Bežný deň mamičiek ktoré odstavuju detičky. Podeľte sa

eliska7
26. mar 2008

ahojte babulky,tak sme preskočili do inej kolonky ,ktoma zaujem preberame odstavenie deti,kojenie,mužov,starosti a radosti-taky bežny deň ceckovej mamičky

😀 😉

ankam
10. apr 2008

ahojte babenky.My sme dnes cely den vonku-ale na didy sa nezabuda-ba by som povedala ze este viacej cecujeme,lebo dovnutra sa nechce ist najest a tak vonku dindame na hojdacke...................som na tom este horsie ako som bola.niekedy raz na den a teraz-nerozumiem kde som urobila chybu ale uz viem ze sme v riti...........ceckujeme asi tak 5krat na den 😠 hruuuuuuuza
ale niekedy mi to nevadi a niekedy mi to vadi tak ze by som vrazdila.asi to zavisi aj od mojej nalady,ze???Ako ste na tom vy eliska a tonicka???
eli zubky nezavidim tie bolesti,ach jaj

bystricanka
10. apr 2008

ahojte...dnes som bola asi 5 hodín von. Nohy ma bolia ako koňa, lebo som furt s nimi prepletala 😀

jááj eli..že si mi pripomenula aspoň že mám ísť k zubníkovi a ku gyndovi. Zajtra sa hneď objednám, nech na to nezabudnem 🙂

evi..tak už aj malá ma teplotky? Zdá sa, že v NR je vírus hnačkový a v BB teplotový ☹ ☹

eliska7
autor
10. apr 2008

ahojte,poobede dobre,boli sme vonku super sme sa zahrali na piesočku,pridružili sa k nam deti z celeho sidliska-teta kukaj,aj mne sprav mi moky piesok,aj mne kukni daj si zmrzlinu--takto ma tyranizovali decka snad z celeho okolia a ostatne maminky klidan pidan pili kavu,sr....aj na detičky ved sa hraju 😅 od 14 sme didi mali až o 19.50 🙂 -leeeenže vyťahala obidva-25min 😅 a ked som jej zobrala tak začala vrieskať ako blba,uplne hystericky,namna sa štverala,hrozne,tak som aj ja kričala nanu,dostala po riti a potom som si lahla nechala tak-revala lahla si namna a tak zaspala na 3krat o 20.50-strašnéééééééééééééééésom zničena z nervami-dnes som nejedla od 12nič,ani nažrať mi nedovolila,teraz jem ani my to nejde dole krkom,ešte nemam desiatu pre maleho,pračka plna,dres plny -asi skočim ten vampidžamping z balkona-7 poschodie 😀 😀 (nevieeem ako piše)

eliska7
autor
10. apr 2008

ankam tak už ste ako my 😅 blbne mi pc,niektore čitam opoždene 😒

eliska7
autor
10. apr 2008

bože bola po hod hore straaaašne vrieskala,tie vykriky su fakt strašne:počujete vtom hlase že sa boji akoby som ju niekde nechala a ona kričí za mnou-držím ju pevne v objati,bozkavam hovorim tuje maminka lubim ťa-no nepočuje ma krčovito sa drží a kričí uplne zufale:mama mama,-ja ztoho zošaliem,ked to poviem obvodnej vysmeje ma ☹ neveri nam,lebo tam sa usmieva,rozprava snou proste v pohode 😖 Evi skore uzdravenie a potrebovala by som tvoju silu plakať-zadusima bezmocnosť ☹ 😔 😔

bystricanka
11. apr 2008

dobré ránko... 🙂 😉 🙂
Spali sme super. Aj včera bol môj syn dobrulinký. Asi preto, že som s ním bola dlho vonku.
Baby snívalo sa mi, že mám milenca 😀 Dúfam, že ostanem len pri sne a že sa mi nedostane do rúk taký fešák akého som mala vo sne...lebo neviem, neviem 😀 😀

loren...ideme do BB. Ale asi až o 2 týždne. Dám ti ešte presnejšie vedieť. Hodíme konečne stretko 😉

riusik
11. apr 2008

dobre ranko, maminky.

