Bežný deň mamičiek ktoré odstavuju detičky. Podeľte sa

eliska7
26. mar 2008

ahojte babulky,tak sme preskočili do inej kolonky ,ktoma zaujem preberame odstavenie deti,kojenie,mužov,starosti a radosti-taky bežny deň ceckovej mamičky

😀 😉

bystricanka
28. mar 2008

riusik..inak aj ja som už nad tým rozmýšľala, že asi nejdem písať ako sme sa vyspali, aby som zbytočne nedráždila.Aj keď u nás bývajú ešte aj fúúj noci. A ešte aj budú. Však máme len 6 zúbkov. Takže hrozné noci nás ešte len čakajú 😖

bystricanka
28. mar 2008

baby...kde ste? Už je 10.h a vy nikde? S kým budem "kvákať" 😎

riusik
28. mar 2008

bystricanka, u nas to nebolo o zubkoch. tomasovi vysli jedna radost, iba dve stolicky ho potrapili... u nas to bolo o neustalom utvrdzovani sa, ze maminka naozaj nikde neodisla 😵

eliska7
autor
28. mar 2008

toto zdrav.mi ide nanervy,jeden neurolog povie že musi vyrasť,aj on mal take decko 😅 ,druhy že ho mame dať na 4 dni vireskať do nemocnice a ked odpadne tak už bude spavať a treti by najradšej spravil pokusneho kralika s liekmi,no a decka?ved tu je normalna a krasna-akože my sme trafeny s mužom aj s celou rodinou 😒 tak si mam vybrať.Ešte vyskušame tu maserku v aprili a uvidime čo bude,potom dam vediet,či masaže zabrali.cele doobedie vysela na didach,normalne ma aj ona opuchnute pery 😀 až mi to je smiešne.traz hajka,tak sa modlim aspon dve hodinky,aby jej bolo lepšie-a zas moje odstavenie je v haji 😠 takto to nikdy nezvladneme,jaj len sa tešte že buvaju,uprimne zavidim,nieje nič krajšie ako vyspinkane babätko 🙂

tretulka
28. mar 2008

eliska, normalne som ostala soknuta z tej rady "dat ho vyvrieskat do nemocnice na 4 dni" 😠 ...ten pan dr. by to urobil aj so svojim dietatom?????teda ak nejake ma...vcera Martinko nervacil a dnes krasne zaspal, som zvedava kolko bude spinkat a hlavne ci nevstane s velkou chutou na cicku a bude velky plac...dnes je krasne, slniecko, tak sa pojdeme vyvetrat trosku, sa tesim 😵 ...ku ktorej detskej dr. chodis?

eliska7
autor
28. mar 2008

napišem do Ip,lebo som snou robila 😉 už sme ceckovali po 40 min spanku,tak nevim kolko vydrži dole trieskaju zdvermi 😠 Slniečko?tu smokli,a je zamračene,chceli sme isť do zahrady a možme isť do kelu 😖

eliska7
autor
28. mar 2008

vidiš teraz byvaš v okrese dolny kubin,nepoznaš Jašicu?-terapeut,unho sme boli so sarkou vda krat ale nepomohlo jej to,mne ano 😖

eliska7
autor
28. mar 2008

čo spite všetky?my sme už hore od 12.40,terorizuje danielka 😀 ,došiel aj tatino,tak pojdeme von kym neprši.

bystricanka
28. mar 2008

eli...jak vám závidím, že idete von. Ja doma kvasím od nedele. Ale zajtra už vyrazím do ulíc 😀

eliska7
autor
28. mar 2008

no to je k zblbnutiu,ked je choroba a len čušať doma,zajtra sa vyšantite 😉

bystricanka
28. mar 2008

no, to máš pravdu. A najhoršie na všetkom je to, že mi máme garzónku a Vám poviem v jednej izbe sedieť skoro týždeň, to vôbec nie je sranda ☹ No a zajtra. Juchú....budem von 5 hodín 😀 😀

eliska7
autor
28. mar 2008

😅 ježíš zošalela by som,ale mate aspon svoje a sami,tak sa tým utešuj 😉

bystricanka
28. mar 2008

však ja už som šalená 😀 Hej a sme vo svojom. Však svokra by sa tu už nezmestila 😀 😀 😀

riusik
28. mar 2008

bystricanka, trpim s tebou ☹ ale o to viac si zajtra vychutnate tu prechadzku 😉

alenik
28. mar 2008

Ahojte kocky.Takze ste sa presunuli "do noveho"?My sme mali pokazeny net,zak som nemohla pisat.Kym precitam vsetko,co ste tu popisali...to bude chvilu trvat 😕 .Mala mi uz 3 den nespi(EVI som v klube),ale uz sme si ako-tak zvykli.Myslim,ze uz ani nikdy cez den spat nebude ☹ .Vecer som znicena,ale na druhej strane vecer lepsie zaspavame..aspon nieco.Vcera sme mali oslavu(mala som meniny).Dnes sme mali take krasne pocasko,cely den sme sa flakali vonku 🙂 Hned ma clovek lepsiu naladicku.Tesim sa spolu s bystricankou,ze zajtra sa s malym tiez trosku vyvencia.Prajem vam pekne pocasicko 😉

ankam
28. mar 2008

ahojte dievcence
bystricanka-nezavidim garzonku-ale ber to z tej lepsej stranky(aspon nemusis chytat maleho po celom dome a dvore-ako ja dnes)co zacala chodit,tak vsade lezie.Dnes sme boli na dvore,tak mi nasla este viac roboty ako som mala-vysypala kvetinace s kvetmi..............nasla aj blato...........aspon mam co prat 😀

