Bežný deň mamičiek ktoré odstavuju detičky. Podeľte sa

eliska7
26. mar 2008

ahojte babulky,tak sme preskočili do inej kolonky ,ktoma zaujem preberame odstavenie deti,kojenie,mužov,starosti a radosti-taky bežny deň ceckovej mamičky

😀 😉

bystricanka
14. máj 2008

ankam...ja už dávam malému asi 2 týždne ponožky. A na vrch mu dám krátke tričko, na to dlhé a ked je zimšie, tak aj teplákovu bundu. Ale keď svieti slnko, tak má len 2 vrstvy

ankam
14. máj 2008

no super,takze moje dieta sa asi poti od horucavy v pancuchach 😀 😀 😀 ale ked nepovie........ 😀
zajtra nedavame

tonicka
14. máj 2008

ankam, ja pancusky nedavam uz skoro mesiac 😕 davam vacsinou body s kratkym a tricko s dlhym, ked je tak teplo ako dnes, len body s dlhým rukávom 😉

tonicka
14. máj 2008

samoska, nocim pri sebe este nejaku tenku mikinu 😉

tonicka
14. máj 2008

bystri, raz za rok by som ichdala skontrolovat...ja som si jedno zaskrabla..a uz to islo.Tak mi dali radsej aj dalsie von.A treba hlavne take ktore vystavujes slniecku 🙂

alenik
14. máj 2008

caute koculky,to s tymi znamienkami fakt nieje sranda 😠 Ucili sme sa o tomaj v skole.Ako vravi Tonicka,treba sledovat tie "podozrive",ked su prilis tmave,nerovnomerne ohranicene,ked nemaju jednotnu farbu(stred je tmavy a okraje svetle),ak sa v poslednej dobe znamienko zvacsilo....je toho veeeela 😝 ja mam vzadu na krku take male znamko a malej sa straaasne paci.Stale vecer mi ho musi pobozkat.Povie,znamiiiinko,kdeee si?Moooojeeee zaaateee...Dnes sme zaspali az pred par minutami,takze nic moc,ale taka zacala byt zla...Evka,uz ta chapem.Povoku nechcem,chcem cukik!Akoze namiesto polievky cukrik.Nikdy to nerobila... ☹ Kocky,v lete urcite poniektore oducite od plienok...my uz davame len na noc,lebo ked sme vonku,aj tak vrieska,ze do plienky nebude pišať...takze ocikavame travu a mame pokoj 😉

eliska7
autor
14. máj 2008

ahojky,bože vyčerpavajuci den,od rana sme sa nezastavili,rano po obchodoch(5)potom maserke-pomylila som dni,tak len sarku spravila,potom pre planty,zasadila som 220 ks 😀 ,potom domov,večera,kupel,masaž,balenie masa do mrazaka,riady,uspavačka,a umyvala som okna ,vešala zaclony,dohačkovavala čelenku a možem isť spať 😅 pekny den za nami-doobeda bola chvalabohu len rano 3krat a potom až na obed na dide,no poobede,hadam pokaždej plante 😀 .Noc prišerna ako piše tonička vymeniť dindi 😅 ,dnes teda riadne plakala vnoci,takže som mala ešte aj migrenu cely den 😠 .my sme tu asi fakt rovnake-znamienka nešťastne,mne zmenili tvar aj farbu,čo mam take vypukle-vraj tie su neni nebezpečne,lebo maju pekny tvar a farbu-mam sledovať.neviem čo bude do jesene,len spolieham ked vylezu posledne stoličky že bude už fain a nebude taka didinkova 😉 to je take ale podarene-maminka didinky proso 🙂 dnes my až mlieko kvapkalo na nohy,čo tolko taha,normalne by som odkojla dve deti 😀 evi-fukam očkovanie 😢 a zdravim vas všetky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

tonicka
15. máj 2008

ahojte. my teraz spime,ale mala uz hodinu v kuse tahala...a druhou rukou ma skrabala na bradavke...tak mi je strasne bolavo. A moj manzel si vcera uvedomil,ze to bude tazke odstavit ju a ze ju budeme odstavovat spolu... 🙂
inak nam tu unika plyn na wc a plynar mal prist,rano...takze ak ju zobudi,budem veeeeeeeeeeeeelmi zlaaaaaaaaa 😠 😀

