Bežný deň mamičiek ktoré odstavuju detičky. Podeľte sa

eliska7
26. mar 2008

ahojte babulky,tak sme preskočili do inej kolonky ,ktoma zaujem preberame odstavenie deti,kojenie,mužov,starosti a radosti-taky bežny deň ceckovej mamičky

😀 😉

eliska7
autor
16. okt 2008

jaaaj baby sara ma 38.6,takže doriti tam hore ten nechce aby som fakt odstavila,čičo 😠 😠 😠 zase len na ceckoch bude,došlaka,rano možem padať doktorke 😢

tonicka
16. okt 2008

ahojte, eli... mozno skusa, ci odstavis aj tak... a mozno skusa sarinka... v podvedomi moze mat, ze ked je chora, das kedy kolvek 😉

ankam
17. okt 2008

toni to uz by musela byt sarinka riadne vybabrana keby ju toto napadlo 😀 To by ani mna nenapadlo-ze ked som chora tak dostanem mnam mnam 😀 😀
Ale ked jeto pravda-tak eliska------neodstavis asi tak skoro 😉

eliska7
autor
17. okt 2008

no celkom sa darilo,nebola vkuse prisatá,pochopila,že nemože zneuživať,dnes to bolo ťažšie u dr,velmi pýtala,boli sme tam dve hodiny,tak sa jej ani nedivím,no vydržala 😉 ma zapal vtele,len nieje jasne zčoho,hrdlo kludne,bruško tiež,ešte utekal dedo z močom že či tamniečo nieje,lebo nevie aké lieky nasadiť,tak som zvedavá,taka je ubolena,nič nepapa 😖 a ja mam desnu migrenu,kedže som takmer nespala,do 23 som robila pagače a potom som ju stražila,velmi ťažko dychala,stonkala,zdochnem 😝

ankam
17. okt 2008

eli a z coho zistili ze je tam zapal?moc al.krv???panabekaaaaaaaaaaa

A s tou druhou temou uz ste boli na gyn????

mata78
17. okt 2008

ahojte.
konečne mi obe deti spia. aspon niečo upracem, lebo zajtra mame mensiu rodinnú oslavu. kristinka mala v utorok 2 ročky tak sme pozvali babky a dedkov s krsnými rodičmi. bože zase tu budu svokrovci. 😝 ☹
eli tak to ste na tom casovo dobre ked s mužičkom stihate este aj doobrdný sex.
moj muž už asi ani nevie čo to je, lebo ja už na niečo také nemám energiu. a este mame skvelú antikoncepciu vo forme našej leušky. to dieťa nepozná postielku. stale spi u nas v posteli. no komu by dsa chcelo vstavať 30x za noc z postele? mne teda nie.

ankam
17. okt 2008

Mati aj my mame dobru antikoncepciu.Mala cez den nespi a ked ano tak manzel je v praci.No a vecer zaspava okolo 22-23.00 no a mne sa teda uz urcite nic potom nechce-len rovno spat.
Manzel stale vravi ze keby vedel co ho cakaaaaaaaaaaaaaa, 😀 😀 😀 a ja sa aspon vytesujem ze moc sexu nemusiiiiim 😀

alenik
17. okt 2008

Ahojte kocky.Jeeeeeeeeej,Mati,dobre,ze si si spravila albumik.krasnu mas rodinku...a tie princeznicky...jedna krajsia,ako druha 🙂 🙂 🙂 Aj my sa chystame na druhe babo,ale stale rozmyslam,ci to zvladnem.Viem,ze tehu trva 9 mes. a za tu dobu sa vela veci zmeni.Vcera mi bolo tak blbo,aj som tyckovala.lahla som si na gauc a mala sa po mne valala ako diva.hovorim jej,ze mi je zle,nech sa hra inde a ona sa ma spytala:co,si tehota??? 😀 😀 Skoro som odpadla...a v noci som dostala mrchu 😠
Eli,ja uz to nechapem...asi ti je sudene,aby si mala stale nejake starosti.Nemoze mat Sarka ten zapal z toho,co si pisala inde?Myslim stale na vas,ako sa mate.ked nenajdes nic v okoli NR,tak pridte so Sarkou ku mne a ja ti vybavim toho zlateho dokiho 😉
Kocky,co sa tyka toho sexu,ani so mnou to nieje moc slavne.A doobednajsi sex?My skor preferujeme popoludnajsi nedelmy,ked babka s malou idu navstivit prebabku 😀 😀 😀
Evku,nasu skolacku pozdravujem,nech sa ti darííííííííííííííííííííííííííííííí 🙂
Ankam,bola som kuk na tie topky,kupila som malej,ale take na teraz,jesenne.Zimne este niesu(take co sa nam pacia anie starym babkam 😉 😉 😉 )

