Bolesť krku

dada000
2. júl 2014

Zienky od vcera ma boli krk a hlava vzadu...uz sa mi to stalo dva krat a neviem preco..ako keby som mala stuhnuty krk a bolest mi ide aj do hlavy...

timuska26
2. júl 2014

@dada000 ahoj, nemas napuchnute uzliny? nedostala si prievan?

nataly315
2. júl 2014

@dada000 ahoj áno stuhnutý krk môže spôsobovať bolesti hlavy ☹ skús zájsť niekde na masáž buď klasika alebo banky...uvidíš, že sa ti uľaví budeš ako vymenená...Ale treba chodiť aj preventívne nielen keď už bolí 😉

dada000
autor
2. júl 2014

@timuska26 nie...uzivam aj magne b6 a ked si nedam tabletu tak ma to boli ale neviem ci preto..a dnes som si dala a aj tak boli ale nie tak moc ako vcera..

dada000
autor
2. júl 2014

@nataly315 keby bolo aj ine riesenie..u nas su masaze drahe a musis sa objednat..

timuska26
2. júl 2014

@dada000 magne b6 beriem aj ja, mam tetaniu, no nic moc. mozno si sa predavkovala magneziom. no ale ja si aj tak myslim, ze si dostala prievan, staci aj mensi, ked ta aj krk boli.

danielahamar
2. júl 2014

choď na masáž a daj si napraviť krk, nič iné ti nepomôže, ja k svojej mudr chodím len na napravovanie v poslednom čase 😅 , už je zo mňa trošku zúfala 😀

nataly315
2. júl 2014

@dada000 ja viem ale radšej si zaplatím dobrú masáž mám aspon chvilku pre seba poriadny relax a ešte ma aj nebolieva ani chrbát ani krk....radšej ako do seba davať lieky aby ma nebolel chrbát alebo krk a hlava.... 🙂

dada000
autor
2. júl 2014

@timuska26 magnezium si davam raz za den a nie dlho tak predavkovanie to nebude asi..mozno ten prievan..@nataly 315 nedavam si lieky zatial🙂

mimififi
3. júl 2014

@dada000 ahoj,tak ja mam to iste ,ale uz asi niejake 2 tyzdne ma boli,aj medzi lopatkami,brat je lekar a dal mi na to dorsiflex 200,a ja som si natierala este krk s diclobene gelom,ale aj tak to mam dost citlive,a uz tento rok asi 3krat sa mi to stalo,neviem cim to je,asi som pretazena z maleho ma 15 kg!

dada000
autor
3. júl 2014

@mimififi mna tak dva dni a potom prejde teraz to bolo druhy krat..davala som si aj konsku mast tak trosku preslo len hlava bolela..ty to mozes mat aj s toho maleho..dobra by bola aj masaz..