avka, uz je lepsie?? dufam, ze aspon troska ano!

eliska, aj my mavame tieto "nocne mory" a presne tak ako to opisujes ☹ takze chapem tvoje pocity....

prajem vam vsetkym krasny slnecny dnik

bystricanka
11. apr 2008

eli...myslíš, že keby si to o malej povedala pediatričke, že by ťa vysmiala? Možno sa jej len niečo zlé prisnilo... ☹

bystricanka
11. apr 2008

ahoj riu...

ako ste dnes spinkali? 🙂

loren
11. apr 2008

bystri jasne poslem ti tc potom mi aspon dva dni daj dopredu vediet dobre
inak ja teraz peciem dve torty svokrovcom tak ani nestiham prispievat
ale cecikujeme stale aj ked cez den len ked ide spat zato vecer caaaasto 😉

bystricanka
11. apr 2008

ok loren...pošli t.č a potom ti napíšem sms a môžme sa niekde v meste stretnúť. Aj keď sadnúť si asi nebudeme môcť nikde, lebo moje dieťa sa musí prechádzať keď drichme. Nevadí?
A tortičku mi by som si aj ja dala 😝 Ale mamina moja upečie, keď prídem do BB. Oslavíme trošku neskôr Maťkove 1. narodky 🙂

riusik
11. apr 2008

no, my sme spali dobre, ale iba do pol siedmej, co je teda malo na jeho pomery, ale dal si mliecko a este lezkal s nami a potom sa hral - nosil nam hracky do postele a tak
ja som zacala chodit na anglictinu a poviem vam, ze mi je teda dost smutno, ked pridem domov a dieta uz spi ☹ je to take zvlastne...

evka39
11. apr 2008

ahojte kamošky,tak prežívame pomaly...v noci mi nedá spatkašel,ráno teplota,ale už len pod 38...Bolí ma celé telo,včera som sa po dvoch dnoch osprchovala 😝 😝 .myslela som,že už je ok,ale večer sa teplota zase zvýšila...Ale emka v noci teplotku nemala a teraz som jej merala,tak mala 37,5 po odpočítaní,čo je u detí v pohode,tak dúfam,že bude dobre...musím takto verejne pochválit svokru..Veeeeeeeeeeeeeeeeelmi mi s Emkou pomáha ani nespí po nočnej a venuje sa jej..velmi som jej vdačná..Eli,vyrev sa,alebo niečo hod o zem/len nie Sárku 😀 / aj to niekedy pomôže...a obvodnej jednoducho povec,že ŽIADAŠ doporučenku na vyšetrenie ,že v noci ju nevidí,tak nech nemudruje.riušik tak angličtina,,ja by som sa mala učit už na prijímačky,no ale takto to nepojde....loren bystr.tak stretko si dáte ..ja by som vás všetky tak rada videla aj s detičkami,škoda,že ste tak daleko ale niekedy možno by to šlo,čo poviete?????????

petova
11. apr 2008

Nebola som tu včera, a ako vidím, Evi, tak ťa to zdraplo poriadne, chúďa moje, skoré uzdravenie. Super svokra, keď tak pomáha. Ja som bola pri Rebeke tiež tak chorá a pomáhali všetci v rodine. Bola som ako kráľovná 😎 No až vtedy, keď mi bolo lepšie. Tak keď ti bude aspoň trošku lepšie, len pekne polež, veď sa to aj musí a uži si tie chvíle, časák do postele, kávička, PC a RELAX 😉 .Stačí taký jeden deň, keď sa už cítiš fajn a dá ti to toľko energie, že bude š hory prenášať.
A cez deň si mi pekne držíme už 3. deň bez obed. kojenia a v pohodičke. Len dúfam, že sa rozpije s čajom alebo vodou, lebo nemá trpezlivosť ťahať. Ale to aj dcéra bola taká, tak sa netrápim.
No držte sa, aj ty Eli, idem vešať prádlo, kým Oli spí. Pá

