Bežný deň mamičiek ktoré odstavuju detičky. Podeľte sa

eliska7
26. mar 2008

ahojte babulky,tak sme preskočili do inej kolonky ,ktoma zaujem preberame odstavenie deti,kojenie,mužov,starosti a radosti-taky bežny deň ceckovej mamičky

😀 😉

ankam
8. júl 2008

ahojte baby aspon vidim ze niesom sama co to mam pestre.

sesternica mi malu naucila na dovolenke na ruky.....tak mam z toho radost ked ju musim nosit na rukach,lebo na zemi je booooo 😒
a vrchol vsetkeho je ze mi prave zaspala.Som zvedava co budeme vecer robit-asi pozvem nejaku navstevu,hi
eli tak vlastne ako ceckujete ci nie???
my stale viac a viac 😀

ankam
8. júl 2008

a este si povie dame mnam mnam a ked jej dam tak povie ednu-akoze jednu a hned na to ľuľu-akoze druhu
no a potom na striedacku-jednu-druhu

evka39
8. júl 2008

ani,možme si ruky podat moja ema už bola taká strašná,že som s nou o pol šiestej išla do postele a teraz spí....dnes budeme mat nočnú šichtu 😠 a jej posledná veta pred tým ako zatvorila oči "nedem buvat" a za tri sekundy bola tvrdá...
ani,tak ednu a ľuľu 😀 😀 😀

eliska7
autor
8. júl 2008

jaj ,no to budete mať vesele,dajte vedieť dokedy spali 😅 ankam no ked je pekne ceckujeme len ked ide večer spať-a ked sa vnoci zobudi tak raz zvresknem raz dam a takto do kým nevstaneme z postele-a to stavame stale z revom takže od rana mam nervy 😠 teraz chcela spať dala som didi,zaspala ale ked som vybrala začala jačať,vysvetlila som jej že som slubila,dala som jej tak musi spať,revala,nakoniec že chce do flašky-hovby jedla len dudlovala flašu-potom po 10min aj tu odložila dala dudušku,otočila a zaspala 😖 a takto skušame,raz ja ju,raz ona mna 😵 vybrala som žehličku a idem makať-tak na dobre dve hodiny mam toho 😝 papa jaj u mamy vydržala do 18.30 😉

tonicka
8. júl 2008

caute...to s tým vylievanim akoby som citala o karolinke 😀 a ten uskrn, a zavola mama...aby mala istotu ze sa pozeram.... 😀 ja som o tej pol piatej uz zahucala dost ak si smadna dame vodicku a dieta vypilo plny pohar 😕 😅 😀

zgurkaa
9. júl 2008

Ahojte baby. Potrebujem poradit, snazim sa malu odstavit. V noci uz nepapa, ale zato cez den aj 5-krat. Potrebujem ju oducit rychlo a nenasilne. Vcera vecer som jej uz nedala cucnut, s nou nebol problem, zaspala o 20.00 a zobudila sa o 6.15. Ale mne skoro praskli prsia 😀 neviete nieco poradit aby som nemala taky tlak v prsiach?

monkula
9. júl 2008

Aj ja by som už maal začaž s odstavovaním, ako na to?
Ahoj zgurkaa, ahoj tonička, aj vy ešte máte prícucky? 😀

zgurkaa
9. júl 2008

No a riadne. Mne je to aj luto, ale niekedy uju oducit budem musiet....a teraz mam dovod. Chcem ist na vikend k sestre do BA.

monkula
9. júl 2008

zgurkaa ,niečo m io otm hovor... Pre mňa to už úprimne povedané začína byť unavujúce... 😔
Ale aj je to krásne, keď vidím ,ako sa krásne pricucne, ukľudní a zaspí... 😵 😵
A možno, keď odídeš k sestre, tak sa Miška naučí zaspávať sama a ty budeš mať o robotu menej... 😀

zgurkaa
9. júl 2008

Miska zaspava sama uz davno, skor rano bude problem, je zvyknuta na svoju davku. A moje prsia to asi cez vikend nezvladnu...vybuchnu 😀

monkula
9. júl 2008

no, ta kt omáša o problém menej, ak zaspáva sama..Tá moja potvora len haaam, haaam, akurát prišla slečna rozospatá... 😀 😀
A už sa driape pod tričko 😀