ankam
16. máj 2008

no co?baby nikto nic nepise?asi mate OK pocasko ze?u nas zamracene ale sme vonku ako stale.troska som si odbehla na vas kuknut
pa

eliska7
autor
16. máj 2008

ahojte kočenky,veru nič a nikto nestiha,taký poondiani svet 😠 myslim na vas,no nemam čas na nič,sara tento týžden vrieska den-noc,dnes to bolo niečo hroyne,čakali sme že dojdu susedia.od včera ma už svoju postel,tak sa tešila,večer yaspala a spala necele tri hodinz vkuse 😅 boli sme ohromeny,no netušili sme čo bude nasledovať,doslovne prevrieskala celu noc,stale sa na mna liepala,buchala si svoju hlavu o moju,až som tak začala vrieskať od nervov o 2.30 v noci že strach skoro som ju zabila.a to muž tešil že sa vyspi po 19 mes na svojej posteli 🙄 mame moc roboty,v zajtra už dojdu krstny a v nedelu to prijimanie,takže sa oyvem zrejme až v pondelok,potom budem cely týžden sama lebo chlapi idu na týždnovu rybačku,tak sa majte a dr ž te sa .Dindovanie,už to nebude dlho trvať,ale najbližšiu dovolenku ju odstavime uplne,pretože nonstpop didinky pyta a mna hrozne bolia,mam až modre okolo dvorcov a to už neni normalne,chceme to stihnuť pred let. dovol.i ked vieme že maly bude musieť isť k našim a herečka bude vrieskať až kym neyaspi od unavy,ale fakt to inač nepojde 😢 😖

tretulka
16. máj 2008

eliska - joj, trapite sa statocne...drzim palce nech to odstaveneie zvladnete bez vacsich problemov aj ked viem, ze Sarka je vytrvala...malemu nech dobre dopadne prijimanie...potom hod aj nejake foto 😉 ... ozaj, som vcera pozerala tv a vraj v LV rusia III.ZS....som tam chodila, aj mam tam ucila...mi az luto prislo ked som pozerala zabery zo skoly, som sa vratila do detskych cias na chvilu...
mne vcera maly po obednajsom spanku cirkusoval hodinu, ludkovia on hodinu v kuse reval, vrieskal, ked som ho vzala na ruky tak sa odtahoval, ze chce ist dole, pripadne na mna krical nie mama, nono, ked som ho polozila, tak sa zas liepal na mna, nechcel uz spat, nechcel sa ist hrat, nechcel jest, nic nebolo dobre, ma skoro siblo...nakoniec som ho za velkeho protestovania prezliekla a supla do detskej s tym, ze ked prestane plakat moze za mnou prist...predstavte si ho ako ziape v detskej, dvere som len privrela, tak v tej medzierke mal hlavu strcenu a vrestal mama, mama, asi po 10min to vzdal, vysiel von a taky umrncany natahoval ku mne rucky, vravim mu pod ku mne...vyliezol mi na kolena, oprel si hlavu a pytam sa ho budes este plakat, povedal ze nie, a o chvilu ma zacal hladkat moja mama, moja mama...skriatok jeden, skusa mi nervy 😠 🙂
teraz spinka, poobede mu pride kamaratka Emka tak sa jej nevie dockat
majte sa krasne a prajem vsetkym pekny vikend 🙂

bystricanka
16. máj 2008

ahojte...
tretulka a eliska...to čo sa vaše deti dohodli, že budú robiť cirkusy? To je niečo vo vzduchu, či čo?
tretulka...dobre si to zvládla, aj ked si ťa viem predstaviť ako ti muselo byť hrozne, keď si tam malého zatvorila. Ale zabralo a to je hlavné 😉

eli..tak prajem krásne príjmanie. A to s tým odstavovaním budeš mať fakt ťažké. Ale všetky ti budeme držať palce a isto sa ti to podari 🙂 😉

tretulka
16. máj 2008

bystricanka, no neviem co sa mu porobilo, niekedy mava taketo stavy a mna to strasne vie vytocit, potom sa aj na seba hnevam, ale proste to sa neda ostat kludna, viem ze ho nic neboli, len sa jeduje...dnes napr,. spal krasne, skoro dve hodinky, zobudil sa usmiaty,licka cervene, no podareny bol...jeej, a dala som ho na nocnik hned ako vstl, samo ze sa nevycikal,t ak som mu obliekla naspat pyzamove nohavice a nechala ho, ze skusim o chvilu..isla som na wc a medzitym si maly sadol na nocnik, aj sa vycikal, len si nestiahol nohavice 😀 , som ho nasla poctivo sediet na nom, kym som mu preprala pocikane pyzamko stihol vbehnut do spalne a urobit kopku na kobercek pred tatovou postelou 😀 ...no uzili sme si srandy 🙂