ankam
17. okt 2008

ahojky aleik kde su svadobne????fotky???
vies co moja uz som topky kupilaa u nas.Lebo mali celkom slusne ceny 😉
Ja som sa obavala asi tak pred mesiacom mi to meskalo.................aj som bola u lekara lebo to uz bolo dlho-ale nastastie nic 😀
Alenik rataj ze tehotenstvo moze trvat aj 7mesiacov ako u mna 😀 😀 😀 ja sa smejem ze este stihnem aj svagrinu dobehnut co je teraz tehotna a budeme este spolu rodit 😀 😀 😀 to len srandujem,hi

alenik
17. okt 2008

Ankam,si zlata,ze si vies aj z takych veci spravit srandu.ved kto by povedal teraz na tvoju Viki,ze sa narodila skor,ze?Som rada,ze ste kupili topky...Ohladom tych fotiek,no nemam na to akosi cas,muz je tiez vytazeny...uz sa musim do toho pustit...aspon pár vlozim...

eliska7
autor
17. okt 2008

jaj mata krasne fotky,hned sa lepšie piše ked si viem niekoho predstaviť 😉 ankam,alenik,dokina ma špeci pristroj,zobrala jej krv a hned za par sekund sa ukazalo či ma zapal v tele,no ale napriek tomu že bola doobeda ubolena,nemala teplotu celý zvyšok dna a poobede jej bolo dobre,len riadne kruhy pod očkami ma.aj ja som rozmyšlala či to nema aj od tej gyndy,no uvidime,už som si našla čislo na dr.v Nitre,ked sa jej polepši nabuduci týžden tam zavolam.ešte upravim,nie doobedný,ale obedný 😀 nahodou zaspala sarka o pol dvastej,lebo inač zvykne presne ked muž zavre dvere a odide do roboty 😉 ale iked takato tema sem nepatri,poviem vam že ste ešte moc mlade nato aby ste nemali chuť ..poznateto- ja by som mohol stale,ale nemam kde 😀 ked si spomeniem ešte pred porodom 😵 kde su tie časy ☹
no ceckovanie celkom v pohode,toni zvladla som to,ked vstala dostala a potom som jej sice aj sto raz povedala nie!ale nedala som až ked chcela akože spať,potom vstala ešte vyvadzala,tak som jej povedala,ked pojdeš spať už nedostaneš,lebo už si mala!hadzala sa zase z lava do prava,ale zaspala bez 😉

tonicka
18. okt 2008

super eli...velmi sa tesim. my sme mali tazsiu noc...neviem,co bolo,asi zubky a mne bolo tiez divne,tak neviem... 😅
ja som to myslela ta s tými didinkami a chorobou tak, ze su deticky,ktore ked nieco nechcu,alebo chcu riesia to chorobou, napr. nechcem ist do skolky, boli ma brusko...oni za to nemozu, to nie je vypocitavost... treba zistit preco nechcu tu skolku, alebo ked sa rodicia hsdaju dieta ma migrenu,alebo zvracia... a sarka mozno "vie", ze ked je chora mama da kedykolvek diinku 😉

eliska7
autor
18. okt 2008

no ale teraz sa preratala 😀 predstavte si že vlastne od včera rana ani nemala teplotu a už je uplne fit-tak sme jej nedali tie antibiotika,uvim či som nespravila zle,možno to bola len viroza,davala som jej paragrip kaž.dve hod,možno tozabralo 😉 a teraz spala zobudila sa že didi,dala som jej ale ked som sa postavila začala jačať,tak som zhukla že ked chce spať tam ma čaj a hotovo-otočila sa a ešte spi 😕 asi Fakt dospieva a začina sa unas obdobie,že.maminka zobudťa ved ti maš mať autoritu a nie aby ťa dieťa dirigovalo 😀 -tak budem odolna dalej 😉
jaj mame strašne choreho havinka,dnes sme utekali na rengen,nevie chodiť,dostala 3 injekcie,antibiotika,kopec liekov,ak sa nezlepši zajtra dostane infuzku,sme zufali ☹ ma opuchnute stavce,bud prechladla,alebo zle skočila 😢