zgurkaa
9. júl 2008

moja ma bije po cicikoch... 😀 😀

monkula
9. júl 2008

asi chce šľahačku... 😀

A najviac "milujem", keď u nás niekto je a ona ma začne vyzliekať... 😠 😠

zgurkaa
9. júl 2008

no nasa ma nevie vyzliect, ale aj tak je kazdemu jasne co chce 😀 No dnes pytala len raz, zeby to fungovalo? Inokedy ma o takomto case v sebe 3 davky. Rozhodla som sa ze dnes dostane, len rano a vecer. Musim to skorigovat, lebo to do piatka nestihnem 😀

monkula
9. júl 2008

ani mňa nevie vyzliecť, ale pritisne sa mi na prsia a hammm, haammmm, a takto to stupňuje, trhá zo mňa ričko, pchá pod tričko ručičky, proste každý chápe č ochce a potom tá trápna otázka, a ty ešte dojčíš? 😠

tonicka
9. júl 2008

zguri, v lekarni su homeopatika na zastavenie, ale kocky tu pouzivaju metodu obviazat elastickym obvazom...vaj je to najucinnejsie a dobree. 😉

monkula
9. júl 2008

toni, to robili aj mojej babke, keď sa jej narodilo mŕtve dieťatko, tak aby sa je jnespustilo mlieko... 😔
A potom nedojčila ani jedného zop svojich Ďaľších štyroch synov...

tonicka
9. júl 2008

zguri, mne to funguje ked sa rozhodnem... len ja este nechcem prestat, resp. chcem len obmedzit... uplne este nie.Totiz aj chcem aj nechcem 😀 😀 tak snad sa raz rozhodnem,ze stacilo 😀

monkula
9. júl 2008

toni, akože moja, ty ma slabo ignoruješ? Halooooo Antóniaaa 😀

zgurkaa
9. júl 2008

Toni aj ja som na tom tak. Tiez teraz ked to uz ma byt, rozmysalam ze mi to bude chybat ☹ Uvidime ci sa mi podari kojenie obmedzit na ranne a vecerne a snad, ked 2 dni vynecham, mlieko mi celkom nezmizne

zgurkaa
9. júl 2008

A ten elastiky obvaz pomaha mne, ci malej 😀

evka39
9. júl 2008

Ahojte,no emka vstala o pol siedmej večer,čiže spala slabú hodinku vstala s revom 15min.sa preberala ale potom bola dobrá a večer na podiv zaspala o pol desiatej,čiže v ophode
babule,ako sa volajú tie homeo na ukludnenie neviem to nájsť,kde sme o tom písali a dnes ich chcem kúpiť ,skúsiť niečo na tie včerajšie stavy
pekný dník ani,vy ste kedy večer zaspali??? 😉

bystricanka
9. júl 2008

evi...tie homeop. sa volajú Sedalia. Ak teda to myslíš. Je to sirup. Len ja som ho kúpila malému a bol ešte horší ako normálne. A to som mu dávala len 2 dni. Ked som mu to na 3 den nedala, tak už bol taký ako vždy.

bystricanka
9. júl 2008

a ahojte nové baby...monkula a zgurkaa...vítam vás medzi nami 😉

tonicka
9. júl 2008

a passedan boli tie kvampky... 🙂
zguri tebe 😀
monkula, nieee...len som sa ponaglala 😀

katka76
9. júl 2008

ahojte dievcata, tak hlasim uspech, vecer sa nakojime - pred 20.00, asi o 22.30 dame UM a terezka sa po troch dnoch vysvetlovania, ze mliecko bude az rano, naucila vydrzat priblizne do 4.00 - to ju nakojim a spinka dalej do 7.00, takze u nas su to max pokroky. dufam, ze to vydrzi, lebo ideme na predlzeny vikend prec, no a to klud a sukromie ziadne 😒

monkula
9. júl 2008

vĎaka, za privítanie, bvystričanka...
tak čo mi poradíte, ako azčať s odstavovaním?
Aj keď, mne je to ľútooo ☹ ☹ ☹

zgurkaa
9. júl 2008

Dakujem za privitanie. 🙂 Monkula a ty kojis aj v noci? Baby no ja asi cez den s dvoma kojeniami (rano, vecer) nevydrzim. Mam strasne navrete prsia, asi budem musiet ist na to pomalsie 😒

monkula
9. júl 2008

zgurkaa, aj v noci, asi trikrát... 😖 😖
Stáel sa budí, a zo spania kričí haam ,rozmýšľam ,či ju neoklamem čajíkom, ale ona pije z pohárika ,fľašu neznáša..,
No vyskúšam to...

zgurkaa
9. júl 2008

😢 no potom neviem, nasa tiez nevie pit z flase. Ale ked sa v noci zobudi a nikto nepride, tak zamrnci a zaspi.