eliska7
autor
16. máj 2008

tretulka ešte si v pohode,muž my dnes povedal,že som uplne nepričetna v noci od nervov,vraj som kričala-sekeru mi podaj,dodaj mi sekeru nech ju rozsekam 😅 😅 😀 až plačem od smiechu,ja som fakt zrela na psychiatriu,povedal že sa už hambi stretnuť susedu-ale chape ked vidi čo robi,seklo ma v krku,vobec neviem otočiť hlavou,a to zato že mi buchala do hlavy a tlačila svoju o moju ☹ proste ma chce zničiť-bože baby dnes prekukla tu horčicu-natrela som si didi,lebo mam fakt modre dvorce od tolkeho dindovania,plakala jak svet:didinky dobro,ne pokanene,cez slzy miesto flašky mlieka sa rozhodla,zavrela tuho oči a ťahala aj cez horčicu a len si pohmkavala-dobro didinky 😅 som uplne v r.... ako ja odstavim 😅

tonicka
16. máj 2008

joooj, eli, to mi je luto...

eliska7
autor
16. máj 2008

aspon vam sa posťažujem,lebo na okoli je každý mudry,tak jej nedaj a hotovo-aké krasne povedať,ale aj dieťa ma svoj rozum,cit a nejde to len tak ....keby ste počuli jak strašne vnoci vrieskala,ked ju chcel muž postiskať,ked som ju ja odmietla-maminka moja prosoooo,ale uplne hystericky 😢

dajdarax
16. máj 2008

😀 ahojky babenky......aj ja sa snažím odvykať našu kočku od cicíkovania.... 😉 však2rôčky stačilo 😅 ...
presne pred týždńom som jej večer povedala,že je už veľká,pije mliečko a kakavko z hrnčeka,že sa mi mliečko pokazilo....a naša mimi...chi chi....mňam mňam ,cicík,mamina moja 😖 ľudia ja som skoro plakala s ňou...
no dala som jej pár krát potiahńuť 😵 no na druý deň poobede som si cicík namazala octom..... 😲
...malá sa ho ani nedotkla čo jej smrdkal 😢 odvtedy dnes je už týždeň....pri zaspávaní kričí mńam mňam...no ke´d ho vytasím....vraví..pffffuuujj 🙂
tak asi tak....no mlčko má stále 😠 dúfam,že pominie čím skôr 😎

eliska7
autor
16. máj 2008

šťastna žena,neboj určite sa čochvila strati 😉

dajdarax
16. máj 2008

dík eliska,dúfam,že čoskoro...lebo sa mi ešte fakt tvorí dosť veľa 🙂

tonicka
16. máj 2008

jasne postazuj eli. Este rozmyslam, ci nechces ist na tzv.harmonizaciu rodiny... mozno je iny dovot, preco tak jaci..

alenik
16. máj 2008

Ahojte kocky,ako vzdy,nechce sa mi spat,tak tu oxidujem.Dnes som "vypucovala"cely byt,lebo zajtra chceme ist na nakupy.Brasko ma promocie a ja nemam nic take "slusne "na seba.Neviem si predstavit kostym na sebe 😒 ,musim nieco ine zriesit 😉

Eliska moja zlata,neviem,co povedat.Dufam,ze som to nezariekla vtedy s tou horcicou,ale doslo na moje slova 😕 .Vravis,ze deti maju city,atd...Ved ano,ale aj MY-MAMY mame svoje city a len jeden zdravy rozum.Uz len preto,ze si koli Sarke ochotna o ten svoj prist(myslim rozum),si fakt mama na pohladanie.najdi uz konecne odvahu a ODSTAV.Vyserkaj sa na susedov,vies co ta mozu... 😅 .Je jesne,ze Sarku milujes a svet nestoji len na tvojich didinkach,takze ty jej tu lasku dokazes este 1000imi sposobmi.Je to pre dobro celej vasej rodiny.Sarka vie,kde je tvoje citlive miesto a preto tlaci na pilu a ....dari sa jej 😅 .Dufam,ze si sa neurazila.Mohla som ti to hodit aj do RP,ale dufam,ze takto sa zapoja aj ostatne baby.Vyhlasujem peticiu za odstavenie Sarky !😀 😀 😀.Nechceme,aby si skoncila na psychoske.Afekt je svina 😲 😲 😲