ankam
18. okt 2008

jaaaaaaaaaaaj eli tak ty nemas problemy len zo sarinkou ale este aj havinko sa do toho pridal akoby si nemala dost.Nasim nedavno zomrel havo-tak plakali vsetci 😢 😢 😢
Super ze sarka ta zacina respektovat.
Vcera ked som zaspavala tak som na vas myslela.a som rozmyslala ze ani sama neviem ako sa mi to podarilo prestat kojit,hi.Ja som ratala ze budem asi do dalsieho leta..............A vies co?teraz uz je to super-lepsie

Co je to paragrip?porad aby som mala poruke

tonicka
18. okt 2008

ankam to je proti chripke 😉 len som nevedela, ze to mozu aj pidideti 😕
eli moooc tesim, nech vydrziiis...ona bude skusat, ale my sme s tebou... 😀

mata78
18. okt 2008

ahojte. pani už neviem čo mam s leou robiť. cez deň dokáže prespať aj 5 hodin vkuse a v noci sa budí kažkú 1 a pol až 2. a najhoršie je že zaspava až okolo 12 tev noci. ja si už ani neviem ako to bolo pri kristinke, ale ona od 2 mesiaca prespala celú noc. je asi fakt pravda, že kojené deti spia horšie. lea je stale na prsniku. je to hrozné. a to trva iba dva mesiace. neviem si predstaviť, že by to malo trvať až tak dlho ako u vas.

tonicka
19. okt 2008

vsetko dobre k leuskinym 2 mesiacom 😵 , a nech netrapi maminku... mati ja som vydrzala, ale karolik mi nespala ani cez den ani v noci 😅 stale bola na prse... mozno by som ju skusila trosku prebrat cez den, nech si neprevrati den a noc 😉 ja som to pri malej nerobila, ale keby mam teraz druhe, tak asi zobudkam v 2 mesiacoch, do vtedy nie...

mata78
19. okt 2008

uz som to raz skusila a povedala som, že nikdy viac. stale plakala a bola nervozna. a v noci to nebolo onič lepšie. ale asi to tak musí byť, aby sme vedeli čo je to nocné vstavanoiie, lebo pri kristinke sme to nepoznali.

tonicka
19. okt 2008

tak asi ano 😀 ja som to mala pri karolik donedavna, tak si teraz uzivam 😀

tonicka
20. okt 2008

cafte. moje dieta dnes sppalo cez den tristvrte hodiny 😅 ale dobra sprava, mlieko chcela o 13 tej a potom az o pol 9 😕 uvidime ako v noci, tato noc bola tazka, vela plackala

tonicka
21. okt 2008

ahojte, tak 2 kojenia, s tym ze to druhe bolo o 5tej, ale spala kludne 😵

mata78
21. okt 2008

ahojte. malo niektorej z vas dieťa obratený režim? lea cez deň spi 2 x po 3- 4 hod, ale v noci spi desne. zaspava pravidelne o 24.00 hod a to je každé 2 hod na prsníku. a do tej 24 vlastne tiež. bože kym si ja tu píšem kristinka ponatierala celú babiku kremom na zadok.

eliska7
autor
21. okt 2008

no mata skus ju budiť cez den a urobiť jej režim ty,mam kamošku ktora ma 3 mes chlapceka a tá povedala že nebude otrok ako ja a tak nechala maleho plakať-žiadne cucanie vkuse,budila na kojenie a predstavte si teraz ma režim papa cez den každe tri hod,cez den spi doma malo,najlepšie vonku aj 3 hod,no a prespi celu noC!!!!!takže ked ma matka pevnu volu všetko ide(a to ma prve dieťa)ona proste povedala že si ho chce užiť a nie byť otrokom,ked reve jej to nevadi,je uplne vpohode,ked bola unas a začal v kočiku vrieskať,ja som skoro zošalela a ona klud to robi normalne,nechce cecok,vyberem ho a bude klud-a tak aj bolo došli sme domov vybrala stichol a jesť dostal až o pol hod 😉 takže slabe sme tu asi len my 😀

