusíš mít strach,že by jsi jí trápila hlady. 🙂 eliško-já jsem v roce odstavila kvůli zdravotním problémům-přišla jsem do přímého kontaktu s černým kašlem,takže jsem musela být zaléčená silnými antibiotiky,ale i tak jsem chtěla stejně odstavit,protože malý večer bez prsa neusnul přitom ale pořádně nepil.přes den pak začal chodit a vyhrnovat tričko,cucnul si,pak z druhého a za chvíli zase.byly to takové ty mezicucy,to už začínal být závislák,tak se mi i hodilo,že jsem ho musela odstavit ze zdravotních důvodů,jak jsem nepsala.jinak myslím na vás,jak válčíš se sárkou.já ted moc nestíhám,hrůza,děs,holky mějte se,pevný nervy.

tonicka
15. dec 2008

eli, no my sme na tom s tymi snami a najnovsie aj dezorientaciou v noci asi podobne, dufam ze sa to zase upravi ona to mala ked mala 7 mesiacov a trvalo to tak 5 mesiacov aktivne a potom obcasnicky 😒

eliska7
autor
15. dec 2008

toni u nas od narodenia 😀 ,no dnes bola u našich od 9-17.45 sama a aj spala skoro dve hod,ked som došla bola kludna,len začala daj mi didinky,ale pochopila,ked som povedala,že už mam len cecky ako babka,dedo,tato 😀 takže dnes neskučala,ale večer tažko zaspavala až o 22 😖 zajtra ideme na celodenny výlet na dedinu ku kamoške 😉 už mam upratane,vyžehlene napečene-20druhov suchych,ešte dva rezy a veterniky (ale to až v nedelu) 🙂

sarinkam
15. dec 2008

Eliško, sleduju jak ostavuješ a koukám jako puk jak jen dvouleté ditko mluvi ve větách. u nas 2,5 roku mama tata a konec, je videt jak kazdy dite je original. Sarka mi pripada jako extreme chytre a inteligenti dite a taky toho nalezite vyuziva.

mata78
16. dec 2008

bože eli to kedy stihaš? ja som neupiekla nic, upratané mam ako tak a požehlené? nehrozi . prave sa mi prevara voda do žehlicky a idem nato kým deti spia.

eliska7
autor
16. dec 2008

sarinkam diky,ona je naozaj chytra a tie hefty čo hadže starkovci su mrtvy ked tam je 😀
matka stiham po nociach a tak,že som si ked spala"zarobila cesto,bolo v ladničke aj dva dni a ked mala herečka dobry den,tak som chytro piekla,samozrejme pochvalim danka ktorý mi moc pomohol 🙂 ,no minulý rok 😅 😀 muž musel dorobiť burizonove gulky-dodnes mi to vyčíta ako to šlo na hovby 😀 😀
dnes u kamošky bola sarka zlatá,ja jej vypravam ako nespi cez den-prva zaspala a 1.45 s jedným plakanim 😀 rano zase pytala didinky.už mi ide na nervy stým-ona ma fakt len skuša či povolim 🙄 ale ma smolu,definitivne som oznamila verejnosti 2.12 ako den odstavenia(den nezavislosti) 😀 😀 vidno,že som dobre naladena po navšteve 🙂 držkajte sa všetci

eliska7
autor
16. dec 2008

pánečku,teraz zaspala,aká bola besná 🙄 tolko energie my odoberie 😝 dnes mi povedala o dankovi:čo si dovoluje,vyhadzuje ma z izby,je normalny 😀

tonicka
17. dec 2008

ja cesto zarobim pri karolinke, ale zasadne mi to zhori, lebo zrovna nieco akutne potrebuuje 😝

eliska7
autor
17. dec 2008

jaj kde ste???????alenik zmyzla už navždy 😅 😅 baby žijete? 😖 my sme mali dnes navštevu,kamošku s malým,tak bolo super,deti sa hrali,my kecali a ja som aj napiekla,troška spali,jejej ale kým sme ich uspali to trvalo 😀 sarka dnes pýtala didinky,ale asi zo zotrvačnosti 😉 inač v pohode,ale taka je besná odkedy nedidinkuje že až 😠