tonicka
28. mar 2008

cauteeeeeeeeeeeeeeee. Moje dieta bolo dnes le 3 krat na dideee 😀 teda teraz je 4 😀 len po plavani, pred spanim, po spani a az teraz 😀 A to spala 2 hodiny 😵 😵 😵 😵 😵 Som zvedava co v noci 🙂

petova
28. mar 2008

Eli, ja som o ňom počula, bývam na tom istom sídlisku, ale vraj je šarlatán, je bývalý murár, tak neviem, ako sa dostal k tomu, čo robí teraz. Tu v okolí mu ľudia asi až tak neveria. Ale môže ísť o závisť a pod.
Mne sa zdá, že náš malý už má viac rozumu a občas cez deň si akoby spomenul, že by si mohol dať cicku aj mimo našich zaužívaných kojení. 😖 Ale samozrejme, že mu nedám ani zanič, radšej ho zabavím, veď budem už len skôr či neskôr odstavovať, tak hádam mu nebudem dávať častejšie 😠 Už by sa mohlo počasie umúdriť, aby sme mohli ísť von, hneď bude veselšie na duši. 😅

eliska7
autor
28. mar 2008

jejej tonička tak to ste dobry 😉 🙂 len tak dalej,alenik,dodatočne všetko najlepšie,vela prespatych noci 😀 ankam my sme boli na zahrade a tam sarka je uplne ina,sice je všade,vyhadzuje nam z vedra burinu,aj z tačiek 😀 ale tak sa teši,nahana havinka,všeličo zbiera.hrabka,no anjeik,kdežto doma 😒 ked nebude pršať padame tam aj zajtra,tolko roboty,nemame ešte ani zrylovane a druhy už maju posadene 😅 .Pikoška:mama ju nechcela pustiť zamnou,tak obrovsky rev,samo že ju len didi ukludni,vytiahla som cecok na prostred hriadky,sadla na zem a didovali odušu-keby išiel niekto okolo mal by zažitok 😀 toto budem praktikovať častejšie-no prosim syn to zakychol.No ale mama ma naštvala pretože keby ju nerozrevala nebola by som vobec kojila za cele poobedie-takže aj tak super len 1 🙂

bystricanka
28. mar 2008

jeeej baby ste zlate, že mi nezávidite gárzonku. Ale je tu jeden svetlý bodík. V sept.sa sťahujeme do domu. Tak to nahánanie dieťaťa ma asi neminie 😉

toni...tak dobre...zajtra bude 3 krát a o 3 dni už nebude vôbec 😀

eliska7
autor
28. mar 2008

do domu a sami?ako vam bude fain 😉 petova 😅 nestraš,že šarlatan,jedno ti poviem ja som mu vobec nhovorila čo mi je ,dlšli sme tam z malou,on ma chytil a vravel:tu vas boli,aj tu tu sa nemožete otočiť,tu zohnuť a tu vas picha....potom chytil tu paličku"pošuchal prsty na rukach.no teraz sa zohnite,ohnite,že to ide?a ja som nevrila s mužom vlastnym očiam.akurat na malu to neposobilo,mali sme chodiť častejšie aby jej vedel pomocť,ale ta dialka-sara neznaša auto,tak sme to vzdali 😖

tonicka
28. mar 2008

bystricanka...to vobec netreba, takto je to fajn 😉 ....este upravime noci na 2x a hned bude krajšie na svete 😀

eliska7
autor
28. mar 2008

veru tak by to stačilo,že tonička? 😉

bystricanka
28. mar 2008

jáááj toni...hlavné je že ti to bude takto vyhovovať 😉

Baby idem ja. Muž my prišiel s týždňovky. Tak sa s ním idem "rozprávať" 😵 😵 😵

Dobrú nocku.

Inak dnes nás nebola Evka kuknúť 😢

eliska7
autor
28. mar 2008

😅 ozaj bože snad nevaruje deti a zničili ju 😀

tonicka
28. mar 2008

veru eliska, tak to naprogramujeme aj sarinke, si za? 😀

eliska7
autor
28. mar 2008

jasan 😉 ,už sme inač cecovali a to spi od 19.35 😒 😔

tonicka
28. mar 2008

no, neboj, teraz az o 4 😉 a poltotom o pol 7 🙂

tonicka
28. mar 2008

my vacsinou cecujeme po 40 minutach od zaspania 😉

evka39
28. mar 2008

ahojte baby,dnes ráno v meste potom sme išli na pohreb ☹ a z pohrebu pomáhat mojej mame s oslavou/má 50tku/takže len vás chcem pozdravit a idem hajan,lebo som hotová...Alenik,všetko naj k meninkám..toni,nemala som dnes deti,zato emka mala íst dnes k švagrinej ked sme išli do mesta a h.....z toho.Ráno volala,že idú s malou k doktorke.No fajn,chápem,však ked je chorá no a zajtra ma mala česat na oslavu a kôli iným zákazníkom ma odsunula tak,že u nej mám byt ráno o 7:00no tak ma nas....hlavne,že som jej to hovorila 3týždne..rozhodla som sa že sa učešem sama...ked ona potrebuje....ale nič...prepáčte,asi som sa potrebovala vyrozprávat..tak dobrú noc ceculky moje 😉