eliska7
autor
21. okt 2008

no teraz uný prispevok ☹ ☹ sme uplne na dne,naš havinko včera rano zomrel,došlo k ochrnutiu a stav sa rapidne zhoršil,operacia sa robi len v čechach a do 24 hod takže už bolo neskoro-pre nas je to strašne ťažke,bolo to moje druhé babätko-sarka je až tretia 😀 mame hrozne výčitky,žeto takto skončilo,nemali sme jej dovoliť skakať na sedačku,poschodoch-to nesmu jazvečici a my sme jej dovolili všetko,je to pre niekoho len pes,ale mne vydychla na rukach a poviem vam toto neprajem nikomu 😢 pochovali sme si ju do zahrady ako som jej slubila vedla hrušky,ma tam hrobček,fotku a sviečky,dali sme jej do jamy všetky hračky,jej perinky postel,proste všetko.danko to velmi zle znaša,ja ani nehovorim a pri každej sarkinej otazke kde je džinka sa rozrevem,potom sa zas pýya čo reveš mama?a a koby nestačilo,sarka mala večer silný zachvat,mysleli sme že už už volame zachranku,ked to prešlo,takže musim isť neurologičke,že čo dalej,sice zachvaty su už len malo,ale silnejšie-sme vyprahnutý,znechutený zo života,nanas sa lepi len smola...

mata78
21. okt 2008

eli s tým spikom mi je to ľuto. hore hlavu. povedz si že môže byť ovela horšie.aj naša kristinka mala tento týžden "záchvat" ale všimla som si že to robi zase, lebo jej idu zubky. ale aj tak su to nervy.

ankam
21. okt 2008

eli uprimnu sustrast 😢 😢 😢
Viem presne ako sa citis,lebo ako som spominala nasim nedavno tiez zomrel havino a plakali asi tyzden 😢 😢 😢

tonicka
22. okt 2008

eliska, to mi je moc luto... aj nam v rodine umiera havinko. Ale aspon sa netrapi...nasa ma rakovinu...

evka39
22. okt 2008

Eli,úprimne mi je to lúto ☹ ☹ ☹
ja vôbec nič nestíham a už začínam byt z toho nervná 😠 😠 starám sa stále aj o chudinu svokru s barlami sa jej nedá robit skoro nič a je slabá behám s nou po doktoroch Emík si stále vyžaduje moju pozornost chúdatko vidí,že sa jej menej venujem tak ak už nevie ako zaujat,tak pokúša čertík jeden a vtedy si ju hned všímam 😀 😀 deti sú poriadne vynaliezavé aa školička...mala som zatial dva predmety a z každeho mám písat seminarku ak to takto pojde dalej ....mám 11 predmetov,tak sa napíšem .................stále ale aspon nakuknem aj ked nepíšem často,všetko mám preštudované čo píšete/ešte ,že toho nie je až tak vela,alebo naneštastie????/
mati,máš moj obdiv...musí to byt fuška starat sa o dve detičky a ešte ked sa nevyspíš 😖 držím vám palčeky aby sa aspon to spinkanie maličkej upravilo.. 😉
majte sa krásne bambulky...

mata78
23. okt 2008

som v koncoch. obe deti mi vreštia a ja už neviem čo robiť. lea už druhý deň poriadne nechce cez deň spať a ani v noci nespi. je akási nepojojná. a kristinka je malá čertica.som nenormalne unavená a mám doma ako po vybuchu, nič nestiham. jááááááááááááj baby je to na zbláznenie. tak som dala teraz kristinke po holom až mna to bolelo. chudatko moje, ale ked je hrozne neposlušná a ja už fakt neviem ako dalej. som hrozna matka. až mi je do plaču. tušim si aj s nimi poplacem.

eliska7
autor
23. okt 2008

matka drž sa ,vyser sa na poriadok,musiš to zvladnuť,ženy su silné 🙂 mne sara hrozne ťažko cez den zaspava,až o 14 čo je dosť neskoro,potom je do desiatej hore,nanervy ☹
nie ste niektorá zo žiliny?idem tam v novembri s malou na magneticku rezonanciu,budeme na detskom oddeleni,lebo ju musia uspať.v Lv nieje neurolog a doterajšia doktorka ma vobec neprijala,že konči,v decembri snad pride nejaký novy detský neurolog-to su take pomery,že akurat tak telku zavolať,nemaš prachy a moc možeš skapať 😠 takže žilinu sme vybavili po znamosti a teraz musim hladať neurologa ktorý sa potom pozre na vysledky 😕