tonicka
17. dec 2008

tuuuuu 😀 😀 ale idem spat, dnes sme naobed nespali 😀

ankam
18. dec 2008

super eli a ako si na tom s prsnikmi?nemas nic?ja som napr. malej aj nukala,ale ona vobec nechcela 😝

eliska7
autor
18. dec 2008

jaj zlatko ahoooj,bože ja keby som sare ponukla bol by konec,ona stale pyta,dnes rano velmi plakala,asi desať min som ju čičikala vlone a stale opakovala,že už nemam didinky,že tam neni mlečko,nakoniec som ju presvedčila na kakauko,no len to držala v zuboch a nepila,potom som ju zabavila,ked som sa sprchovala tak zase daj vyskušam či tam neni mlečko a stale dookola,vaše babulky kolko skučali 😠 ináč je zlata,pekne sa hra,nanobed dnes zaspala až ked odpadavala a ťažko,ale neplače,no vnoci sa stale budi,skučí,dnes aj plakala-didinky,takže na to že je to už 16 dni,dosť na h.....,zajtra pride kamoška čo koji,no ked bude davať malemu jesť tak radšej snou odidem dole do schranky aby nevidela,lebo toby jej asi spravilo moc zle,že?

eliska7
autor
19. dec 2008

no vnoci som ju nechala trolinka plakať,nešla som ani k nej do postele,pretože som nevladala,išla som oplonoci spať 😖 ,rano velmi skučala(určite aj toto počasko pridava) 😠 len didinky,vyskuša či tam neni,tak som jej dala lavy kde nikdy vela nebolo,ale ona chce druhy,išla som ukazať že ani tam neni a pri stlačeni vyšla kvapka-hned som skrila a vravela,že tam je bolave-ja som videla,klameš je tam 😅 no mala som čo vysvetlovať,že to bolo pokazene a tak,radšej som ju zahovorila v daždi von,len aby prestala 🙄 naobed jeto lepšie ide spať sice ked je Ko až okolo 13:15-13.30(čo by mala už vstavať)ale aspoň zaspi do 5min a spi hodinku 😖 kamoška nepride,lebo velmi prši-tu už treti den vkuse 😠

tonicka
19. dec 2008

eli, pridem na navstevu? 😀 aj tu prsi uz niekolko dni.. a tiez chodime von... 😉

eliska7
autor
19. dec 2008

dojdi 🙂 ,božťe zaspavala 45 min skoro som zaspala ja 😀 večer boli u babky s dankom sami a ked som došla zase len didinky 🙄 pytala,pchala mi do vystrihu ruky,bože tá ma vydrž 🙄

tonicka
19. dec 2008

oki, ja som dnes "donutila" svoje dieta zaspat 😝 dnes vymyslala strasne, som mala pocit ze sa zblaznim 😅 ale uz spi, snad bude dobre. Posledne ked som ju takto uspala, o hodinu sa zobudila a chcela sa hrat....... 😀

eliska7
autor
19. dec 2008

tak to sa aj mne stava 😒 ,aj dnes som myslela že zaspi o 21 a ked som išla skovať už navarený zajtrajši obed a objavila sa za chrbtom skoro mi to vypadlo na zem,tak znova do postele a vyšla som o 21.50 🙄

tonicka
19. dec 2008

eli, chapem, ale ona dnes musela zaspat 😀 😀 niekedy zvladam aj do pol 12, ale dnes nie 😝 A este mi aj meska MS, uz 11dni, tak neviem 😕 🙄

eliska7
autor
19. dec 2008

oj,hadam bude vianočný darček 😀 tamdemove kojenie 😀
aj tebe chodi tak neskoro spať 😕

tonicka
19. dec 2008

jasneee, ona ma obdobia cca 6 tyzdnove, ze chodi o 9, potom o 10 a potom o pol 12 😝 jedine ked vynechame cez den spanok tak ide o 8, ale to nie je vyhra, lebo jaci celu noc 😝
nestras 😀 😅

