Bežný deň mamičiek ktoré odstavuju detičky. Podeľte sa

eliska7
26. mar 2008

ahojte babulky,tak sme preskočili do inej kolonky ,ktoma zaujem preberame odstavenie deti,kojenie,mužov,starosti a radosti-taky bežny deň ceckovej mamičky

😀 😉

eliska7
autor
26. mar 2008

tonička sem sem piš 😅 ,vy ste spali celu noc,ked bol tatino pri nej 😕

bystricanka
26. mar 2008

tak CECKULE...no dobre. 😀 😀 😀

tonicka
26. mar 2008

iba 3 hodky 🙂 ale bez pohnutia a didy 😀 Dnes ho vyzeniem skor 😀 A ona ma teraz tatinkovske obdobie boli spolu 4 dni, tak uz mi sibe lebo od vcera nic ine nepocuvam, len tata, kde je tata, mama,kdeje tata a tata papa a v noci tiež 😀

zuz11
26. mar 2008

inak vobec sa mi vas nazov nepaci, v prvom momente ( teda az pokial som Vas neotvorila) som mala dojem ze to otvorila "prudicka", co tak iny nazov?
a druha vec nejdete len tak blabolit? nemali by ste sa vykecavat vo volnej diskusii nahodou? 😉

tonicka
26. mar 2008

ja som kojaca matka, ku mne to dorazilo neskor,ze uz je nova tema 😀

eliska7
autor
26. mar 2008

no treba tatina využiť ked ho toleruje v noci,naša vrieskala ked ho zbadala vedla seba ako diva 😀

eliska7
autor
26. mar 2008

ked sa ti nepačime načo nas čitaš? 😕 nam sa ten nazov pači a vystihuje nas všetky,lebo kojime a snažime sa odstaviť,lenže mame problemove deti tak kecame o vštkom 😉

tonicka
26. mar 2008

eliskaaa...zuz11 je admin 😀

elise
26. mar 2008

je to fajn téma len by sa ten názov trošku mohol upraviť 😉
ja tiež ešte stále syna kojím ale spinkáme celú noc týžden sme si v noci poplakali ale už dávame čajíček miesto cucania🙂

zuz11
26. mar 2008

nooo mate navrh na novy nazov alebo si ho mam ja vymysliet? 🤐

melory
26. mar 2008

vymysli.... 🙂

eliska7
autor
26. mar 2008

😅 zuz11 prepááááč,nemyslela som to zle 😅 ale ked nam ide o odstavenie,tak neviem či isť do volnej diskusie,to sa neda fakt pisať len o cecovani k tomu patri všetko,no ale ak nesuhlasiš,tak odideme tam,OK? ☹ ale pre ostatne,ked sme pisali do temy:odstavenie babätka,tak okrem nas tam nikto nepisal a teraz zrasu každej bude vadiť jak sa volame 😠

elise
26. mar 2008

eliska7 čo takto zmena an " bábetko závisle na cucaní" 😉

elise
26. mar 2008

alebo naše deti závislé na cucaní 😉

eliska7
autor
26. mar 2008

nemože byť:bežny deň kojacej matky?-to vymyslela tonočka 😉

tonicka
26. mar 2008

tusim si nas fak mýlia s tým ... takze asi by sme to mali premenovať 😉

eliska7
autor
26. mar 2008

no doobedie za nami-celkom super sme obišli cecovanie,od pol7 do 11 bez didi 🙂 takže uspech,potom do pol12 dvakrat cucla lebo mala krizu na spanok,kamoška ju zobrala k sebe o poschodie nižšie a teraz spi od 12.15,myslela som že zaspi sama,no figu,hoci neťahala,len dudikovala 😠

eliska7
autor
26. mar 2008

no nikto sa nevyjadri? 😕 na ten nazov:Bežny deň kojacej matky 😅 už nema nikto pripomienky,možem zmeniť 😀

zuz11
26. mar 2008

zmenene 😉

eliska7
autor
26. mar 2008

vdakááááá už budem dobra 😉

eliska7
autor
26. mar 2008

kde ste ostatne,je mi smutno,čo didikujete,povzbudte ma potom zlom začiatku,tak blbo sa citim 😒 chcela som dobre a ...aspoň že už je to vporiadku 😖

riusik
26. mar 2008

eliska ahoj, dufam, ze mozem uprimne napisat, ze som sa celkom fajn pobavila... "napadnut" admina, to chce odvahu 😉 ale bolo to neskodne a mile... dufam, ze mozem pisat do tejto temy i ked odstavenie uz mame za sebou. ale sme poctivo do kojili 21 mesiacov.

riusik
26. mar 2008

hmm, malo byt ...poctivo kojili do 21...

bystricanka
26. mar 2008

eli...ale dobre si to myslela. Však čo, sranda musí byť, no nie? 😉

ahoj riusik.Tak Tomino dlho cical maminu. A ako sa ti podarilo odstaviť?

zuz11
26. mar 2008

no ked uz som sem nakukla tak moja Hanka sa odstavila sama ( pocas choroby) v 12 mesiaci, takze bola rok plne dojcena, teraz sme na UM 🤐 je mi smutno, chyba mi to 🤐 a chcela som aspon do leta dojcit 😔

evka39
26. mar 2008

ahojte,tak som tu....Ja mám normálne prázdniny,lebo moj krpček spinká,, 🙂 po dvoch dnoch nespania je to suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuper..Eli,zlatá 😉

eliska7
autor
26. mar 2008

jááj som znova nrvna,lebo spala 35min aj z ceckom vobec sa ju nepodarilo dalej uspať,bola ešte 20min na cecku-driemkala a nič tak som ju zrušila-bud budeš spať alebo sa chod hrať 😠 teraz budem do večera ako granat-len bachnuť,stopro bude cele pobedie na cecku,ježíííš či zurim,ale tak mi treba nemala som dovoliť aby ju suseda zobrala ked viem že masla spať 😠 a ešte jej aj čokoladu dala -to mam najrašej ani sa neopýta či može 😠

eliska7
autor
26. mar 2008

no už reve,tak ak nepridem ceckujeme 😅 nove členky vitam 😉 a zuz bud rada že sa sama odstavila,nemusiš taketo čosi preživať-ver je to o nervy ☹ Najde sa nejaka mamina čo mala takeho zavislaka a odstavila ho uspešne 😅 ja potych troch pokusoch už asi ničomu neverim-aj teraz visí na dide 😠 ledva píšem 😠

evka39
26. mar 2008

eli,predsa jaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. 😀

eliska7
autor
26. mar 2008

nahaňame sa 😀