Biela kožička medzi nožičkami

zuzuk22
18. jan 2014

Ahojte . Prosím vás potrebujem poradiť . Neviem ako to popísať presne . Mam 3 týždňového chlapčeka a medzi nozickami ked mu ich rostiahnem tak v tých zarezoch jak ma nozicky ma takú bielu kozicku takú ako keby mokvavu a aj sa supe dolu ked prejdem po nej prstom . Preco to je ? Vadí to alebo je to normálne ? Co by som proti tomu mohla urobiť ? Dakujem

henikav
18. jan 2014

@zuzuk22 normalne to asi nie je, treba to jemne vyumyvat, dobre vysusit a ja by som dala puder. Hlavne udrziavat suche, moze to byt z vlhkosti a urcite ho to chudatko aj boli

zuzuk22
autor
18. jan 2014

V pondelok ideme k dr na poradňu tak sa opýtam

maribell
18. jan 2014

@zuzuk22 ahoj my sme to mavali tiez je to tym ze sa vlhkost dostane do zarezu, pokozka tam zmekne a potom sa supe.. ja som tam vedela sypnut trochu pudru 🙂 a bolo po probleme

zuzuk22
autor
18. jan 2014

No tak asi budeme musieť kúpiť puder ... Ale dakujem 🙂

kacena4
18. jan 2014

ano je to normalne kazdy den mu to cisti nech sa to nezapali a je to ok

zuzuk22
autor
18. jan 2014

@kacena4 a ako mu to mam čistiť ?

henikav
18. jan 2014

@zuzuk22 normalne umyt vodickou a hlavne dobre vysusit

linda20111
18. jan 2014

@zuzuk22 ahoj, aj my sme mali ten problem, kamaratka mi vtedy poradila natierat to s tamponom namocenym v liehu a tiez takto natierat vsetky zahyby na kozi - za uskami, pod pazuchami, ciarku nad ritkou a vzadu kolena, pretoze na takych miestach koza nedycha tak ako na odkrytych miestach na tele. mne sa to vtedy zdalo cudne a som si myslela ze lieh babatko stipe, ale posluchla som a tie miesta sa rychlo vysusili. babatko to nestipalo, ani nevedel ked sme ho natierali. odvtedy po kazdom kupani to vzdy natriem a nieje ziadny problem.

kacena4
18. jan 2014

@zuzuk22 tamponom do usiek no a liehom moc nie, lebo to zasa vysusis a moze praskat a supat sa len cistou vodou ak by sa to nelepsilo a mokvalo to do krvi nech ti doky da na to mast natibakterialnu ci mikoticku ci aka to je ale ta cista voda sa mi najviac osvedcila denne a do tyzdna mas pokoj a potom priebezne cistit lebo babatko ma nozky stale moc spojene a prstekmi nehybe tak sa tam viac poti tak ako za uskami aj tam to zvykne mokvat

tova
19. jan 2014

ked je na nozicke supava mokvava kozicka pomoze sudokremik