eliska7
autor
19. dec 2008

my jačime aj od pol noci 😀 ,kým zaspi skače a hopká,taka je besná,chudaci susedia,ale čo mam snou robiť,proste potrebuje vydať energiu 😖

tonicka
19. dec 2008

Mas IP

My tak tiez zhruba, po 3 az 4 hodinach spanku, ako kedy 😀

eliska7
autor
22. dec 2008

jaj nikde nikto,nemam čas ani ja,len rýchlo,muž je už doma-obrovaska radosť 🙂 ,posledne chystačky a tak 😉 sarka cez den ako tak super,no rana velmi ťažke,stale pyta didinky,dnes mala velke slzičky,až ma rozplakala 😢 neviem kedy sa vzda 🙄

tonicka
22. dec 2008

eli, fukam skus jej povedat,ze jej jezisko donesie darceky a mozno nieco pre velke baby, co uz nedidinkuju 😅 Ja stiham,lebo momentalne nerobim nic, len cakam......................... 😅 vsetko co mi malo prist meska a neviem ci stihne prist do vianoc, tak uz len cakam 🙄

ankam
22. dec 2008

eli ale ked uz nemas mliecko tak jej skus dat a uvidi ze tam nic nieje.ci to nieje dobry napad?
Tonicka malej Karolinke vsetko najleppsie 😉 😉 😉

radka.m.
22. dec 2008

ahoj,já ted před těmi vánocemi nějak nestíhám,no,snad jsem na nic nezapomněla,děti už jsou dooost nedočkavé.eliško-já myslím,že právě proto,že je sárka tak chytrá,tak se bude ptát asi po didinkách dlouho.ale asi bych jí je nezkoušela dát,i když už nemáš mléko,aby jí to zbytečně nedráždilo.tak vám všem přeji štastné a veselé vánoce a hlavně hodně zdravíčka. 🙂 🙂 🙂

sarinkam
22. dec 2008

Jak psala radka.m, me podle Tveho vypraveni prijde Sarka az vy...ana, ze je ji to vsechno jasne, a prijde mi ze ma tak vyzraly mozek, ze uz si bude kojeni pamatovat do dospelosti 😀 . Jsem laik, ale napada me, s tema nocnima besama, nemuze to byt i tak, ze jak mala vsemu rozumi a vsechno chape a jak mluvi ve vetach tak je ma ten maly mozecek proste moc vjemu a ona to nestaci zpracovat a proto to buzeni?

Jinak ja z Tebe budu mit komplexy- 20 druhu napecino, vecer jiz prichystany obed na dalsi den a v noci didinky- stydim se 🙂 Moje dve delaji pouze neporadek, jinak nezlobi a ja jsem prvni davku pekla vcera. Ale zas jsem ji i nazdobila.

eliska7
autor
22. dec 2008

ahojte,no už mam napečene rovných 30 😀 😵 ,teraz sedim pri pc z nafarbenými vlasmi,budim mam na 5 aby som postíhala čo sa dá,o 14 idem zajtra na nechtyädostala somkoruny od manželika)tak sa teším,dam si porad 0.5 cm 😀 jak ježibaba,zase sa budem citiť ako madam 😵 .
no niekedy sa obdivujem sama,že to ešte všetko zvladam,ale potom pride kriza a zložim sa 😅 😀
didinky sare nemožem dať,už som to skusila a to bolo hrozne,skoro som jej sanku zlomila,aby som si cecok vybrala,v pravom mi vyšla aj kvapka mlieka,takže toto neskušam,radšej sa mojkame a čakam kedy prestane 🙄 dnes tu bola kamoška čo koji,ale odišla som s malou na balkon aby nevidela 😖 ,darčeky su super napad,myslim že ich bude mať tolko,že aspon načas prestane s ranýmí slzami.
inač tonička,ani mne neprišlo z qule tričko pre danka,po sviatkoch im s.....nanho,kupila som v obchode druhe 😠 všetkým dakujem za podporu a ked sa neukažem tak všetkým prajem nadherne VESELE VIANOCE A VELA LASKY 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 som rada,že vas mam 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

tonicka
26. dec 2008

ahojte, za 5 minut sa mi narodi dieta Uz lezim konecne na sale 😀 😀