eliska7
autor
11. apr 2008

ahojky,čitam vas no nestiham,mala spi hod,tak upratujem aspon troška,mam teraz v byte aj psa,lebo naši išli segre do Prahy,doobeda sme boli vonku,lebo aspon tam je normalna-hoci zakaždym ked videme zbytovky ma hysaky strachu-niečoho sa boji no netušim čoho,a cele doobedie bola taka že mihlo sa list na strome a už bola ako kliešť na mne,tak ju stale stiskam tak tuho že až bozkavam a tak,teraz dojde muž chceli sme isť na zahradu-konečne sami bez našich a počasko sa serka,ked je pod mrakom normalka zima,zajtra ma byť 15 Ca pršať 😠 evinka liečkajte sa ,my sme tuto chripku po celej rodine absolvovali trikrat od januara 😖 na jesen dam povine zaočkovať aj seba aj muža,danko bol a prešiel to vpohode na septole a paralen dva dni 😉 myslim aj na vas ostatne 🙂 .Doobeda sme cecovali len raz do 13,aj to koli kamoške ktora 40min volala a sarka bola značne podraždena ztoho 😠 no ma problemy smlou,tak jej radim a povzbudzujem

alenik
11. apr 2008

ahojte moje,konecne som tu po par dnoch 😒 ,ale pri tom mojom certikovi nemam chvilu casu.stale sme len vonku,cez den nespi vobec a to,co robi pred spanim a pocas celej noci,nechcem ani komentovat.Vcera som koli nej revala jak taka hlupana,ale som uz bezradna.Potom,ked konecne zaspala,mala som pocit,ze dostanem infarkt,co mi tak srdce buchalo.Teraz ideme von do" piesku".Aj vcera sme boli a mala sa tam dobre zabavila.Vidim,ze Evik je chorucka,tak prejem skore uzdravenie.Som rada,ze my sme taka odolna odroda,nebyvame chori.Eliska,dobre,ze mala sa ti tak dobre drzi ohladom kojenia aspon doobedu.Drzim vam vsetkym prsty.konecne mame vonku OK pocasko,tak sa tesim.Prislo na mna take obdobie,ze strasne som zatuzila po malom babatku.Pri Kamči nemam na to odvahu.Vcera mi take "mudre tety" povedali,ze take dieta,ako Kamča jednoducho musia cez den spat.Treba ju vyplieskat po zadku a hotovo.Co mam na to povedat 😕

evka39
11. apr 2008

baby,čakám muža a pálim na pohotovost.Teplota len stúpa tak pa

ankam
11. apr 2008

evka daj vediet ako si na tom---------uuuuuuuuuuuuuuuf co to moze byt???Emka ako?

eliska7
autor
11. apr 2008

eviii moje chuda,neboj daju antibiotika a bude lepšie 😢 upratujem jak šalena,muž je z malou vonku tak aspon som chcela pozdraviť 🙂

tonicka
11. apr 2008

ankam , ceckujeme cez den statocne...snazim sa jej moc von nedavat, lebo si myslim, ze bude pýtat vsade, ale nie vzdy to ide 😉 alenik, na to sa neda povedat nic, to je take iste ako mi poradili, ze ked karolinka nevnima horuce, treba jej ruku pridrzat na horucej rure aby sa riadne popalila 😕 😀 😀 dobra rada, ze? 😝 My sa pomaly balime... 😎

ankam
11. apr 2008

tonicka a kam zase cestujete???

ankam
11. apr 2008

alenik ty vies najlepsie ci potrebuje spinkat.Ano,mozno by mala,ale ked nieje unavena a nepada od unavy a v pohode vydrzi do vecera,tak nevidim v tom probleeeeeeeeeeem

ankam
11. apr 2008

baby sa podrzte aku radu som dnes dostala od jednej 86rocnej starenky..................vtedy treba odstavit,ked sa roztapa sneh a lad-cize asi na jar.vraj to vtedy ide najlepsie.ako mizne sneh,tak aj babo sa oduci 😀 😀 😀
rada nad zlato-dovtedy mi hrabne z tolkeho ceckovania-uz to vidim ze som tam kde som nechcela byt.ceckujeme a ceckujeme
a to sme mali raz denne teraz -6krat
loren- priprav sa aj ty na to 😀 😀 😀