tretulka
17. máj 2008

eliska, ja poznam ten pocit, ze mam chut svoje dieta doslovne "rozdrapit"...ja som vtedy radsej vysla z izby z obavy, ze malemu ublizim, take som mavala nervy 😔 ... naozaj je to o tom, ze sa Ty musis rozhodnut, ze stacilo, ja som sa na to dlho odhodlavala a nakoniec sme to zvladli ovela lepsie ako som cakala...sama vies, ze trpi cela Vasa rodina, najviac sa trapis Ty a v podstate ani malej to neprospieva...viem, ze je to velmi tazke, ale skus sa odhodlat a nepopustit, vsetky Ti budeme isto drzat palce...tiez kym som neodstavila tak mi podobne reci ako Ti teraz vypisujem isli na nervy 😎 , tak to neber v zlom...presne ako pise alenik...drzkaj sa, Sarka nie je typ na postupne odstavenie, budes musiet s kojenim seknut razne...bude to tazke, ale isto nam potom das za pravdu, ze to stalo za to...

ankam
17. máj 2008

eliska idem ta povzbudit.To iste prezivam aj ja ked jej nechcem dat.Plac-vreskot-slzy ako hrachy,ba este vacsie,fialove flaky po tavri az bordove od placu.A to len preto ze jej necchem dat.

tak ani za svet si neviem predstavit ako sa my odstavime
a tym chcem vlastne povedat ze ta chapem.je to velmi tazkeee 😖

tonicka
17. máj 2008

eliska pridavam sa k babam... 😉 ankam, to pises o mojom dietati? 😀 tie flaky su pre mna najhorsie na svete 😔 Drzim palceky 🙂

evka39
17. máj 2008

ahojte babulky,nestíham napísat ale stále vás aspon čítam...pridávam sa ku petícii,sárku musíme zlomit s tým kojením tak eli,čo ty na to????
alenik ako si si krásne vyzdobila albumík ja to ani za b....neviem spravit,čo keby si teraz ty mna usmernila ako na to????PROSÍM 😀 dnes sme boli na jednej chate,no malá sa vybehala až až ani domov nechcela ísť..dajdarax ahoj,si z mojej milovanej detvy tak ta zdravým...moji rodičia pochádzajú z okolia a mám tam kopec rodiny 😀 dobra volba,ocot no u nás zabrala kremžská horčica...eli skús aj ty niečo hnusnejšie ae ked už skúsiš,tak už naozaj naostro,,mliečko sa pokazilo a hotovo lebo budeš kojit fakt do 12 😀 😀 tak sa majte dobroooo/ako sarka hovorí/ a zajtra si užite nedelu 😉

tonicka
18. máj 2008

evka, tak to bud pomaly citas, alebo chodis na nespravnu stranku 😀 lebo sem piseme tak malo ze pomenovanie stale citam...no neviem 😀 😀 😀 ale chapala 😀
dnes mate prijimanie eli, ze? drzime pasticky 😵

evka39
18. máj 2008

toni,vieš v poslednom čase sem nakuknem tak raz za den aj to na 5min,takže to mi akurát zaberie čas prečítanie tých pár príspevkov,keby ste viac písali,tak neviem neviem asi nie som v obraze......moje dieta túto noc spalo hrozne po dlhšej dobe,žeby ten posledný zub??????????????????????????,,

dajdarax
18. máj 2008

ahoj evka 🙂 aj ja ťa zdravím... 😀 ja síce niesom rodená Hriňovčanka,ale hovorím,že ma muž sem ukradol 😅 ......ale páči sa nám tu 😉
pozdravujem aj ostatné babenky,čafteee 😀 🙂 😀
naša princezná spinká dlhšie než obyčajne.. 🙂 ocino ju vyšťavil na pieskovisku 🙂 majkajte saaaa 😀

ankam
18. máj 2008

tonicka a ty si ako na tom z odstavenim???lebo ja mam take teraz obdobie ze to neriesim a nejako mi to nevadi......asi fakt podla nalady.takze asi do 6rokov???

ankam
18. máj 2008

toni a dovolenka?