ankam
11. apr 2008

o 16.30 jedla vyzivu a piskoty a do teraz uz 2krat ceckovala 😠

bystricanka
11. apr 2008

ahojte...tak dieťa už chrapenzi... 😀
ankam...a ja som si myslela, že ty si už odstavila 😅 Ale však skús, keď sa snech roztopí, či to bude fungvať 😀 😀

evi džíme palce na pohotovosti.
A kľudne sa k nám pridaj na stretko s loren.Však to nebude za týžden. Ja ani neviem, kedy tam pôjdem. Ale ak sa stretneme, tak niekedy až v máji 😉

eli..tak už máš vygruntované? 🙂 😵

bystricanka
11. apr 2008

oprava: fungovať 😉 Neznášam tento mužov notebook. Klávesnica píše len vtedy, ked sa jej chce 😠

alenik
11. apr 2008

ahojte,u nas leje ako z krhly,ale boli sme vonku az do vecera.Ked sa rozprsalo,vybehli sme domov a aby som nemusela malu hned vyzliekat,pozerali sme z balkona.ked prestalo,zase sme sli von.Dnes zaspala uplne super,ja som uz zvyk.vam sa mozno zda,ze je to vela,ale za hodinu zaspala.Bez revu,ale kecala stale 😀 .Vzdy vela rozprava,ale za posledne 2 dni sa jej tak rozviazala jazyk,ze sme z toho vsetci vedla.EVICKA,dufam,ze budes OK a aj Emka.TONICKA?,o nemyslis vazne 😲 .Ked ja pocujem take rady,nejradsej by som vrazdila.Ked ti poviem,ze moja kamoska takto tiez "cvici "svojho dvojrocneho syna... 😨 .V zime ho nechala,nech prilozi ruku na taku pec,v ktorej sa kuri drevom,vraj nech sa popali a aspon tam potom nebude liezt 😕 Celu dlan mal popalenu. 😒ANKAM,veru pekne ste sa rozcicali,ze?Skoda,ze babka neprisla s radou o mesiac skor 😅 .Prajem vam vsetkym pekny veekend

riusik
11. apr 2008

ahojte, my sme boli dnes za kulturou. fire of anatolia. bolo super, iba som stale myslela na tomasa a na babysit 😕 ale na moje velke prekvapenie, ked sme prisli, tomas spal 😵 to bolo prvykrat, co som ho neukladala ja alebo ocko... kamaratka vravela, ze za ten cas pocula 286krat "mama papa, tatn papa", ale ze bol dobry 🙂

evka, dufam, ze uz mas nasadene atb a ze ti je uz lepsie...

alenik, ta kamoska ma nejake divne praktiky 😖 ja tiez niekedy vravim, ze si musi vela veci vyskusat maly sam, aby prisiel na ich podstatu, ale odkial pokial....urcite by som mu neprikladala rucku na nic horuce!!! hrozneeee 😠

riusik
11. apr 2008

bystri, aj ja by som si dala stretko...vam zavidim troska 😉

petova
12. apr 2008

Dobré ráno, všetkým ceckaniam 😉 . Dúfam, že ste sa akotak vyspali, mi celkom fajn, len ráno už pred 6. bol hore, potom aj dcéra, tak som sa naštvala, že ešte ani ona nepospí a oba otravujú od rána. Prezliekla som Oliverka a dala jej ho do detskej, nech sa bavia, keď chcú buntošiť a od zajtra má dcéra zakazené vstať skôr než ja 😠 . Ale pekne sa bavili, ja som si chlipkala kávu a tu som. Teraz dcéra robí raňajky pre všetkých, malý sedí na zemi s plyšákmi a ja môžem písať. 😀
Evka, chorôbka naša, chytro sa uzdrav. Teraz je tých chorôb ako nasr.....Drž sa.
Dcéra už dorobila raňajky, tak idem papať. Pekný deň. U nás je zamračené.
Eliska, ako ste spali, dačo lepšie?